Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

Zanim Iwoniam opowie nam o nowinach z Olkusza (dlaczego mam przeczucie, że nie będą dobre?) zadam Wam w imieniu Kejsi [B]ZAGADKĘ[/B]:
Kejsi spotkała dzisiaj na długim, wiosennym spacerze z psami wyadoptowaną z tego wątku dziewczynkę z jej Panią. Biegała bez smyczy, sztywne nóżki (ale nie spięte) odważnie stawiała na ziemi, ogon podniesiony, pełna emocji, żywa (ale bez głupawki), bardzo szczęśliwa. Jednak kiedy coś ją zaniepokoiło, np moje psy (nie znane jej) trzymała się nóg Pani bez potrzeby przywoływania. Po chwili, kiedy stwierdziła, że nie ma zagrożenia, znowu zadowolona spacerowała, węszyła, bawiła się. Z opowieści Właścicielki dziewczynka dogaduje się z innymi psami, kiedy nabierze zaufania. Jej dobrym kolegą jest np. dog niemiecki. Troszkę wyrosła, ma dłuuugie smukłe nóżki (albo to wrażenie, piesia wyprostowana, nie zestresowana, trzyma się prosto a nie skulona?). Tak czy siak, na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie szczęśliwej i bardzo, bardzo związanej ze swoją Panią, która również ją kocha. Kejsi wyniosła z tego niespodziewanego spotkania bardzo dobre wrażenie.
Dziewczynka wabi się obecnie [B]ŻELKA[/B].
Kto zgadnie jak nazywała się na wątku????????????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Wizyte zrobi [B]sylwija[/B] wiec teraz ja poprosze ,zeby to byla wizyta pdwojna rowniez dla Puni, poniewaz Pani Magdalena z Czerska bierze pod uwage adopcje Puni.
Jezeli macie jakies sugestie jak ma ta wizyta wygladac to prosze o info ja wysle p.Magdzie ankiete, ok?

Link to comment
Share on other sites

Tyle z pierwszej strony:
[SIZE=5][B]KUDŁATKA SZUKA DOMU!![/B][/SIZE]

[B]Przebywa obecnie na domu tymczasowym w Bukownie koło Olkusza.[/B]
Młoda suczka, nieco ponad rok. Miała już szczenięta, ale prawdopodobnie straciła wszystkie w olkuskiej umieralni. Obecnie zdrowa.
Nieco płochliwa, ale nie agresywna.

I na pewno nie ma domu, bo Iw wczoraj robiła aktualizację na 1 stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia']Zanim Iwoniam opowie nam o nowinach z Olkusza (dlaczego mam przeczucie, że nie będą dobre?) zadam Wam w imieniu Kejsi [B]ZAGADKĘ[/B]:
Kejsi spotkała dzisiaj na długim, wiosennym spacerze z psami wyadoptowaną z tego wątku dziewczynkę z jej Panią. Biegała bez smyczy, sztywne nóżki (ale nie spięte) odważnie stawiała na ziemi, ogon podniesiony, pełna emocji, żywa (ale bez głupawki), bardzo szczęśliwa. Jednak kiedy coś ją zaniepokoiło, np moje psy (nie znane jej) trzymała się nóg Pani bez potrzeby przywoływania. Po chwili, kiedy stwierdziła, że nie ma zagrożenia, znowu zadowolona spacerowała, węszyła, bawiła się. Z opowieści Właścicielki dziewczynka dogaduje się z innymi psami, kiedy nabierze zaufania. Jej dobrym kolegą jest np. dog niemiecki. Troszkę wyrosła, ma dłuuugie smukłe nóżki (albo to wrażenie, piesia wyprostowana, nie zestresowana, trzyma się prosto a nie skulona?). Tak czy siak, na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie szczęśliwej i bardzo, bardzo związanej ze swoją Panią, która również ją kocha. Kejsi wyniosła z tego niespodziewanego spotkania bardzo dobre wrażenie.
Dziewczynka wabi się obecnie [B]ŻELKA[/B].
Kto zgadnie jak nazywała się na wątku????????????????????????????????????????????[/QUOTE]

Hm..
Ta dziewczynka powinna nazywać się LOLA ! :)
oszustwo !
sądzę, że to ona - Krówka, alias Lola alias Żelka ! :)

[quote name='Ellig']Wizyte zrobi [B]sylwija[/B] wiec teraz ja poprosze ,zeby to byla wizyta pdwojna rowniez dla Puni, poniewaz Pani Magdalena z Czerska bierze pod uwage adopcje Puni.
Jezeli macie jakies sugestie jak ma ta wizyta wyglądać to prosze o info ja wysle p.Magdzie ankiete, ok?[/QUOTE]

Przeczytałam kilka razy post, bo nie bardzo go rozumiałam.
Jak rozumiem chodzi o to, że gdyby się nie udało z Wawą to będzie alternatywa dla Puni w Czersku?
OK,
moje sugestie wysłałam do _goldenka2, Ty na pewno będziesz wiedzieć, co robić..
Dzięki za pomoc


[quote name='Ellig'][IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/532325_2786746360128_1602377320_1952139_1003101552_n.jpg[/IMG]

A co wiemy o tej suni, ma domek jakies szczegoly?[/QUOTE]

Kudłatka nie ma domu. Pierwotnie była bardzo jak "gryzolda", ale teraz jest już dobrze. Spokojniejsza i daje się nosić na rękach.

Link to comment
Share on other sites

super, że malunia szczęśliwa !

w Olkuszu nowe pieski, nie ma części tych, które były...
nie ma tego kochanego brązowego pieska (starszego), nie ma tego, który miał czerwoną obróżkę (głuchy)
terierowata sunia w ciąży prawdopodobnie,
jest także inna sunia terierowata, ale nie można dziś było zrobić zdjęć.
Prosiłam kilka osób o pomoc, ale nikt nie pojechał :(

sunia od szczeniaków martwych jest, ale nie ma jednej z tych zaszczepionych szczeniaczek.
w zamian za nią jest inna.
I jest doberman z kopiowanym ogonkiem,
jest także chuda psinka na kwarantannie..
i.. i jest dziś kastrowany i szczepiony, zaczipowany owczarkowaty pies..
piesków przybywa.. w końcu lato idzie i się psinki mnożą...

Już po rozmowach z panią prawnik. Będziemy działać w naszej, pieskiej sprawie..
W czwartek ciąg dalszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Tyle z pierwszej strony:
[SIZE=5][B]KUDŁATKA SZUKA DOMU!![/B][/SIZE]

[B]Przebywa obecnie na domu tymczasowym w Bukownie koło Olkusza.[/B]
Młoda suczka, nieco ponad rok. Miała już szczenięta, ale prawdopodobnie straciła wszystkie w olkuskiej umieralni. Obecnie zdrowa.
Nieco płochliwa, ale nie agresywna.

I na pewno nie ma domu, bo Iw wczoraj robiła aktualizację na 1 stronie.[/QUOTE]
Jakie dac jej imie, jaki kontakt do adopcji na Iwonkę?

Link to comment
Share on other sites

[B]cyt"Przeczytałam kilka razy post, bo nie bardzo go rozumiałam.
Jak rozumiem chodzi o to, że gdyby się nie udało z Wawą to będzie alternatywa dla Puni w Czersku?
OK,
moje sugestie wysłałam do _goldenka2, Ty na pewno będziesz wiedzieć, co robić.."[/B]

Tak, jezeli Pani Magda z Czerska nie dostanie do adopcji Pralinki ze schroniska w Pile.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']I ja się tu melduję :)[/QUOTE]
Ziutka, jak jesteś to ja idę na urlop :D Nic tu po mnie ;) A serio: w wolnej chwili wybierz sobie któregoś cudaka z 1 strony, w postach 2 i 3 są te najpilniejsze: nr 4, 11, 13 oraz Eryś, Owczusia i Sonia - te są najbardziej "na głowie" Iwoniam, dobrze by było coś wysłać do domu zanim dziewczyna "wyprodukije" małego dogomaniaka ;)
No i jeszcze Tunia i Mikrus... załamka
Idę zaraz do Tuni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Ziutka, jak jesteś to ja idę na urlop :D Nic tu po mnie ;) A serio: w wolnej chwili wybierz sobie któregoś cudaka z 1 strony, w postach 2 i 3 są te najpilniejsze: nr 4, 11, 13 oraz Eryś, Owczusia i Sonia [/QUOTE]
Kochana moja, czy możesz mi wysłać te psiaki na maila ?
Każdego osobno :cool3: i w tytule, że psiak od iwoniam.
Bo zanim ja sobie ściągne fotki itd.....................wolę nie kończyć :eviltong:
Wyślij mi te najpilniejsze pięć czy sześć psiaków na początek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...