Jump to content
Dogomania

Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich


Janosik

Recommended Posts

[quote name='adda'][quote] Zbierac reka nie probowałam. Robcie to majac dwa woreczki>? Jednym zbeiracie a do drugiego wrzucacie? :oops:[/quote]
Nieee... Po prostu zakładam reklamówkę na rękę jak rękawiczkę, chwytam specjał i wywijam reklamówkę "na lewą stronę", zawiązuję :D[/quote]
Ja podobnie :) . Tylko tych rzadkich nie zbieram, staram się zasypać piaskiem albo coś :oops: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='adda'][quote name='gadzik']jakoś nie wyobrażam sobie spacerów z łopatą w ręku :lol:[/quote] A wiesz jak to mięśnie wyrabia :lol: No i żaden zboczek Ci nie podskoczy :lol:[/quote]
jasne ale na wsi ludzie i tak już dziwnie na nie patrzą a taki spacerek z łopatą i dwoma psiurami to byłby niezły ubaw :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gadzik']jasne ale na wsi ludzie i tak już dziwnie na nie patrzą a taki spacerek z łopatą i dwoma psiurami to byłby niezły ubaw :wink:[/quote] :roflt:
W zasadzie to i tak nie masz nic do stracenia :lol: Już to że chodzisz z psami na spacery pewnie jest dziwactwem :tard:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='gadzik']jasne ale na wsi ludzie i tak już dziwnie na nie patrzą a taki spacerek z łopatą i dwoma psiurami to byłby niezły ubaw :wink:[/quote] :roflt:
W zasadzie to i tak nie masz nic do stracenia :lol: Już to że chodzisz z psami na spacery pewnie jest dziwactwem :tard:[/quote]
Dokładnie tak,bo kto normalny mając taki wielki ogród chodzi z psami na spacery, łapie je jak uciekną, szkoli i w dodatku gania jak wariat z pileczką albo frisbee :wink:
Ale z tą łopatą to chyba spróbuję :lol: gorzej jak pomyslą, że to na te burki, które nas obszczekują :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gadzik']Ale z tą łopatą to chyba spróbuję :lol: gorzej jak pomyslą, że to na te burki, które nas obszczekują :-?[/quote] Słuchaj, to żeby nie było, to nieś to goowno na łopacie przez całą wieś :smokin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']Nieee... Po prostu zakładam reklamówkę na rękę jak rękawiczkę, chwytam specjał i wywijam reklamówkę "na lewą stronę", zawiązuję :D[/quote]

Dokładnie tak :D
Ja czasami mam jeszcze ręczniki papierowe i najpierw przykrywam specjał. Szczególnie jak mam daleko do kosza. Chodzi o to, żeby nie iść przez pół osiedla z nie do końca nieprzezroczystą torebką.... 8)

Ale się cieszę, ze nasza akcja przynosi skutki :multi:
Lazy nowym członkiem :D

[quote name='adda']Słuchaj, to żeby nie było, to nieś to goowno na łopacie przez całą wieś :smokin:[/quote]

niee, umarłam jak to sobie wyobraziłam :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']Po prostu odrzuć sąsiadowi to co jego pies narobił :cunao:[/quote]

Baaardzo popieram! Jak mieszkały w mojej klatce dwa mopsiki to często gęsto srały w przedsionku, a właściciele mieli to gdzieś :x Na szczęście w tym przypadku wystarczyło napisać dosadną odezwę - zaroziłam, że będzie to sprzątane wycieraczką szanownych państwa :evilbat: Poskutkowało :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'] Chodzi o to, żeby nie iść przez pół osiedla z nie do końca nieprzezroczystą torebką.... 8) [/quote] Ja mam takie prawie białe z napisem: [b][color=red]NA DZIEŃ DOBRY![/color][/b]
:bigcool:
[quote]Ale się cieszę, ze nasza akcja przynosi skutki :multi:
Lazy nowym członkiem :D[/quote] Sie też cieszę, a LAZY siakieś innowacje wprowadza :cooldevi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][quote name='adda']Słuchaj, to żeby nie było, to nieś to goowno na łopacie przez całą wieś :smokin:[/quote]
niee, umarłam jak to sobie wyobraziłam :D :D :D[/quote]
Dlaczego, przerzuciłaby sobie łopatę przez ramię i nawet wysiłku na twarzy nie byłoby widać 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'] :roflt:
Jasne, jak tornado, tylko że trąby są dwie... 8)
Ale nie traćmy nadziei, myslę, że gros tylko czyta, ale w myslach już się lęgnie.... :D[/quote]
Myślisz, że niektórzy już po kryjomu torebki do dłoni przymierzają? :D
Z dumą dogomaniacy, z dumą!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']Myślisz, że niektórzy już po kryjomu torebki do dłoni przymierzają? :D
Z dumą dogomaniacy, z dumą!!!!!!!!![/quote]

:roflt: :roflt: :Help_2: :roflt: :terazpol:
Jestem pewna, że szukają w domu nieprzezroczystych torebek i powoli zaczynają działać, tylko jeszcze pod osłoną nocy :grins:

Trzeba dobitnie powtarzać, ze nie ma nic piękniejszego niż spacer po trawnikach i myśl: koopa mojego psa NA PEWNO tu nie leży.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']Jestem pewna, że szukają w domu nieprzezroczystych torebek i powoli zaczynają działać, tylko jeszcze pod osłoną nocy :grins:[/quote] Jak pod osłoną nocy, to tylko reklamóweczka, bez łapacza, bo po ciemku to trza się zdać na wrażenia termiczne :lol:
[quote]Trzeba dobitnie powtarzać, ze nie ma nic piękniejszego niż spacer po trawnikach i myśl: koopa mojego psa NA PEWNO tu nie leży.[/quote]
Tak, to piękne... i gdyby tak wszyscy myśleli, nie trzeba byłoby slalomem zaiwaniać za "swoją" kupą :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...