Jump to content
Dogomania

A mnie to maminka bardzo kocha i Ewa mnie kocha,no i ta...no...Hana chyba też!


Bgra

Recommended Posts

[quote name='Bgra']zrobiła się jeszcze bardziej przytulaśna,nie wiem czy tym prosi,żeby nie ciąć więcej:evil_lol:czy jej się spodobało
lubię ją w króciutkich włosach,taka jest cieplutka:loveu:[/QUOTE]
Ja oglądałam filmiki ze strzyżeniem, gorzej, że moja panienka nie koniecznie lubi coby się nią zajmować, ale troszkę ją podetnę najwyżej później będzie poprawka :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza']Ja oglądałam filmiki ze strzyżeniem, gorzej, że moja panienka nie koniecznie lubi coby się nią zajmować, ale troszkę ją podetnę najwyżej później będzie poprawka :razz:[/QUOTE]

też oglądałam,może maszynką poszłoby lepiej:evil_lol:ale cięłam caluśką nożyczkami:nerwy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']też oglądałam,może maszynką poszłoby lepiej:evil_lol:ale cięłam caluśką nożyczkami:nerwy:[/QUOTE]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: o nie, ja myślałam tylko o główce, a resztę maszynką, zobaczymy co z tego wyjdzie :p - ja kiedyś tak cięłam mojego teriera, 2 dni :cool3: bo szybciej się nie dało, a pryszcze na palcach leczyłam 2 tygodnie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: o nie, ja myślałam tylko o główce, a resztę maszynką, zobaczymy co z tego wyjdzie :p - ja kiedyś tak cięłam mojego teriera, 2 dni :cool3: bo szybciej się nie dało, a pryszcze na palcach leczyłam 2 tygodnie :cool3:[/QUOTE]

:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza']tem. jest w pobliżu zera więc albo chlapa albo ślizgawka jak przymrozi nad ranem :cool3:.Wszystko u mnie chrapie a ja jutro muszę wstać raniutko i przed wyjściem mam nasmażyć jeszcze naleśników :lol:[/QUOTE]

stawiam na ślizgawkę:razz:
moje też się porozkładały i śpią basiorkami w górze a tu jeszcze muszą wyjść na chwilkę:evil_lol:
przed pracą?naleśniczki?no ja mogę ewentualnie nad ranem,jeszcze przed snem,rano to migusiem na przystanek:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']
z owcą dobry pomysł,jak macie jakieś w KŚ to mogę podskoczyć:evil_lol:ewentulanie kózki przerobię :evil_lol:[/QUOTE]

Jest koza i to nie jedna i nawet cap jest /ciachnięty i chodzi o jajca nie o "szatę"/
Tak że spoko - możesz śmigać do Nasielska - Ale czy kozy dadzą Ci się obciąć jak zobaczą zdjęcie Hany...No nie wiem...:evil_lol:

[quote name='marmosia']Oj tam, oj tam, słodka jest :smile: Wyglądałam dużo gorzej, jak mi mój chłop tylko grzywkę miał ociupinkę podrównać :smile: Centymetrowa się ostała i wyglądałam jak prawdziwa Balbina od Ptysia :smile:[/QUOTE]
:roflt:

Edited by Osa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']
zima jest cudna,lubię zimę,no może niekoniecznie jak wystaję rano na przystankach:evil_lol:[/QUOTE]

Ja jeszcze rok temu jeździłam do szkoły autobusem i zawsze miałam takiego farta , ze mi autobusy uciekały i trzeba było czekać w taką zimnice :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patik']Witamy się od rana:D:D
Też lubie zimę, ale mogłaby się już skończyć :P[/QUOTE]

jeszcze trochę i będzie wiosna:)

[quote name='Sonka95']Ja jeszcze rok temu jeździłam do szkoły autobusem i zawsze miałam takiego farta , ze mi autobusy uciekały i trzeba było czekać w taką zimnice :roll:[/QUOTE]

dzisiaj musiałam się przesiąść na Taxi,bus albo nie przyjechał albo odjechał wcześniej a czas mnie gonił:razz:wrrrr nie cierpię jak mnie wystawi



[B]a kocyka ktoś przypadkiem nie potrzebuje?jest jezcze wybór na bazarku KŚ:)polecam[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...