Jump to content
Dogomania

ONkowe zakupy


Aga i Eto

Recommended Posts

A ja dalej czekam na smycz z gappaya:mad: .Nerwica mnie zara weźmie:angryy: .11 składałam zamówienie i na drugi dzien pusciłam przelew.Ale poczta bo zmieniałam konto i czekałam na otworzenie internetowego konta.I ta zasrana poczta pewnie jeszcze kasiory nie dostaczyła:angryy: :angryy: :angryy: ,bo nawet maila nie przysłai,że zamówienie jest w trakcie realizacji:mad: .Napisałam do nich i tez zero odzewu:mad: :mad: :mad: .No szlag mnie jasny trafi!!!:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 614
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oooo, toprzykro mi, bo ja z kolei byłam w ciężkim szaoku z powodu szybkości dostarczenia przesyłki. Zamówiłam w sobotę i zapłaciłam (przez internet), potwierdzenie dostania kasy dostałam jeszcze w sobotę. W poniedziałek wysłali, we wtorek koło południa pan listonosz przyniósła mi przesyłkę do domu. Myślę, że to wina naszej kochanej poczty...:mad: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ludzie moze wam sie obilo o uszy...czy ktos w polsce sprowadza rzeczy tej firmy ?o takie szelki mi idzie:roll:
[img]http://img249.imageshack.us/img249/4849/szelkial7.jpg[/img][/QUOTE]

Wysłałam do nich (Izrael) maila z zapytaniem. Ja też bym je kupiła, może ktoś jeszcze... za jedne szelki 34,90 $ + 9$ za przesyłkę (przesyłka do 7 dni). Czekam na odpowiedź, czy wyślą do Polski. Jak nie, to zawsze mogę dać swój adres w Barlinie (bo, że do Niemiec wysyłają, to mają na stronie). Zresztą pewnie widziałaś, skoro dałaś zdjęcie. Nie znalazłam nigdzie tych (ani innych) szelek tej firmy. W NIemczech sprzedają ich produkty, ale zupełnie co innego i szelek nie mają i mieć nie będą... :shake:

Link to comment
Share on other sites

w niemczech to wiem ze nie ma.ale cena dla mnie raczej zabojcza.wiec jak lara sie spyta tego rymarza to bym takie zrobila-moze by taniej wyszlo.podobaly mi sie ale ja jestem sknera i tyle kasy nie dam na cos co mi sie po prostu podoba a nie jest mi niezbedne:cool1: :roll: .natomiast musze sie spytac ludzi w israelu czy jakos moze ktos bedzie w okolicach polen to by kupil i podrzucil.albo tu albo do marlenkoogsdeich czy chocby kiel to ktos od nas w reichu by odebral.hmm.pisze meila.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']Jak nie, to zawsze mogę dać swój adres w Barlinie[/quote]


mimoza, sorry za offtopic, ale ty bywasz w berlinie? może byśmy sie umówiły na jakieś wspólne szkolenie w parku? ja tam bywam :oops:... często, bo mój nieszczęsny facet miał pecha i urodził się niemcem :mad::mad::mad:.

Link to comment
Share on other sites

Hurrra! Muminka, jasne, że ta. Z przyemnością. Teraz jestem Wawie (bo gnojek jest za młody, żeby go wywieźć na wakacje do Szwecji - kwarantanna= mój facet miał pecha i urodził się Szwedem.:razz: ) Niedługo będziemy jechać, ale jeszcze nie wiem kiedy dokładnie (i boję się, że ayshe mnie zabije, jeśli wyjadę teraz). A gdzie w Berlinie mieszkacie?

Link to comment
Share on other sites

mimoza a myslisz ze dlaczego lazisz na szkolenie wlasciwie codziennie?:razz: :diabloti: .bo ja kumam dematerializacje czasowa kursanta.tylko nie jojcz mumince jaka jestem bleee["nienawidze was"wczorajsze:cool3: :evil_lol: :evil_lol: ].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']mioza a myslisz ze dlaczego lazisz na szkolenie wlasciwie codziennie?:razz: :diabloti: .bo ja kumam dematerializacje czasowa kursanta.tylko nie jojcz mumince jaka jestem bleee["nienawidze was"wczorajsze:cool3: :evil_lol: :evil_lol: ].[/QUOTE]

To "nienawidzę" było ot, tak sobie. Przecież ja Was kocham...:loveu: To sibie nie lubię, a poza tym miałam przeniesienie "nienawidzenia" z psa na otoczenie... :oops:
Ja po prostu chcę umieć lepiej i strasznie się wkurzam, że partolę i cykam się zębów własnego pieska (tylko na tresurze). Ale pracuję nad tym i nad pająkami - mam od tygodnia pająka w oknie (małego of kors) i nie zabiłam go, bo się uczę patrzeć na niego. A co, jestem barrrrrdzo otwaszna:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

nie no cos ty...od razu matolek....:roll: .ja to dzisiaj oberwe na treningu...chita spiace kroofsko bo ma cieczke... a ten przyjechal:placz: .ja chyba wyjde na plac z fafloskim:roll: :cool1: .bo z chita to zejde nerwowo po 2sekundach-nieznosze jak ma poczatek cieczki,potem to juz normalna jest ale ten poczatek no jak uposledzona na czaszce:angryy: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']To "nienawidzę" było ot, tak sobie. Przecież ja Was kocham...:loveu: To sibie nie lubię, a poza tym miałam przeniesienie "nienawidzenia" z psa na otoczenie... :oops:
Ja po prostu chcę umieć lepiej i strasznie się wkurzam, że partolę i cykam się zębów własnego pieska (tylko na tresurze). Ale pracuję nad tym i nad pająkami - mam od tygodnia pająka w oknie (małego of kors) i nie zabiłam go, bo się uczę patrzeć na niego. A co, jestem barrrrrdzo otwaszna:diabloti:[/quote]
aaaaaaaaaaaaaaaaaamimozaaaa:roflt: :roflt: :roflt: i teraz musze wycierac z kawy klawiature:megagrin: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']muminka-oooo witaj w klubie:evil_lol: .:roll:[/quote]


w jakim klubie? szwabskich partnerów? mój się nie przyznaje do bycia szwabem :razz:. jak na razie nauka polskiego mu dobrze idzie - umie "siad, waruj, noga, stój":evil_lol::evil_lol::evil_lol: no i parę innych słówek bo [B]ja[/B] na te nie reaguję:diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']Hurrra! Muminka, jasne, że ta. Z przyemnością. Teraz jestem Wawie (bo gnojek jest za młody, żeby go wywieźć na wakacje do Szwecji - kwarantanna= mój facet miał pecha i urodził się Szwedem.:razz: ) Niedługo będziemy jechać, ale jeszcze nie wiem kiedy dokładnie (i boję się, że ayshe mnie zabije, jeśli wyjadę teraz). A gdzie w Berlinie mieszkacie?[/quote]

ja sie pogubiałam - mieszaksz w szwecji, warszawie i berlinie?

w berlinowie pomieszkowuję blisko centrum - wedding. mam niedalego do humboltsheinu. na razie młodego jeszcze nie brałam z sobą (czekam na fundusze aby klatkę kupić) ale napewno w niedługim czasie tam będę z bąblem.

czy mi się wydaje czy dużo nas wyszło na eksport :cool3::cool3::cool3:?

Link to comment
Share on other sites

muminka-faaajnie.moj absolutnie jest szwabem.1000%.typowym.z ekhem...tradycjami:evil_lol: .nie powie ani slowa w zadnym innym jezyku.dobrze ze moj dziadek byl prusakiem bo nie mialabym szans wejscia na volksliste:diabloti: .
milej pracy w berlinie.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...