Jump to content
Dogomania

Max-czy te oczy mogą kłamać? Po dwóch latach w schronisku, teraz we wspaniałym Domku


kalina5648

Recommended Posts

  • Replies 597
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skoro cioteczki uważacie, że Max jest taki śliczny ( co jest wiadome ) to w nagrode macie jeszcze 2 zdjęcia ♥

[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2923/dsc8006h.jpg[/IMG]

Hahahahah a to zdjęcie przedstawia Maxa robiącego śmieszną minę trochę rozmazane ale jest :)

A było to tak :

K. - Max no weź zrób jakąś śmieszną minę :)
M.- No chyba żartujesz pstryk i zdjęcie zrobione :)


[IMG]http://img842.imageshack.us/img842/9554/dsc8007.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

SUPER!!! Bardzo fajne fotki Kalinko:):):)
Szkoda, że wcześniej nie było zdjęć Maxia z profilu: [url]http://img69.imageshack.us/img69/2923/dsc8006h.jpg[/url] - całkiem inny buziaczek:)
Na koniec poznajemy nowe wcielenie naszego Maxiulka:loveu::loveu::loveu: - mam nadzieję, że wyściskałaś Maxia ode mnie Kalinko:)

Link to comment
Share on other sites

Tak Maxio został wyściskany, posprzątałam mu kojec, wyszłam z nim na spacerek jutro nowe foty :) U nas była burza i Maxio się troszkę bał jednak jest dzielny chłopak więc szybko mu przeszło, zwłaszcza, że został porządnie wymiziany :) A Max zawsze kiedy widzi, że otwierają się drzwi od strony wybiegu radośnie podskakuje a następnie wybiega (teraz znowu czas na Mizianko) i przynosi piłeczki. A biega bardzo ładnie. Dzisiaj w schronie była taka pani Jola, która też ze wszystkich psiaków najbardziej lubi Maxa. Przyjechała specjalnie dla niego w starym schronie kiedy brała go na spacer zabierała go na swoją działkę, która była praktycznie 2 min drogi od schrona i tak Max bardzo często znikała na całe dnie i wylegiwał się na działeczce :) . Wszyscy będziemy tęsknić za naszym Maxiem bez niego schron będzie inny. Jednak najważniejsze, że w końcu pojedzie do domu gdzie będzie mógł się poczuć , że jest u siebie ♥

Link to comment
Share on other sites

Kochani zadzwoniłam do pana i dowiedziałam się ,że są wstępnie umówieni z panią Kasią i Asią ( do wszystkich, którzy nie wiedzą są to panie od transportu) na piątek , albo sobotę jest szansa , że Maxio pojedzie do domku jeden dzień wcześniej. Ja mu już to wszystko wytłumaczyłam, że niedługo się rozstaniemy, że będziemy tęsknić i wgl. , że teraz będzie najszczęśliwszy na świecie. Poprosiłam go też żeby o nas nie zapomniał ♥ A co do godziny to jeszcze nie ustalili, ale zrobią to lada chwila. Punkt przekazu Maxia do raju będzie znajdował się bodajże przy Castoramie.

Zaraz pokażę Wam małą niespodziankę, ale nie zdradzę co to będzie ♥

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalina5648']Kochani zadzwoniłam do pana i dowiedziałam się ,że są wstępnie umówieni z panią Kasią i Asią ( do wszystkich, którzy nie wiedzą są to panie od transportu) na piątek , albo sobotę jest szansa , że Maxio pojedzie do domku jeden dzień wcześniej. Ja mu już to wszystko wytłumaczyłam, że niedługo się rozstaniemy, że będziemy tęsknić i wgl. , że teraz będzie najszczęśliwszy na świecie. Poprosiłam go też żeby o nas nie zapomniał ♥ A co do godziny to jeszcze nie ustalili, ale zrobią to lada chwila. Punkt przekazu Maxia do raju będzie znajdował się bodajże przy Castoramie.

[COLOR=#0000ff][B]Zaraz pokażę Wam małą niespodziankę, ale nie zdradzę co to będzie ♥[/B][/COLOR][/QUOTE]

I co z tą niespodzianką:crazyeye:? Ileż można czekać:mad:? hihihi;):eviltong::evil_lol:......

Link to comment
Share on other sites

A oto ta moja mała i słodka niespodzianka :) Kompletnie zapomniałam o tych zdjęciach bo miałam je na telefonie :) i właśnie dzisiaj przeglądając wszystkie foldery natknęłam się właśnie na te foteczki i aż mi się cieplutko na serduszku zrobiło. Zdjęcia przedstawiają Maxa oczami pewnej małej dziewczynki. Podczas drzwi otwartych ( czyli dość dawno) dzieciaczki były proszone o narysowanie psiaka, który najbardziej im sie podobał i oto właśnie w taki sposób Maxio znalazł się na kostce przed budynkiem schroniska. Niestety do teraz nie przetrwał żaden rysunek ze względu na warunki atmosferyczne. Jednak naprawdę kiedy ujrzałam to zdjęcie nie mogłam sobie odmówić, żeby go tu nie pokazać. Co prawda troszkę niewyraźne jednak da się odczytać i wypatrzeć podobieństwo między prawdziwym, a narysowanym Maxem. Dobra koniec gadania patrzcie cioteczki na zdjęcia ♥

[IMG]http://img831.imageshack.us/img831/4616/zdjcie0336v.jpg[/IMG]

[IMG]http://img26.imageshack.us/img26/2844/zdjcie0337s.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...