Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

[quote name='Malgoska']ja to w ogóle już nic nie wiem, wiec zajme się swoją robotą czyli bazarami....[/QUOTE]

O matko, nie było mnie 4 dni, a jakoby mnie ze 4 lata nie było - tyle zaległości :shake::razz: Tak więc nieustająco kciuki trzymam, melduję tylko, że mam nową podopieczną od wczoraj, a w sprawie zajączka wysyłam za chwilę smska z namiarem na osobę, która z pewnością będzie wiedziała jak się takim maleńtasem zaopiekować (to ten sam leśnik, który ocalił naszą sarenkę...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']
Iwonka, przepraszam, że nie dojechałam, ale mieliśmy wczoraj w domu wypadek i od popołudnia do rana kolejnego dnia sprzątaliśmy "zgliszcza"..

Koło naszego domu jest remont - trwa już i trwa 2 miesiące,
najpierw gaz, później woda (wymiany rur), teraz kładą chodniki, ale..
ciężarówki zrzucają żwir itp, ugniatarki pracują non stop w dzień.
Cały dom drży (dom stary...)
i co?
I wczoraj po południu zawaliły nam się meble w kuchni - szafki spadły na ziemię taranując wszystko na swojej drodze.

Niestety... wszystkie zimowe zapasy, które przygotowaliśmy poszly do śmieci, bo były wymieszane z sokami, ze szkłem..
Do 4ej rano sprzątaliśmy.

Rzuciliśmy się na ratunek pieskom, które ze strachu, wszystkie.. nagle się posiusiały więc Maciek złapał za mopa, ja za Natalkę, do wózka i po kolei wynosiliśmy nasze 9 piesków , które wówczas były w mieszkaniu na pole, aby nie pokaleczyły łap..
Koszmar..
Jeszcze nie odreagowałam.
I nawet nie mamy teraz co robic zapasów, bo nie mamy ich gdzie dać.
Ech..
Tak, jakbyśmy mieli mało wydatków to jeszcze to :(
niestety..
do wczesnego poranka sprzątaliśmy, potem odpoczynek i znów działanie..

Będę w Iwanowicach pewnie we wtorek, bo jutro pewnie nie dam rady.

[/QUOTE]

Cholera! Pomagasz, starasz się jak możesz, a tu jeszcze wszystko na złość :( Fakt powinni wam odszkodowanie zapłacić, za takie coś.. ale jak im to udowodnić, że to z ich winy
:(
Brak słów jak to zawsze dobremu człowiekowi zawsze "wiatr w oczy" :(

Link to comment
Share on other sites

Jakby co to ja mam trochę gotowych przetworów to możesz sobie przy okazji coś zabrać. Chętnie się podzielę bo mamy ich jak dla armii przygotowane ( część pójdzie na bazarek). Wiem jak to jest przy remoncie, ja mam właśnie ściągany dach i klęska za klęską, robotnicy mają tylko zapowiedziane, że nie mogą żadnego psa wypuścić na ulicę i uważać przy zrzucaniu cegieł, dachówek itp żeby żadnego nie ubili reszta mnie nie interesuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keria']Napisz proszę link do wątku na facebooku ;) udostępnie znajomym[/QUOTE]

Słuchajcie, może faktycznie pomóżmy BP..bo wygra ta kobieta..zamiast kandydat z dogo. A wtedy nikt nie pomoże nam gdybyśmy startowali drugi raz. Bo teraz nie mamy szans wygrać...nawet BP które ma już tyle głosów ma coraz mniejsze szanse przy tej kobiecie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Słuchajcie, może faktycznie pomóżmy BP..bo wygra ta kobieta..zamiast kandydat z dogo. A wtedy nikt nie pomoże nam gdybyśmy startowali drugi raz. Bo teraz nie mamy szans wygrać...nawet BP które ma już tyle głosów ma coraz mniejsze szanse przy tej kobiecie[/QUOTE]

teraz już za późno, ja zagłosowałam, mogę ewentualnie zmienić na facebook'u prośbę o głosy na BP...
na mojej tablicy na fcb [url]http://www.facebook.com/justyna.lipicka[/url] wstawiłam na razie prośbę o głosy dla mamy misieek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']i dwa PONy..........wariactwo normalnie:(:(:(

a Kudłatka PRZECUDNA:):):) mam w oczach jej zdjecia olkuszowe, niesamowita przemiana!!![/QUOTE]

Marta wyobraź sobie że po te pony zgłosił się właściciel-PODOBNO(tak powiedziano mamie).. ale mu nie wydali.. dlaczego? bo psy są na kwarantannie i bedą mogły wyjść za 14 dni.. w właściciel ma czekać. CHORE.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Marta wyobraź sobie że po te pony zgłosił się właściciel-PODOBNO(tak powiedziano mamie).. ale mu nie wydali.. dlaczego? bo psy są na kwarantannie i bedą mogły wyjść za 14 dni.. w właściciel ma czekać. CHORE.[/QUOTE]
Hmm , a te PONy akurat miały wątek założony na dogo i pisało na nim , że wróciły do właściciela . Chyba około miesiąc temu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Hmm , a te PONy akurat miały wątek założony na dogo i pisało na nim , że wróciły do właściciela . Chyba około miesiąc temu .[/QUOTE]

wątku nie widziałam. ale zdjęcia są świeżutkie zrobione wczoraj czy przedwczoraj. więc jak widać dalej są w schronie

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230762-Znalezione-pies-i-suka-w-typie-pona-gm-Zabierzów[/URL] To chyba te same ? Jeśli to na pewno był właściciel to kwarantanna już minęła i powinien je odebrać . Chyba że, a to jest całkiem możliwe ,gmina lub schronisko zażądało zwrotu kosztów odłowienia i przetrzymania psów a właściciel się nie zgodził na zapłatę . Tylko , że to byłaby jakaś paranoja - adoptować można za darmo a jak znajdzie się właściciel to musi zwracać koszty ..... ale ja już w każdą paranoję jestem w stanie uwierzyć . Przynajmniej wiem , że takie sytuacje się zdarzają , chociaż niekoniecznie w tym schronisku .

Edited by elaja
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230762-Znalezione-pies-i-suka-w-typie-pona-gm-Zabierzów[/URL] To chyba te same ? Jeśli to na pewno był właściciel to kwarantanna już minęła i powinien je odebrać . Chyba że, a to jest całkiem możliwe ,gmina lub schronisko zażądało zwrotu kosztów odłowienia i przetrzymania psów a właściciel się nie zgodził na zapłatę . Tylko , że to byłaby jakaś paranoja - adoptować można za darmo a jak znajdzie się właściciel to musi zwracać koszty ..... ale ja już w każdą paranoję jestem w stanie uwierzyć . Przynajmniej wiem , że takie sytuacje się zdarzają , chociaż niekoniecznie w tym schronisku .[/QUOTE]
no fakt wyglądają jak te same
no to nie wiem co jest grane
Mamie powiedziano, że zgłosił się właściciel-policjant ale nie może ich odebrać bo są na kwarantannie.. to albo ktoś tu kręci albo ja nie wiem..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230762-Znalezione-pies-i-suka-w-typie-pona-gm-Zabierzów[/URL] To chyba te same ? Jeśli to na pewno był właściciel to kwarantanna już minęła i powinien je odebrać . Chyba że, a to jest całkiem możliwe ,gmina lub schronisko zażądało zwrotu kosztów odłowienia i przetrzymania psów a właściciel się nie zgodził na zapłatę . Tylko , że to byłaby jakaś paranoja - adoptować można za darmo a jak znajdzie się właściciel to musi zwracać koszty ..... ale ja już w każdą paranoję jestem w stanie uwierzyć . Przynajmniej wiem , że takie sytuacje się zdarzają , chociaż niekoniecznie w tym schronisku .[/QUOTE]

Pytałam mamy. to na sto procent te same psy. A więc siedzą tam dalej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...