Jump to content
Dogomania

Staruszek jamnik czeka w schronisku na pomoc!!Już w BDT u Celina 12. Sopel za TM ...


danka1234

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A moim zdaniem zapytać nie zaszkodzi... Jak jakiś burak, to przez telefon się będzie można zorientować... Może np jeździ po całej Polsce jakimś małym pickapem i ma serce do zwierzaków i chce pomóc? Może dolicza sobie te 70 zł za wyrozumiałość kolegi z kabiny? Nie ma co gdybać, tylko się trzeba dopytać co i jak...

Link to comment
Share on other sites

Zapytać oczywiście można, choć sprawa wygląda wątpliwie, mało cudów jest na tym świecie, a przez telefon to może można, a może nie można się zorientować, różnie bywa, ale moim zdaniem absolutnie nie można oddać tego staruszka zupełnie obcemu człowiekowi bez dodatkowej opieki do przewiezienia... musi ktoś z nim jechać... :(

Link to comment
Share on other sites

Szkoda,że nie ma jakiejkolwiek opinii weterynarza co do zdrowia Okruszka :shake:.

Cioteczka Danavas pisała do mnie i mówiła,że w środę mogłaby Go z Warszawy odebrać jeśli byłaby taka możliwość dowiezienia GO.Potem już do mnie z Nią by przyjechał....Boże pomóż temu MAleństwtu dostać się do mnie:-(

Link to comment
Share on other sites

po trasie transportu szuka Cajus JB - może połączyć siły?
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/223378-Poszukuj%C4%99-transprtu-Bydgoszcz-gt-O%C5%82awa?[/URL]

transport na dogo oferują
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/176436-Oferuj%C4%99-transport-za-zwrot-koszt%C3%B3w-%28%C5%81%C3%B3d%C5%BA-W-wa-dowolne-miejsce-w-Polsce-%C5%81%C3%B3d%C5%BA-W-wa%29?[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/185565-Transporty-KATOWICE-gt-ca%C5%82a-Polska.-Ze-zwrotem-koszt%C3%B3w-paliwa.?[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197123-Cz%C4%99stochowa-gt-ca%C5%82a-Polska-%28zwrot-koszt%C3%B3w-paliwa%29/page4?[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220003-Oferuj%C4%99-transport-w-dowolne-miejsce-w-Polsce?[/URL]

oczywiscie dorzucę się do kosztów transportu

Link to comment
Share on other sites

Toyota, czy będziesz mogła dziś dać jakieś informacje o stanie jamnisia? Czy jest jakaś szansa, żeby go stamtąd zabrać do momentu zorganizowania transportu, żeby już nie cierpiał w samotności? :(

Cholera, taka się bezradna czuję, oprócz zrzutki na karetę nic na razie więcej nie mogę zrobić :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Cioteczki-ja to już zupełnie czuje się bezradna i beznadziejna-chcę pomóc Staruszkowi a oprócz ciepłego kącika,miłości i czasu nim znajdzie nowy DOM-nie potrafię nic więcej :shake:[/QUOTE]
Celiniu! Chcesz dać Mu wszystko, co można Mu dać: Miłość, Serce i Troskę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Żal serce ściska, że tak prozaiczne i przyziemne rzeczy stają nam wszystkim na przeszkodzie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Szkoda,że nie ma jakiejkolwiek opinii weterynarza co do zdrowia Okruszka :shake:.

Cioteczka Danavas pisała do mnie i mówiła,że w środę mogłaby Go z Warszawy odebrać jeśli byłaby taka możliwość dowiezienia GO.Potem już do mnie z Nią by przyjechał....Boże pomóż temu MAleństwtu dostać się do mnie:-([/QUOTE]

Wydaje mi sie, ze teraz trzeba szukać transportu Grudziądz-Warszawa na środę lub jutro, gdyby ktoś go przenocował... Na transportowym jubu oferuje przewozy za zwrot kosztów. Może damy radę? Choć strasznie krótki termin. Ale on nie może już czekać na okazję.

Link to comment
Share on other sites

Widziałam ofertę jubu, wygląda na godną zaufania, ale jamniś nie ma do takiego przewozu żadnych badań, żadnych szczepień, nic :(

A nawet gdyby jubu się zgodził, czy nie lepiej byłoby go opłacić za kurs prosto Grudziądz-Opole, żeby Dziadeczek trafił od razu do Celiny? Mniejszy stres byłby dla jamnisia, bo wtedy kurs tylko niecałe 400 km jednorazowo, a tak, do Warszawy prawie 300 i drugie 300 do Opola, więcej nieznanych mu ludzi po drodze...

Tylko, żeby ktoś z biedakiem pojechał, żeby nie jechał samiutki z kierowcą.

Przepraszam, bo może nie powinnam się tak mądrzyć - sama nic nie robię w kierunku ułatwienia sprawy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Przepraszam, bo może nie powinnam się tak mądrzyć - sama nic nie robię w kierunku ułatwienia sprawy :([/QUOTE]

Im więcej nas myśli, tym większa szansa, że coś się wymyśli.. Też myślałam o bezpośrednim transporcie, tylko, ze wtedy 850 km do zapłacenia ;-((. No i żeby jubu się zgodził! Dla psa na pewno byłoby optymalnie. I tak trzeba zrzutę na drogę NATYCHMIAST robić. Najbardziej się boję, że on tam, w tym Grudziądzu odejdzie, zanim coś się uda zrobić... Celina robi rzecz najważniejszą. Ja też mogę tylko jakiś grosz dorzucić do zrzutki i próbować myśleć, bo technicznie w niczym nie mogę pomóc ani w okolicach Grudziądza, ani Opola.....

Link to comment
Share on other sites

Proponuję zapytać Jubu o mozliwośc dowiezienia staruszka jutro do W-wy. A we srode jak rozumiem miałby transport W-wa Opole. Trochę faktycznie naokoło ale na bezpośredni możemy długo czekac a tak za dwa dni jest już bezpiecznie u Celiny. Połowę rachunku Jubu pokryję więc trzeba uzbierać jeszcze drugie pół

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Żeby tylko udało się przewieźć Dziadziusia. Pieniążki na transport są z części bazarku, która była przeznaczona dla Gabci...
Tylko "dowieźmy" Dziadzia bezpiecznie do Celinki, a tam nie zabraknie Mu już niczego...[/QUOTE]


Gabcia już bezpieczna i w domu i istotnie co miało pójśc na nią to może do dziadeczka. Gabcia by przyklasnęła.
Ja póki co czekam na odpowiedź, po serii pytań padło kolejne o badania i póki co cisza

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...