Jump to content
Dogomania

Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich


Janosik

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam problem natóry g***ianej :lol: chodzi o to ,że kiedy moja Emi zrobiła kupę na podwórku za chiny nie mogłem jej sprzątnąć (nie była luźna ,ale kiedy próbowałem wziaść na łopatkę to sie rozłaziła :-? )
Kupiłem jej dopiero wczoraj. Czy jej odchody "unormują" się?

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że się unormują. Przecież każdego psa można nauczyć, żeby robił kupę o dowolnie wybranej konsystencji i kształcie. Naucz swoją sukę, by robiła kupę idealnie dopasowaną kształtem do łopatki i problem z głowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Oczywiście, że się unormują. Przecież każdego psa można nauczyć, żeby robił kupę o dowolnie wybranej konsystencji i kształcie. Naucz swoją sukę, by robiła kupę idealnie dopasowaną kształtem do łopatki i problem z głowy.[/quote]
:roflt: :roflt: :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Golden~Paweł']za chiny nie mogłem jej sprzątnąć [/quote]
Najlepiej sprzątać ręką (przez reklamówkę), wtedy na pewno się dopasuje :D[/quote]

Zwłaszcza, jak się ja trochę pougniata :D

Link to comment
Share on other sites

:sweetCyb: Jakie wy rozkoszne w tym goownianym temacie :lol:

Jak sie koopa rozlazi bibulka ja potraktowac, odczekac az plyny [i]sie wsiakna [/i]i wtedy zbierac :sweetCyb:

Jesli stosuje sie metode ugniatana nalezy pamietac by zaopatrzyc sie w torbe odpowiadajaca normom na ugniatanie, bo inaczej .... 8)

Hej ja mam niedyskretne pytanie :oops:
Po sobie tez sprzatacie, jak was potrzeba zaskoczy ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Oczywiście, że się unormują. Przecież każdego psa można nauczyć, żeby robił kupę o dowolnie wybranej konsystencji i kształcie. Naucz swoją sukę, by robiła kupę idealnie dopasowaną kształtem do łopatki i problem z głowy.[/quote]
:lol: spadłam z krzesła :lol: :lol: Ugniatanie można trenować na kupionej w sklepie zabawkowym ciastolinie (firmy nie wymienie-pewnie kazdy z reklam zna :wink: )

[quote]Hej ja mam niedyskretne pytanie
Po sobie tez sprzatacie, jak was potrzeba zaskoczy ? [/quote]
ja tak...szczególnie z chodnika... :oops: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Golden~Paweł']A co do unormowania to chodziłoo to czy taką konsystencje powinna miec koopa?[/quote]

A to sorry, myślałam, że sobie jaja robisz, stąd moja odpowiedź :lol:

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jaka jest konsystencja koopy twojej psicy, więc nie wiem, czy akurat taka powinna być. Ale kupa to nie beton, nie jest - a przynajmniej nie powinna być - za twarda, więc myślę, że z goowienkiem jest ok, tylko ty musisz potrenować nabieranie :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina']Po sobie tez sprzatacie, jak was potrzeba zaskoczy ? :lol:[/quote] Mnie kurka nigdy [b]taka[/b] potrzeba nie zaskoczyła, a jeśli, to zdążyłam do kibelka :D Ale w kibelku wodę spuszczam, jak najbardziej :roll: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martussia83'][quote]Hej ja mam niedyskretne pytanie
Po sobie tez sprzatacie, jak was potrzeba zaskoczy ? [/quote]
ja tak...szczególnie z chodnika... :oops: :lol:[/quote]
:roflt:
A z krzaków nie? :evil: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe co by Freud powiedział na to, że to mój ulubiony topic :lol:


[quote name='Evelina']Po sobie tez sprzatacie, jak was potrzeba zaskoczy ? :lol:[/quote]

Mnie, jako damie, nie przytrafiają się takie potrzeby w niestosownych miejscach :wink:


[quote name='Golden~Paweł']Łapacza nie moge dostać w moim zoologicznym (nikt tego nie kupował :-? ) W pon. pobiegam po mieście może gdzieś będzie.[/quote]

W warszawie też miałam z tym problem, niestety. W końcu za pięćdziesiatym razem udało mi się kupić w Kakadu. Te sklepy są dość dobrze zaopatrzone (i drogie :-? ) i chyba tylko są w centrach handlowych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='martussia83'][quote]A z krzaków nie? [/quote]
(mam deja vu :lol: )
nie...a powinnam? :roll: a jeśli tak to gdzie to wrzucać? :lol: :lol:
[/quote] Tam gdzie to z chodnika :roll:[/quote]

A jeśli z chodnika w krzaki?

A mój sąsiad - nerwowy, zakompleksiony, starszy pan - chciał *i to na poważnie) wprowadzic nakaz.. wieszania woreczków przy odbycie psa, aby ich koopki nie lądowały na ziemi.
A kilka dni temu widząc, że ktoś sprzata po swoim psie, krzyknął: Jeszcze tyłek mu podetrzyj! - a potem instruował biednego właściciela, co jescze powinien robić. Pan uciekł do domu i piesek musiał czekac piętnaście minut na spacerek. Podobnych "sąsiadów" to ja mam jeszcze wielu. A ci, którzy mają pieski uważają, że ich nic nie dotyczy. Kocham starszych ludzi na moim osiedlu.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam taką babę w bloku, która całymi dniami wisi w oknie i pilnuje trawnika. Jak tylko ktoś wdepnie chocby kawałeczek, od razu drze ryja :evil: Mnie raz Leon pociagnął i wlazłam jedną nogą na trawnik... Myslałam, że babsko oknem wypadnie, tak się pluła. Milczy tylko, jak wchodzę żeby sprzątnąć koopalona :D

Link to comment
Share on other sites

No ale skoro po sobie z chodniczka sprzątamy wrzucając w krzaczki, to sprzątając z krzaczków gdzie mamy wrzucać? Specjalnych koszy chyba nie ma?

A tak apropos kiedyś w szkole prowadziliśmy ze znajomymi podobną pogawędkę :) dotyczyła ona pewnej znajomej, która jak ma za daleko do domu korzysta z dobrodziejstw natury :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...