Jump to content
Dogomania

malutka roczna bita sunia szuka nowego domu


diana79

Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ludka']A co chirurg na ten bol lapki? Nic nie zaordynowal? Doradza te operacje?
1000 zl powinno byc kosztem ilu operacji? Jednej czy wiecej? Mysle, ze jest to uzbierania.[/QUOTE]
chirurg podał orientacyjny koszt leczenia łapki, sam nie wiedział na ilu operacjach się skończy, na pewno będą co najmniej dwie.

Link to comment
Share on other sites

Beciu, rozumiem, że Mała jest u Ciebie na BDT, tak? Wiem też, że masz inne psiaki pod bezpłatna opieką w domu... Zaraz wkleję tę wątek na wątek baloniarek (w moim podpisie). Też jesteś baloniarą, moja droga, więc się tam rozejrzyj, poczytaj i się zapisz! A ja trochę pospamuję ;) Jak będziecie montowały bazarek - dajcie znać - dorzucę parę fantów (z wysyłką ode mnie - Wwa).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Beciu, rozumiem, że Mała jest u Ciebie na BDT, tak? Wiem też, że masz inne psiaki pod bezpłatna opieką w domu... Zaraz wkleję tę wątek na wątek baloniarek (w moim podpisie). Też jesteś baloniarą, moja droga, więc się tam rozejrzyj, poczytaj i się zapisz! A ja trochę pospamuję ;) Jak będziecie montowały bazarek - dajcie znać - dorzucę parę fantów (z wysyłką ode mnie - Wwa).[/QUOTE]

Natusiu maleństwo jest w Lublinie w BDT u mojej przyjaciółki. Ja mieszkam w bloku w 2 pokojach z moją rodzinką i 3 psami. Nie dałam rady zabrać suni, tym bardziej ,że u mnie w domu jest właśnie remont. Sunia dostała ode mnie jedzonko, wożę ją na kontrole do weta, codziennie dzwonię i pytam jak mała się sprawuje. Natusiu dziękuję bardzo za pomoc !!!!!!!!!!!


[B]dziś dotarła wpłata od ŁUKASZA P. - SOKOŁÓW PODLASKI 15 zł dziękujemy bardzo[/B]

Edited by Becia Lublin
Link to comment
Share on other sites

Dzięki!
Czy jest sens konsultować Małą u innego weta? Jest szansa na bardziej "łagodne finansowo" potraktowanie?...
Pytam, bo w przypadku mojej Lili, operacja usunięcia główki kości udowej w Wwie miała kosztować 1000 zł, a u naszego kochanego Doktora zrobiliśmy za 600 zł i tę operację i sterylkę w pakiecie, gdzie sama sterylka to w Wwie ok. 400 zł (sunia spora, bo boksia).
Jaka kwota byłaby potrzebna "na pierwszy ogień"?...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Dzięki!
Czy jest sens konsultować Małą u innego weta? Jest szansa na bardziej "łagodne finansowo" potraktowanie?...
Pytam, bo w przypadku mojej Lili, operacja usunięcia główki kości udowej w Wwie miała kosztować 1000 zł, a u naszego kochanego Doktora zrobiliśmy za 600 zł i tę operację i sterylkę w pakiecie, gdzie sama sterylka to w Wwie ok. 400 zł (sunia spora, bo boksia).
Jaka kwota byłaby potrzebna "na pierwszy ogień"?...[/QUOTE]

podczas ostatniej wizyty chirurg poprosił o konsultację innego lekarza. Tłumaczyli nam, że to będzie jubilerska robota bo sunia ma maleńkie kosteczki, które trzeba będzie ponownie łamać, potem skręcać malutkimi blaszkami, śrubkami ... Podczas pierwszej operacji zajmą się paluszkami, podczas drugiej naprawą nadgarstka. W pierwszej kolejności musimy sunię ponownie odrobaczyć, wykonać wszystkie szczepienia ... do tematu operacji mamy wrócić po 3 tyg. Chciałam jeszcze dodać, że do tej pory za dwie wizyty i badania RTG chirurg nie wziął od nas ani złotówki. Zapłaciłam jedynie za transport suni do Lublina i za odrobaczenie. Na pewno udam się też do innej kliniki, ale nie sądzę, że będzie taniej bo pozostałe kliniki są już prywatne ...

Edited by Becia Lublin
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']No tak, ale wtedy już by się przydało mieć przynajmniej część kwoty!
Czy masz możliwość przesłania mi zdjęć RTG mailem?... Tzn. zrobić zdjęcie kliszy pod światło i wysłać do mnie?[/QUOTE]

Natusiu mam zdjęcia na płycie, ale nie umiem ich skopiować na dysk. Może poproszę kogoś mądrzejszego, żeby to zrobił :) Wiem, że muszę zacząć zbierać już pieniądze na operację, na bieżąco podaję jakie kwoty od kogo wpłynęły. Niestety póki co jest to tylko kropla w morzu potrzeb.

Link to comment
Share on other sites

Zostałam "przywołana" tu przez Nutusię. Nie miałam dzis czasu czytac całego wątku - poczytałam tylko pierwszą strone i ostatnią. Serce się kraje jak patrze na ta biedną łapinkę. Niestety finansowo jestem dość spłukana (mam sama szczeniaczka tymczasika wymagającego leczenia) ale postaram się wymodzić jakies bazarro dla małej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...