Jump to content
Dogomania

Gyzia i Lara dwie panny z pseudo. Obie mają dom :)


fochu

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fochu']Pani dzwoniła,faktycznie wydaje się konkretna,problem taki że z Gdańska
rozmawiałam z Asią ,mówi że nie ma co jej tam słać i żeby domu szukać we wro...[/QUOTE]
no chyba, że Pani sama może przyjechać albo zorganizować transport? ode mnie Dragon do Władysławowa pojechał do ds - Państwo przy okazji odwiedzili rodzinę w Dzierżoniowie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix'] obojętnie gdzie - byleby dobry dom znaleźć!![/QUOTE]
Tez jestem takiego zdania.
Na info jest zwyczaj, że adoptujący finansuje podróż psa (zwrot za paliwo).
Ostatnio sunia pojechała 250 km od Warszawy(razem 500), był normalny zwrot za paliwo.
Inny z adoptujących wsiadł w samochód i machnął trase Lublin - Wałbrzych bez problemu.
Laby to nie sa tanie psy w utrzymaniu, jeżeli ktoś chce laba, a nie stać go na pokrycie tylko kosztów transportu (bo pies jest przecież za darmo) to.....

Link to comment
Share on other sites

ja bym zrobiła tak:
dom można sprawdzić, a jak dobrze wyjdzie to szukac transportu, i tak nie chcesz Fochu ją wydać od razu więc można poczekać na transport
trzeba zapytać pani czy sfinansują transport i oczywiście oddadzą za sterylkę (bo wysterylizować przed adopcją trzeba), jak tak i wizyta będzie ok to może jechać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']ja bym zrobiła tak:
dom można sprawdzić, a jak dobrze wyjdzie to szukac transportu, i tak nie chcesz Fochu ją wydać od razu więc można poczekać na transport
trzeba zapytać pani czy sfinansują transport i oczywiście oddadzą za sterylkę (bo wysterylizować przed adopcją trzeba), jak tak i wizyta będzie ok to może jechać[/QUOTE]

dobry pomysł
sunia póki co tak czy siak siedzi u mnie ,więc można na spokojnie obgadać wszystko z tą kobietą.
A Ty Marta znasz kogoś z dogo z Gdańska?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']a ja jestem przeciwnego zdania niż Asia, obojętnie gdzie - byleby dobry dom znaleźć!!
co z tego że blisko znajdziecie jak nie ma czasu (np. Asia) podjechać i sprawdzić
w Gdańsku są dziewczyny na Dogo, nic się suni nie stanie
no ale jak uważacie[/QUOTE]
a ja uważam, że skoro pani nie może podjechać więcej niż 50 km, to niech się w ucho ugryzie - tu chętnych dobrych domów na shih tzu pod dostatkiem - telefon Pawła rozgrzany do czerwoności jest

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...