Jump to content
Dogomania

bokserka z jeleniej. juz w nowym domku :)


karcia

Recommended Posts

jest kochana, ma 3 lata, starsznie schudla w schronisku i trzeba ja jak najszybciej wyciagnac. oczywiscie zero agresji, bardzo ladnie chodzi na smyczy, lubi sie poprzytulac i bardzo garnie sie do czlowieka. jak ja darpalam po brodzie i do niej gadalam to ogonek nie przestawal jej chodzic.

Wyglada starsznie, jest baaarzo chuda, cala sie trzesie i pojekuje :/
zrobilam co moglam czyli nakarmialam, wyszczotkowalam, poprzytulalam i udalo mi sie zalatwic dla niej izolatke; ale to raczej tylko do jutra, dalam jej tam kocyk i kaczuszke pluszowa do zabawy.. wiec do jutra jest jej cieplo i spokojnie.

bardzo prosze chociaz o domek tymczasowy

sunia jest w schronisku w Jeleniej Gorze
moj nr 604698148

[IMG]http://img263.imageshack.us/img263/9040/pict0017to8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']Karcia, a mozesz jej dać coś do jedzenia, wiesz, takiego domowego, gotowanego? :cool1: Strasznie mi jej żal...[/quote]

postaram sie jutro:) a jak nie bede miala czasu ugotowac to przynajmniej jakas wypasiona puszeczke jej kupie;)


jakbym wiedziala ze ktos ja wezmie w ciagu tygodnia to latwiej by mi bylo ublagac babcie i ja wziac juz jutro do siebie.
szlag mnie trafia dziewczyny ze nei moge tego zrobic ;(
mam warunki, tylko babcia mi nie pozwala; boi sie, ze juz na zawsze zostanie

Link to comment
Share on other sites

sunia jest w schronisku tydzien w porywach do dwoch tygodni; nie wiem jak trafila, ale byla w bardzo dobrym stanie; to nerwy ja chyba tak wykanczaja :/

babcia jak ja zobaczy na zdjeciu to raczej bedzie niewzruszona (tzn wzruszy sie, ale nie pozwoli); musialaby ja na zywo zobaczyc; ale przeciez jej nie przyprowadze do domu skoro tego nie moge zrobic :/
ehhh
jak jakas gowniara sie czuje:/ (nie obrazajac "gowniar" :):):) ), a nia nie jestem ...

Link to comment
Share on other sites

slicznosci .. ja caly czas mysle co by tu wykombinowac, nie macie pojecia jak starszie bym chciala wziac ja do domu, wykapac i wsadzic na fotel i glaskac i tulic .. tzn pewnie macie pojecie

jest naparwde kochana

[IMG]http://img162.imageshack.us/img162/4171/pict0015lf8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli Babcia boi sie, ze sunia zostanie na zawsze, to weź ją tylko na jakiś czas, poszukaj domu...


Ona tam umrze :placz:
Kurcze, gdyby to było 100, 200 km ode mnie, wsiadłabym w samochód i ja przywiozła. Jako 6 psa, ale tylko na tymczasowo. Ale to jest tyle setek km!!

Link to comment
Share on other sites

Jeśli znajdzie sie ktoś z Wrocławia lub okolic na adopcję tej suni - pomogę w transporcie.
Jeśli nie znajdziecie tymczasu....skontaktujcie się ze mną. Na razie nie mogę nic zagwarantować, ale ona nie może zostać w tym stanie w schronisku. Jakoś pomogę.
Myślę, że miłośnicy bokserów szybko się nią zajmą...ale w razie czego...jestem.

Link to comment
Share on other sites

Oj Karcia, wiem co przeżywasz.Też kiedyś mieszkałam z babcią i wiem, że tak latwo nie dają się przekonać.

Ankah1 masz jakiś tymczas na myśli:cool3: ? Śmiało możesz działać, bo z tego co wiem dziewczyny od boksiów mają peeeełne ręce roboty i na pewno ucieszą się, że jakaś bida "znalazła sobie" tymczas bez ich interwencji. Niestety boksiów na dogo jest już tak dużo....:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...