Jump to content
Dogomania

Niedowidzaca Figa-z Gdanska do Elblaga-a CUDA ISTNIEJA.Odnaleziona!!!Figa odeszła ...


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znowu bede szczera az do bolu ale moze wlasnie to jest potrzebne w tej sytuacji,,,obojetnie czy znowu wyjde na jedze,,ale
JESLI KTOS WCHODZI NA TEN WATEK I NAWET SIE NIE WPISUJE ALE BIERZE POD WZGLAD PRZYGARNIECIE TEJ PSINY TO NIECH NIE ZWLEKA...TU LICZA SIE DNI,,KIEDY NASTEPNYM RAZEM WET ZOBACZY POGARSZAJACY SIE STAN SUNI MOGA JUZ NIE POMOC PROSBY O DAROWANIE JEJ KILKU DNI DLUZEJ,,,ONI SA WETERYNARZAMI I MUSZA OBIEKTYWNIE PATRZEC NA SPRAWE A JEDNO WIEDZA ZE OPERAACJA W WARUNKACH SCHRONISKOWYCH NIE MOZE BYC PODJETA,,,...SAMO WIEC TO MOWI ZA SIEBIE.....
MALA MOZE MIEC MALO CZASU,,WIEC JESLI KTOS SIE ZASTANAWIA NAD ADOPCJA NIECH ZBYT DLUGO NIE CZEKA BO TO MOZE SIE NIEZBYT DOBRZE SKACZYC DLA PSINY,,,
WIEM WIELU PO OGLADNIECIU MOJEGO ZDJATKA MYSLI TAKA MLODA A TAKA ZAWZIETA I NIE DAJACA SZANSY,,,TO NIE PRAWDA ,,PO PROSTU WIEM CZASEM WIECEJ OD NIEKTORYCH JAK WYGLADA ZYCIE PSOW OD WEWNATRZ , I ZABIEGI WETERYNARYJNE I WARUNKI,,,I DLA DOBRA PSA PISZE TYLKO SZCZERA ALE I BOLESNA PRAWDE ,,MOZE JESTEM MLODA ALE PRZEZYLAM WIELE W SCHRONIE,,,,
WIEC JESLI KTOS MA ODWAGE PODJAC SIE OPIEKI NAD MALA NIECH NIE ZWLEKA I ZDAZY PRZED KOLEJNA DECYZJA ,,PEWNIE I SLUSZNA WETERYNARZY!!!!!MYSLICIE ZE ONA SIE NIE MECZY!!!OJ MECZY MECZY!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olenka_f']nie udalo mi sie po nia pojechac i chyba nie dam rady bo nie moge blokowac w pracy samochodu sopot jest troche daleko a tu na miejscu musza byc wyjazdy do klijentow poprostu nie mam jak jej odebrac[/quote]

Tak napisała, to chyba znaczy że...

Link to comment
Share on other sites

wynika,ze tak.
nie moge sie dodzwonic,Olenko,daj znac

Pare ostrzezen-bedzie ciezko,nawet bardzo.
Slepa suka,reagujaca histerycznie na zabiegi,skrajnie wyczerpana nerwowo.Wiec, Olenko przemysl to jeszcze.Masz inne pieski,a Figa zgadzala sie z naszymi psami,ale jeszcze wtedy widziala.Nie wiadomo,co bedzie teraz.Do tego w czasie leczenia bedzie wymagala izolacji.

Bardzo chce ,zebys uratowala zycie Fidze,ale musze byc szczera.Dlatego to pisze.Najlepiej porozmawiac o Fidze z ewa-Milllarca,ona opiekuje sie suka prawie codziennie,zmienia jej opatrunki.

trzymam za Ciebie kciuki

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co trafiłam w to miejsce jakiś czas temu gdy prróbowaliście ratować Jaskra. PRzeczytałam współlokatorce o nim i o innych psach. Niestety mieszkamy w mieszkaniu studenckim z właścicielką,w dodatku wszyscy na wakacje stąd wyjeżdżamy wiec nie ma szans na adopcje, a czasowo nie miałabym serca brać psiaka. W rodzinnym domu mam już 2 psy ze schroniska i kota więc dowiezienie rodzicom kolejnego nie wchodzi w grę. Samochodu też nie mam, życie studenckie prowadze wiec multimiliarderką ne ejste, ale jakby można sie było na coś przydać przy takich sytuacjach jak ta jamniczka czy Jaskier, to dajcie znać. Zrobimy tyle ile będziemy mogły...
Wielki szacunek dla Was

Link to comment
Share on other sites

Betbet, a może do nas dołączysz? W Sopockim schronisku przyda się jak najwięcej wolontariuszy! Warunkiem jest pelnoletniość, milość do zwierząt i determinacja!
Uprzedzam jednak, ze wolontariat to nie zawsze przyjemna praca, zaczyna się szorując psie lub kocie boksy z, za przeproszeniem, psich lub kocich kup. Potem, gdy ktoś się sprawdzi, może wyprowadzać psy na spacer, ale od szorowania nie ucieknie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A no witam:) Studiuje w Trójmieście, a mieszkam bardzo daleko. Pełnoletnia to ja od dawna jestem hehe już bliżej końca studiów niż dalej;)
Wolontariusz byłby ze mnie kiepski, bo jestem straszną alergiczką ( w domu psy mam podwórkowe i kota też więc specjalnie nie cierpię), ponadto ja często gęsto wyjeżdżam, bo param się dziennikarstwem. Niemniej jednak zamierzam śledzić Wasze wspólne wysiłki i może będę mogła w jakiejś krytycznej sytuacji się przydać:)

Link to comment
Share on other sites

Betbet,domy tymczasowe to skarb dla Dogomanii :)
I tylko prosze nie mow,ze nie masz do tego serca.

czekamy na wiesci.
Suka czuje sie dzis gorzej.Info od Ewy.
Oby tym razem sie udało.Suka przeciez duzo przeszła.Rok temu miala usuwane guzki.Teraz oczy.W koncu musi byc dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...