Jump to content
Dogomania

NIEWIDOMY Wituś ma swój kochający dom!!


xmartix

Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='brzośka']czyli jest nadzieja na odzyskanie wzroku???
musimy go zabrać z tamtego bagna, tylko dokąd???[/QUOTE]

[quote name='Satrina']O matko jaki bidul!!!!!!!!!! Co z tym wzrokiem? Czy wet wyjaśnił dlaczego źrenice mu sie nie zamykają??? Jaki koszt tych kropli?[/QUOTE]

szanse są bardzo duże, może mu całkowicie wrócić wzrok, a na pewno na 50% po tych kroplach, jutro będę znała nazwę i cenę

uszkodzona rogówka czy coś, ale nie wiem przez co, jak się dowiem to dam znać
dobrze że udało się go zabrać do tego specjalisty!! dzięki znajomemu!

[quote name='mestudio']Biedny boksio, on pewnie dość duży jest?[/QUOTE]

Demi mówi, że nie jest duży, będzie/jest wielkości suki boksera. Nie będzie duży. Tylko zdjęcia tak jakoś wyszły. W pt późnym wieczorem powinnam mieć jego lepsze zdjęcia.

[quote name='Ziutka']Banerek zamówiłam u niezawodnej cioci Selengi :)

Kurcze a jakis chociaż płatny DT, nie znajdzie się tam u Was ciotki ?[/QUOTE]

dzięki za baner, płatny dt pewnie by się znalazł ale skąd kasa?:shake:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][SIZE=2]Boksio miał zbadane dno oka, zmierzone ciśnienie wewnątrzgałkowe. Dr stwierdził, że problem tkwi w siatkówce, która nie przekazuje impulsów do mózgu, więc źrenice nie mogą zareagować. Dr wykluczył wadę wrodzoną, pourazową czy poporodową. Stwierdził, że powodem był nieleczony stan zapalny spowodowany warunkami w jakich przebywa i stanem psa. Boksio ma zmętnienia (blizny) obu rogówek, które świadczą o przebytej infekcji. Poza tym nasz Boksio ma silne zapalenie, które grozi jaskrą!!!!

Dostał: floxal, dicortine, atropina, wit. A+E, rutiniscorbin i wapno.. kto mu będzie to podawał ?:(
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']
dzięki za baner, płatny dt pewnie by się znalazł ale skąd kasa?:shake:[/QUOTE]
Dlatego pytam, czy może jakiś jest, bo jeśli kasa jest problemem, to jakoś pomogę finansowo!
Jego trzeba wyciągnąć i ratować (zresztą dobrze o tym wiecie, nie muszę tego pisać :shake:) musimy uratować jego wzrok.
Znajdzie dom napewno, jest śliczny, tylko miejsca brak, qrwa mać :shake: siły już mi brak, spać przez niego nie mogę :placz: katastrofa :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Dlatego pytam, czy może jakiś jest, bo jeśli kasa jest problemem, to jakoś pomogę finansowo!
Jego trzeba wyciągnąć i ratować (zresztą dobrze o tym wiecie, nie muszę tego pisać :shake:) musimy uratować jego wzrok.
Znajdzie dom napewno, jest śliczny, tylko miejsca brak, qrwa mać :shake: siły już mi brak, spać przez niego nie mogę :placz: katastrofa :-([/QUOTE]

To ja już wiem skąd te dolegliwości dzisiejsze co to się ciotka skarżysz na ucho. Boksio Ci tak zaległ na serduchu. Nie dziwię się bo sytuacja tragiczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']To ja już wiem skąd te dolegliwości dzisiejsze co to się ciotka skarżysz na ucho. Boksio Ci tak zaległ na serduchu. Nie dziwię się bo sytuacja tragiczna.[/QUOTE]
Może i masz rację Ewuś...ale jak patrzę na pierwsze jego zdjęcie, to mi się serce na milion kawałków rozpada :shake: w łeb sobie tylko strzelic :flaming:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']to co, pisać do Karmelci? ona pewnie weźmie z 250 za takiego boksia, zaraz jej zapytam[/QUOTE]
Pisać!!!
Zapłacę za pierwszy miesiąc, potem też jakoś damy radę :)
Mam nadzieję, ze inne ciotki też coś pomogą ;)
xmatrix - to kojec czy on w domku będzie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Może i masz rację Ewuś...ale jak patrzę na pierwsze jego zdjęcie, to mi się serce na milion kawałków rozpada :shake: w łeb sobie tylko strzelic :flaming:[/QUOTE]
mam dokładnie tak samo!
mój tż już nie może wytrzymać mojego gadania i ciągłego płaczu...

Link to comment
Share on other sites

Ziutka to mieszkanie
zaraz napisze do Karmelci i skontaktuję się z Demi
pytałam o koszty tych maści i leków i kropel, dostał dawkę na tydzień i wyszło 90 zł...
dowiem się kiedy konkretnie ma iść na kontrolę (oczywiście pod warunkiem że tydzień czasu będzie mu się podawać te leki, krople i maść)

kolgea który do niego jeździ nazwał boksia [B]Wituś[/B]

Link to comment
Share on other sites

a kiedy otwarte zostały? bo podobno tylko 2 tyg są ok, a potem już nie

Karmelcia mówi że jest zapsiona

Demi mówi że nie możemy dawać psa znowu na płatne dt bo TOZu już na to nie stać.
Zrobimy tak,[B] boksio dzisiaj trafi do Demi na dt,[/B] bo dr kazał co tydzień być na kontrolach. To najlepsza opcja. Demi jest zapsiona tez, ale może z innych naszych dt jakiś pies pójdzie do domu (np. Ben albo inne). Najważniejsze żeby dt był we Wrocławiu.
Na TOZ zbieramy kase na leki dla niego, wstawiam w 1 post dane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...