Jump to content
Dogomania

Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich


Janosik

Recommended Posts

No to teraz ja :D
Bezwzglednie sprzatam po moich psach - nie wychodze z domu bez workow na koopy - jak zapomne to sie wracam, naprawde. Nie wyobrazam sobie nie posprzatac - jedynym wyjatkiem jest spacer nad rzeka, kiedy wleza w jakies gaszcze - no to sie nie przedzieram - ale nawet gdy koopa zostanie wykonana natrawie na boisku lub na trawniku - zbieram - i chcialabym, zeby wszyscy wlasciciele psow tak robili. Szlag mnie trafia gdy wleze w psie gowienko , nie mam usprawiedliwienia dla tych, ktorzy nie sprzataja. I nie obchodzi mnie zupelnie to, ze inni nie sprzataja - ja robie swoje. Mam nadzieje, ze niesprzatanie koop po swoich psach bedzie karalne - mandatami mozna sporo osiagnac. Moge ja? Inni tez moga! Mam dwa psy - duze - i czasami ide z tymi pelnymi woreczkami dobry kawalek zanim znajde kosz na smieci - i w doopie mam pogardliwe usmieszki niektorych przechodniow, moja sprawa, co w worku niose :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='A(leksand)ra&Ar(i)a']A ja bym może sprzątała ale... u mnie kosze były tylko że ktoś je zabrał :o za to panowie sprzątający "z urzędu" pojawiają się częściej 8)[/quote]
[b]Aria[/b], ty w Warszawie mieszkasz? I "panowie w urzędu" sprzatają? :o Gdzie??? U mnie ich nie uświadczysz...

Link to comment
Share on other sites

Na Mokotowie :D Panowie z urzędu grabią wszystko w parku minimum dwa razy w miesiącu, czasem spotykam ich dwa razy w tygodniu... Kiedyś (jak stały te kosze) tak często nie zaglądali więc aż się boję kupy ruszać bo jeszcze kogoś pracy pozbawię :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ok Znacie to :
Co to jest? brozowe, cieple w majtkach u dziecka.......

Odp. Reka Michale Jacksona :)

Moj psiak w niedziele wykoopczyl sie do jeziora, stojac w nim po kostki, moze myslal ze bidet albo cos, no ale musialam tez wejsc i wylawiac, dobrze ze plywalo i by twarde, musielismy tez zmienic miejsce piknikowania, aby moc tez sie popluskac w wodzie. Ach co za zycie.
Pozdrowieni a
Malutka

Link to comment
Share on other sites

Plywalo z metr od brzegu, niestety wrzaski aby przestal zamienily sie w rechoczacy smiech, cale szczescie nikt nie pomyslal o zdjeciu tego uroczego zajecia.
W tym miejscu rozlozyli sie ludzie z godzine pozniej, oczywiscie nic nie mowilam ale zastanawialm sie czy smierdzi i czy przypadkiem ktos sie nie zachlystnie, ale jako ze to organiczne bez konserwantow szkody raczej by nie zrobilo, i chyba wszystko udalo mi sie wylowic. Psiak widocznie chcial sieow podmyc :) dobrze ze nie mial ochoty wyproznic gruczolow, wtedy musielibysmy szukac innego przyjaznego jeziora.
Pozdrowienia
Malutka

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio przekonałam się jacy nieprzyjemni mogą byc ludzie... :evilbat:

Otóż zawsze chodze z moim yorkiem za teren osiedla coby kupkę zrobił.Przeważnie robi 2 razy dziennie.Więc wieczorkiem kiedy już załatwi sie robimy rundkę dokoła osiedla.Przechodząc obok jakiegoś bloku baba z 4 piętra drze sie na mnie ,że srać z psem to mam iść poza teren albo koło swojego bloku.A Tuffi nasikał na trawnik jak suczka i zasypywał tylnymi łapkami.Więc nie ma mowy o kupie!!!
Ona na to że dokładnie widziała jak zasypywał kupe. :smhair2: No to ja jej mówie,żeby najlepiej zeszła z 4 pietra z lupą i poszukała.
Dodam,że na naszym osiedlu chodzi masa piesków bez właścicieli i załatwia sie gdzie tylko może.Nie dość tego takie bezpańskie psy atakują tych na smyczy. :evilbat:
Babsztyl postraszył mnie zgłoszeniem do administracji.

No i jak tu z taka baba dyskutować? :wallbash: Myślałam,że mnie rozsadzi od środka!!!

Link to comment
Share on other sites

Alka, no co ty :o co za wstrętny :evil: babsztyl :eviltong: , ja nie wiem co bym jej zrobiła :evilbat: ale wiem że gardło by mnie bolało od krzyczenia na nią, ludzie nie mają co robić i nudzi im się chyba :flop: współczuje wam :(

Link to comment
Share on other sites

Dobra mam dla Was zagadke nad zagadkami: Jest tabliczka na trawniku "zakaz wprowadzania psow" (niestety coraz wiecej takich tabliczek :evil: ), mój pies załatwia się tylko na trawie, zachce mu sie kupę akurat jak będzie szedł obok takiego trawnika z "zakazem wstępu" i co? Czy jak tam wejdzie, zrobi kupę, a ja tą kupę sprzątne to i tak mogę dostac mandat, bo nie zastosowałam sie do zalecenia "nie wprowadzac psów na trawnik"??? To mnie intryguje. Bo taka tabliczka ma chyba za zadanie zapewnienie czystosci na tym trawniku, a skoro ja sprzątnęłam to chyba kurde cel osiągniety? Z drugiej strony zakaz brzmi jednoznacznie...czy jakby mnie SM przyłapała to wlepiłaby mandat? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']Dobra mam dla Was zagadke nad zagadkami: Jest tabliczka na trawniku "zakaz wprowadzania psow" (niestety coraz wiecej takich tabliczek :evil: ), mój pies załatwia się tylko na trawie, zachce mu sie kupę akurat jak będzie szedł obok takiego trawnika z "zakazem wstępu" i co? Czy jak tam wejdzie, zrobi kupę, a ja tą kupę sprzątne to i tak mogę dostac mandat, bo nie zastosowałam sie do zalecenia "nie wprowadzac psów na trawnik"??? To mnie intryguje. Bo taka tabliczka ma chyba za zadanie zapewnienie czystosci na tym trawniku, a skoro ja sprzątnęłam to chyba kurde cel osiągniety? Z drugiej strony zakaz brzmi jednoznacznie...czy jakby mnie SM przyłapała to wlepiłaby mandat? :roll:[/quote]
Nie wiem, jak to jest w Szczecinie, ale w Wawce takie tabliczki wysatwiają zazwyczaj spółdzielnie mieszkaniowe, administracje domów, itp. A one nie mają prawa wystawiać mandatów :evil_lol: Tak więc w naszym przypadku jedyne co nas może spotkać, to wyzwiska nadgorliwego ciecia :wink: No bo jakoś nie wyobrażam sobie, żeby tenże cieć widząc moją psicę srająca mu na trawnik dzwonił po straż miejską, albo policję, zwłąszcza, że za chwilę na tarwniku nie byłoby dowodu zbrodni :wink:
Jeśli natomaist zwrociłąby mi uwagę przechodząca tamtędy straż, lub policja, to ja sądze, że bez problemu bym się z nimi dogadała :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja też widzę coraz częściej takie tabliczki i po prostu je olewam. Tak jak napisała Asher tabliczki wystawiają spółdzielnie itp. na terenie całych osiedli, więc co mam zrobić, jak psu się zachce koopę akurat wtedy?. Jak ktoś się na mnie wydrze, to mówię, ze sprzątam, a chyba o to chodzi, prawda?
Zresztą trzeba zacząć od tego, że odkąd sprzatam po Leonie (czyli prawie od początku) przestałam się wdawac w dyskusje na ten temat, a jeżeli jakaś baba drze się z okna, to uprzejmie zapraszam, zeby zeszła do mnie na dół, bo ja drzeć się nie mam zamiaru. Czasem też jak mam dobry humor, a ktoś rzuca pod nosem o sr....cych psach, to wyciagam łapacz koop i kłapię nim w kierunku takiego delikwenta i pytam się słodko czy wie, co to jest. Zawsze się potem zamykają :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']Czasem też jak mam dobry humor, a ktoś rzuca pod nosem o sr....cych psach, to wyciagam łapacz koop i kłapię nim w kierunku takiego delikwenta i pytam się słodko czy wie, co to jest. Zawsze się potem zamykają :lol:[/quote]
Złap kretyna za nos, złap kretyna za nos :multi: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

uff, na czwartej stronie, ale znalazłam :D
Muszę sie przecież pochwalić, że już także zbieram koopy... :lol:
Od tygodnia mieszka ze mną wyczekana sunia rasy akita - jest jeszcze młodziutka, więc spacerki sa ograniczone, a koopy niewielkie - ale zbieram! Na razie tylko jedna osoba mnie widziała, więc nawet nie mam przed kim prezentowac tak godnej pochwały postawy :P :wink:
Pozdrowienia!

Link to comment
Share on other sites

No to ja się pochwalę...

Pewnego dnia jak Lazy zrobiła "kangura" a ja wyjęłam reklamówkę, to pewien pan podszedł i mówi: Oo...piesek zrobi kupkę a Pani sprzatnie! Bardzo mi sie to podoba! Bardzo!" Pierwszy raz taka pochwała, ale niezwykle krzepiaca... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...