Jump to content
Dogomania

Akity Baby:)


Matagi

Recommended Posts

Gadałam dzisiaj z Lilką.
Lilka na razie nie ma internetu, więc robię za pośrednika.
Z Darkiem już jest lepiej, ale jeszcze potrzeba czasu aby było zupełnie dobrze. Także dalej ślijcie pozytywne emocje i trzymajcie kciuki za wyzdrowienie Darka.
Lilka jest strasznie zaganiana ma kooopę spraw do załatwienia, nie ma prawie na nic czasu. No i jest zmęczona i niewyspana, także i dla niej przyda się wsparcie.
Macie wszyscy pozdrowienia i buziaki. Jeśli Lilka o kimś zapomniała i nieoddzwoniła albo coś w tym stylu to się nie gniewajcie, ale ona ma urwanie głowy teraz.
Dziękuje wszystkim tym którzy nie zapomnieli o niej i Darku.
Chyba o niczym nie zapomniałam.
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Moi mili.....[B]kocham Was[/B]!!!!:loveu:dzięki,dzięki,dzięki za ciepłe słowa i mysli:loveu:Jest już duuużo lepiej!:loveu::multi::lol:Jutro napisze więcej/jak znajde chwilę,bo latam jak kot z pęcherzem/,net już mam :lol:,znalazłam dziś chwilę coby poużerać sie z tepsą i mam!:diabloti:Spadam spać,bo jutro nowy/jeszcze lepszy !:lol:/ dzień i trza siły mieć;).Buziaki wszystkim!!!!:loveu:I raz jeszcze-dziękuję!!!!/Darek też tu zagląda;)/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Czesc czolem:p
uprzejmie prosze o nie gniewanie sie na mnie za brak odzywania sie (mimo ze obiecalam:oops:), ale mam wytlumaczenie ktore przekaze telefonicznie jak pozbieram swoje resztki z podlogi:roll::shake:.

pozdroweczki dla Was, szczegolne usciski dla Darka ("czym" sie Darku) i przytulasy dla futrzastych i pierzastych, szczegolnie dla "mojej" Baby bo kocham ja nieograniczenie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Noooo,jak teraz nie napisze,to już nie wiem kiedy....:oops:

Długo nie pisałam,ale naprawdę czasu nie miałam.Czytać -czytałam....to wychodzi szybciej;)
To teraz kawałek życiorysu mego od lata do teraz:
Darek miał zawał 27 lipca,ze szpitali wyszedł 13 sierpnia,jakos go udało sie zreperować.Rehabilitacja dłuuuuuga była,ale sie przydała-chłop wiele sie nauczył.
W sierpniu była wystawa w Białymstoku,udana dla mnie bo:
Czeszka Misaki skończyła młodziezowy championat,suczka od nas w pośredniej CWC,a Boba wziął mój czarniawy głupolek:lol:.W początkach września siostra "inteligenta"czyli Hanka dostała cieczkę.Skrupulatnie policzyłam kiedy niby to ma sie kryć i pojechalismy do Szczecina do NOBU av Enerhaugen.Na miejscu okazało sie ,że Hanki cieczki...ni ma:crazyeye:.No cóż,nie pozostało sie nam nic innego tylko zasuwac z powrotem do domu,ale taszczyłam tyz ze soba meża Hankowego czyli Nobutka.Po równo 3 tygodniach Hanki cieczka powróciła i pokryła sie akuratnie:evil_lol:.Potem była wystawa w Legionowie,obecna była Misaki-zaczęła karierę w pośredniej i zaczęła dorosły championat:lol:.Żyło mi sie w tym czasie świetnie-Darek był w domu na zwolnieniu więc mogłam robic to co lubie i spać do popołudnia:eviltong:.W grudniu wystawa w NDM z Misaki,CWC połucziła:lol:.Ale bardzo mnie ucieszyło to,że córka Hanki i Nobu z poprzedniego miotu Zw.Mł.,a Boba wzięła córeczka Baby i Sunamie,O`Satsuki :multi:.W tym czasie już Darek poszedł do pracy,więc standard mego życia sie lekko popsuł-musze wstawac wcześniej:p:-(.17 grudnia przez lody i śniegi wyruszyliśmy do Wilna,jakos udało sie nam dojechać,nie polegliśmy w rowie,z reszta tam miejsca było mało-leżały tam tiry:pZabraliśmy ze sobą Misaki i gościa w naszym domu Nobu.Wywojowaliśmy :I dnia z Misaki-I ex,CAC,BOS,Cacib,z Nobu:Iex,CAC,BOS,Cacib,BOB.II dnia Misaki I ex,CAC,res.Cacib /sędzia Duńczyk wymacał jej odstające cycki i ciaża urojona stała sie jawna:evil_lol:/,Nobu -I ex,CAC,BOS,Cacib,BOB.W naszej ekipie było też z Magdą hokkaido/bardzo szczególnie hokkaido,które kocha świat cały i najbardziej Magdę,którą uważa za swego guru:evil_lol:/ Ursa.Ta pannica /na stałe mieszkająca w Finlandii/ zgarnęła w oba dni wszystko co można w rasie i do tego BOG 2.Magdy AA w oba dni CAC i res.Cacib:lol:.Była tez z nami Kasia z King Charlesem - I ex,CAC,BOS,Cacib.Obecne tez były polskie akitasy z Akogareno /w "dwóch" rękach:evil_lol:/ i Nikobayashi .Poszło im świetnie,w oba dni Boby i Caciby.Powrót z Wilna był całkiem dobry,tylko miejscami jeździliśmy "od lewego do prawego".Po powrocie nastąpiły świąteczne przygotowania ,które dalej trwają:p.Hanka w ciązy-rodzic będzie ok.5-8 stycznia:loveu: Zdjęć posiadam dużo,tylko porozrzucane tu i tam-padły mi w niedługim odstepie 2 dyski:angryy:.Aaaaa....i jeszcze ledwo łażę,chodze tak jakby mi ktos doope przetrącił-dopadła mnie rwa kulszowa:angryy::angryy::angryy:
Nooo... to sie wyspowiadałam:lol: Teraz będe pisać regularnie / tzn.jak na mnie;)/.

[B]Norishige[/B]:lol: -fajnie Cie tu widzieć:lol::multi::loveu:.Zaglądaj,pochwal sie ogonem;)

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam jeszcze o jednym napisać::evil_lol:
Niech sie co poniektórzy nie martwią-Jan nie sprzedał mi Keiko:evil_lol:-ona dalej Janowa;),a to,że jej głowa widnieje w banerze tworzonej mojej strony,to tylko chwilowe;) Jan o "wypozyczeniu" głowy poinformowany:eviltong:,a pisze tu o tym,bo Ci w/w może oszczędzą na telefonie....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Do tych swoich wypocin dodaj jeszcze, że zapomniałas adresu wystawy w Wilnie a będzie komplet nowości;)

Gratuluje wyników. Juz to, co prawda, zrobiłam wczesniej, ale co tam, będzie na później:)

Pzdr.[/QUOTE]
Hahahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja nie zapomniałam adresu:diabloti: ja go po prostu nie znałam:oops: Potwierdzenia nie miałam,a do głowy mi nie przyszło zajrzeć na ichniejsza stronę:diabloti: Dopiero jak na miejscu trzeba było wieczorkiem ustawic GPS,to wyszło,że NIKT z nas adresu ...nie zna:diabloti: Ale cóż.....zaradna jestem i mam koleżanke ,która NA BANK będzie wiedziała gdzież ta wystawa bedzie;)Dzięki Asiu!:loveu:

I dzięki za gratki!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...