Jump to content
Dogomania

A mnie to maminka bardzo kocha i Ewa mnie kocha,no i ta...no...Hana chyba też!


Bgra

Recommended Posts

[quote name='Bgra']mam rozumieć..głupi pomysł[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]chyba nie zaburzy stabilności jednośladu[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]nie wiem co ludzie powiedzą jak zobaczą mnie z Alesiem w chuście,alemito[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE]

Ja wiem...
Najpierw to-:???:
A potem to-:stupid:
:megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']Halizko a 2 koszyczki,jeden z przodu drugi z tyłu nie załatwiłyby sprawy do czasu zakupu wózeczka?[/QUOTE]

[quote name='Sonka95']O tym samym pomyślałam ;)[/QUOTE]
Niestety Tomiś się boi i nie da się włożyć do koszyka :shake: , pomijając jego gabaryty :lol:, więc zostaje piechotka i samochód :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

na podstawie mojego opisu,potwierdził,że to atak padaczki
zrobił Ukg,Usg-status idem
kazał zażywać dodatkowo CardioVet 2x1 tabl
leków p.padaczkowych nie podajemy,bo wskazaniem do ich zażywania jest co najmniej 2 ataki w miesiącu
co do badań...Rtg nic nie wyjaśni,bo nic nie będzie widać,dno oka z wiadomych względów awykonalne
pytałam o MR lub TK,
kazał czekać,chyba na czuja...zaprzeczył,że coś w główce rośnie-tfu
Aleś po ataku otrzepał się i poszedł,od wczoraj jedyna zmiana jaka zaszła w jego zachowaniu to,że ma więcej wigoru,mniej śpi
cały czas mamy go na oku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']na podstawie mojego opisu,potwierdził,że to atak padaczki
zrobił Ukg,Usg-status idem
kazał zażywać dodatkowo CardioVet 2x1 tabl
leków p.padaczkowych nie podajemy,bo wskazaniem do ich zażywania jest co najmniej 2 ataki w miesiącu
co do badań...Rtg nic nie wyjaśni,bo nic nie będzie widać,dno oka z wiadomych względów awykonalne
pytałam o MR lub TK,
kazał czekać,chyba na czuja...zaprzeczył,że coś w główce rośnie-tfu
Aleś po ataku otrzepał się i poszedł,od wczoraj jedyna zmiana jaka zaszła w jego zachowaniu to,że ma więcej wigoru,mniej śpi
cały czas mamy go na oku[/QUOTE]

Biedny Aleś... oby ten atak się już nie powtórzył.... :shake:
Wyprzytulaj go od Cioci Lili! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']wymiziany,wytulony,wycałowany:loveu:
też sobie tego życzymy,tyle przeszedł a tu nowe utrapienie[/QUOTE]

Zawsze się zastanawiam jak to jest, że psiaki które tak dużo w życiu przeszły,
ciągle się z czymś zmagają...a nie mogą już żyć bez problemów do póóóóóóóóźnej starości ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Zawsze się zastanawiam jak to jest, że psiaki które tak dużo w życiu przeszły,
ciągle się z czymś zmagają...a nie mogą już żyć bez problemów do póóóóóóóóźnej starości ......[/QUOTE]


też nad tym ubolewam,mam nadzieję,że ataki nie będą częste
na razie chyba będzie chodził z córcią do pracy,ale z drugiej strony w domku czuje się u siebie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza']O, rany ale mnie zmartwiłeś Alisiu, oby więcej to się nie powtórzyło :shake:, on tyle przeszedł..........strasznie niesprawiedliwy ten los :shake:.Nie dziwię się, że domek to najbezpieczniejsze miejsce :p, mizianka dla maluszka :loveu:[/QUOTE]

dziękujemy:loveu:
sama nie wiem co zrobić,najchętniej sama zabrałabym go do mojej pracy:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza']Najgorsza ta niepewność :shake:, czy to zdarzenie jednorazowe czy będzie się powtarzać :shake:,oby to było jeden jedności raz :loveu:[/QUOTE]


i o to i o to...Halizko teraz już wcale nie śpię
nadrobiłam zaległości w oglądaniu filmów:razz:
i tak oglądamy z Alesiem...rozkłada się na moich kolanach i śpi:loveu:mój synuś przenajsłodszy:loveu:
w przerwach gramy w gry:cool3:na FB

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam rozeznanie,w razie gdy trzeba było wykonać MR
niedaleko...w Mikołowie,cena około 900 zł,TK w tej samej cenie
taniej by wyszło gdybym sobie odpłatnie chciała zrobić i to znacznie

Aleś ma się dobrze,ale za nic karmy jeść nie będzie,Animondy w puszkach też nie,to ci miglanc...nic to...gotujemy :evil_lol:
bardzo lubi bułeczkę z masłem z szyneczką czy bez:evil_lol:i możecie mi tłumaczyć jakie to niezdrowe dla psa :diabloti: jutro znowu mu zrobię kanapkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Sonia tylko jak się zrobi kanapkę zawsze się tymi swoimi oczyskami patrzy czy coś jej nie spadnie :diabloti: To Aleś wybredny się zrobił :evil_lol:[/QUOTE]


jak na początku jadł wszystko... teraz :crazyeye: i broń Panie tylko nie monotematycznie:evil_lol:różnorodność sobie ceni :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']to ci miglanc...nic to...gotujemy :evil_lol:
bardzo lubi bułeczkę z masłem z szyneczką czy bez:evil_lol:i możecie mi tłumaczyć jakie to niezdrowe dla psa :diabloti: jutro znowu mu zrobię kanapkę[/QUOTE]
Niech sobie je co chce :diabloti:, oby tylko zdrówko nie szwankowało :shake:, pogrymasi a później znowu będzie podjadał inne rzeczy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza']Niech sobie je co chce :diabloti:, oby tylko zdrówko nie szwankowało :shake:, pogrymasi a później znowu będzie podjadał inne rzeczy :evil_lol:[/QUOTE]


został mi tylko brązowy ryż,nie chciało mi się biec do sklepu...to dodałam do marchewki i kurczaczka,wybiera tylko mięsko:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...