Jump to content
Dogomania

Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich


Janosik

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahaha, widzę, ze na goowniane peomaty zeszło :D jestem za!

zbieram koopy i koopeczki
do foliowej torebeczki
a następnie do śmietnika
z zawartością jej pomykam
dumnie wkoło się rozglądam
czy aby widzą jak sprzątam
może sąsiedzi moi mili
w końcy by się zastanowili
i naśladowac mnie zaczęli,
byśmy czyste trawniki mieli!

Howgh

Link to comment
Share on other sites

Ja póki co nie sprzatam... :oops: Fakt faktem, ze nie mam wiekszych wyrzutów sumienia, bo te trawniki ktore zaneiczyszcza moj pies sa obrzydlwie...głopio mi czasem jak jej sie zdarzy w parku..to az obciach...wiec czytajac wasze wypoweidzi musze stwierdzic, ze chyba tez chce byc "dumna" z siebie. A czy wiecie ile kosztuja takei specjlane woreczki czy torebki w sklepie zoologicznym?

Link to comment
Share on other sites

Ja kupiłam taką łapkę na koopy + 5 czarnych woreczków za jakieś 15zł. Ale rzadko używam, wolę ręczniki papierowe i zwykłą torebkę ze sklepu. Bo ten łapacz, to trzeba potem umyć, poza tym jak się wybieram dalej na spacer, to muszę z nim łazić, zawijać w kolejną torebkę i same problemy :roll:
Lazy, jak zaczniesz sprzątać, to pozbedziesz się tego uczucia zażenowania, jak twój pies zaczyna układać się w stożek w pieknym parku, na samym srodku, oczywiście przy największej widowni :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']zbieram koopy i koopeczki
do foliowej torebeczki
a następnie do śmietnika
z zawartością jej pomykam
dumnie wkoło się rozglądam
czy aby widzą jak sprzątam
może sąsiedzi moi mili
w końcy by się zastanowili
i naśladowac mnie zaczęli,
byśmy czyste trawniki mieli![/quote]
O kurka, same poetki :o :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'] Bo ten łapacz, to trzeba potem umyć[/quote] A ja robiłam tak, że łapacz nie był brudny, po prostu najpierw montowałam na nim reklamóweczkę :D
LAZY, tak naprawdę to najwygodniejsza jest zwykła torebka foliowa, którą nakładasz na rękę i bierzesz goowienko :D Najwyżej będzie Ci trochę ciepło w dłoń :lol: :lol: :lol: Jak będzie zimne, znaczy to nie jest kupal Lazy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']wiec czytajac wasze wypoweidzi musze stwierdzic, ze chyba tez chce byc "dumna" z siebie. [/quote]
Huraaaaaa!!!!!!!!!!!!
Akcja propagandowa odnosi skutki!!!!!
Więcej poezji dziewczyny!!!!!!!
:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że prezydent Szczecina powinien nam ufundować nagrodę :lol:

Ja zbieram kupale tak, jak Adda - foliowa torebka na dłoń i hopsa! 8) Bardziej obrzydliwi mogą dodatkowo posłużyc sie jednorazowymi rękawiczkami - są na większości stacji samochodowych - gratis oczywiście :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'] Najwyżej będzie Ci trochę ciepło w dłoń :lol: :lol: :lol: Jak będzie zimne, znaczy to nie jest kupal Lazy :lol:[/quote]

Adda, proszę cię... :D :D bo umrę :D :D :D

Dlatego ja wolę najpierw ręcznikiem papierowym przykryć, co by nie grzać dłoni :D
hahahha, no nie mogę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][quote name='adda'] Najwyżej będzie Ci trochę ciepło w dłoń :lol: :lol: :lol: Jak będzie zimne, znaczy to nie jest kupal Lazy :lol:[/quote]
Adda, proszę cię... :D :D bo umrę :D :D :D [/quote] No co? :o Jak będzie zimne to LAZY może wtedy ze wstrętem odrzucić :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']:D :D :D
ja tam wolę wzrokowe poszukiwania kupalona mojego psa, niż termiczne :D [/quote] Ale to musiałabym psy buraczkami karmić :lol: :lol: :lol:
[quote]Czy aby teraz nie zniechęcamy przypadkiem potencjalnych nowych członków klubu dumnego sprzatacza?[/quote] No co Ty? :o Wiesz, jak mroźną zimą przyjemnie jest złapać takie cieplutkie coś :lol:

Link to comment
Share on other sites

quote] No co Ty? :o Wiesz, jak mroźną zimą przyjemnie jest złapać takie cieplutkie coś :lol:[/quote]

A całorocznie to może nie jest przyjemnie kiedy trawka długa a kuponek mięciutki?... a tak serio to staram się sprzątać choć przyznaję że nie zawsze to robię :oops: ale uważam /jak większość dogomaniaków chyba/ że jeśli mamy sprzątać to powinniśmy doczekać się specjalnie do tego celu przeznaczonych pojemników no ale cóż... moze kiedyś... kiedy już będziemy żyli w cywilizowanym kraju...

Link to comment
Share on other sites

No, teraz to peknę z dumy :D
Własnie wróciłam ze spacerku, na którym musiałam cosik sprzątnąć, i usłyszałam od jednej pani, że jak to miło, ze ktoś sprzata po swoim psie i gdyby tak wszyscy robili, to byłoby tak miło i czysto, że daję piekny przykład... :D
Normalnie idę się zgłosić na obywatela roku mojej dzielnicy :D

Ale tak poważnie: mimo że widziałam co się dzieje na trwanikach już wcześniej, ale teraz, po naszych dyskusjach, przygladałam się dokładniej, wszędzie tam, gdzie chodzę. I naprawdę zgroza ogarnia. Jest dosłownie kupalon na kupalonie, świeży, stary, zeschniety itd. Ja, mimo że kocham psy i sama mam, to przestaję się dziwić ludziom, którzy nienawidzą tych zwierząt właśnie za obs...e trawniki! Nie cierpię tłumaczeń "nie sprzatam, bo inni tego nie robią", "nie sprzątam, bo nie ma pojemników", jak dla mnie to sa tylko wymówki i usprawiedliwienie samego siebie. Jakby były pojemniki, to też wymówka by się znalazła, bo np. sąsiad z piatego to nie sprząta, więc ja też nie bede, bo dlaczego koopa jego psa może lezeć na trwaniku, a mojego nie?
Ale to chyba walka z wiatrakami, bo nawet mój TZ broni się jak może przed sprzątaniem :evil: Zawsze jak wychodzi "zapomina" woreczka :evil: A ja się pytam: wstyd sprzątać koope, a nie wstyd stać na smyczy z koopającym psem, a potem się oddalać szybkim krokiem?

Link to comment
Share on other sites

Leonowi się jeszcze nie przytrafiło, ale mysle, że tu sytuacja jest bez wyjścia: trza zostawić tam, gdzie jest. No, bo jak? Na szczeście psów z rozwolnieniem jest znacznie mniej, więc gdyby wszyscy sprzatali, to do takiej sytuacji każdy by podszedł ze zrozumieniem :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']Leonowi się jeszcze nie przytrafiło, ale mysle, że tu sytuacja jest bez wyjścia: trza zostawić tam, gdzie jest. No, bo jak? Na szczeście psów z rozwolnieniem jest znacznie mniej, więc gdyby wszyscy sprzatali, to do takiej sytuacji każdy by podszedł ze zrozumieniem :evilbat:[/quote]
mnie się zdarzyło.... tzn. Wektorowi :wink: zużyłam 2 opakowania chusteczek higienicznych, coby jakoś to zebrać.... do czysta nie udało się, ale zawsze to lepiej wyglądało...
ale to racja, gdyby wszyscy sprzatali, ech. pomarzyć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...