Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

[quote name='beataf']codziennie jestem w okolicach ul. Lubicz, mogę odebrać, przechować i obfocić fanty, jeśli ktoś potem zrobi z tego bazarek (miejsca do przechowania mam dużo,tylko czasu ciągle za mało)[/QUOTE]


jeśli odbierzesz fanty, zrobisz zdjęcia i opisy, potem wyslesz mi na maila no i po bazarku zajmiesz się wysyłką to byłoby super. Taki bazar mogę poprowadzić jako drugi równoległy, na pewno bedę go podrzucac i rozlicze, ale potem wysylka nalezalaby do Ciebie. Jesli sie zgodzisz to byłoby super.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataf']To najmniejszy problem, mam po drodze do pracy jedyną chyba w Krakowie pocztę, a właściwie punkt pocztowy, gdzie nie ma kolejek, a pan, który ją obsługuje cieszy się, gdy ktoś przyjdzie. Do standardu aktywnych na dogo pasuję, bo obok pracy mam też małe dziecko. I jeszcze jeden atut: dużo pudełek na strychu po przeprowadzce;-)[/QUOTE]

gdzie jest ten punkt pocztowy????? jestem w stanie tam jeździć ze swoimi wysylkami jesli nie ma kolejek.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Chyba z nieba nam spadasz, beataf :multi: To co pisać do sharki ? Wypowiedzcie się jeszcze Cioteczki. Malgoska, jak uważasz ?[/QUOTE]


możesz pisać, jesli zrobi to byłoby tez super;)
ja sie dzis zabieram na swoj, poprane poprasowane teraz zdjecia i reszta.....bo jutro znowu treningi i inne przyjemnosci....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']jeśli odbierzesz fanty, zrobisz zdjęcia i opisy, potem wyslesz mi na maila no i po bazarku zajmiesz się wysyłką to byłoby super. Taki bazar mogę poprowadzić jako drugi równoległy, na pewno bedę go podrzucac i rozlicze, ale potem wysylka nalezalaby do Ciebie. Jesli sie zgodzisz to byłoby super.[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']możesz pisać, jesli zrobi to byłoby tez super;)
ja sie dzis zabieram na swoj, poprane poprasowane teraz zdjecia i reszta.....bo jutro znowu treningi i inne przyjemnosci....[/QUOTE]
Ale jesli Ty ogarnęłabyś dwa na warunkach jak wyżej to wtedy nie ma sensu angazować Cioteczki sharki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Małgosiu, Twoja Szeleczka to taki przemiły "przerywnik" na tym wątku.
Człowiek się zaraz uśmiecha i ...chciałby jeszcze...!

A gdzie się podziała koleżanka Sonia? One najpiękniej wyglądają w duecie :lol:[/QUOTE]
Figuniu, dawno Cię nie było. Myślalam, ze już wyjechalaś.

Tu są obie Szelka i Sonia :lol:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231272-Kwiatki-z-Lolciowej-rabatki-do-26-09-2012-godz-20-00/page19[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jozi w Olkuszu wazyl 9 kg...zywy kosciotrup...teraz wazy 18 :) i ciagle szuka ds :(

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/dscf6220b.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img853/5360/dscf6220b.jpg[/IMG][/URL]


[COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL]

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/6/dscf6222l.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img6/6696/dscf6222l.jpg[/IMG][/URL]


[COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/222815-Spaniel-marzenie_-kundelek-zachudzony_z-OLKUSZA_pilnie-potrzebne-DS-lub-DT_/page11[/URL]

Link to comment
Share on other sites

No to zapraszam dziewczynki, mogłybyśmy się umówić po mojej pracy, jakbyście mnie zgarnęły spod szpitala w Prokocimiu koło 17 to Was będę eskortować do mnie, dynie są gigantyczne i są 2 rodzaje, jabłka nadal spadają szybciej niż zdążę zebrać. Mam kilka fantów na bazarek do wzięcia, jakieś książki i kilka ciuchów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Małgosiu, Twoja Szeleczka to taki przemiły "przerywnik" na tym wątku.
Człowiek się zaraz uśmiecha i ...chciałby jeszcze...!

A gdzie się podziała koleżanka Sonia? One najpiękniej wyglądają w duecie :lol:[/QUOTE]



[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg401/scaled.php?server=401&filename=dsc03040b.jpg&res=landing[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewunian']6 głosów... czy da się to nadrobić w pół godziny?
Rozsyłajcie, komu się da...[/QUOTE]
Najlepiej do ludzi z Malopolski i Podkarpacia
[quote name='Malgoska']ja już dostałam upomnienie od moda więc niestety nie pomoge [/QUOTE]
Coś Ty ? Ja rozsyłam od rana jeszcze mnie nie upomniano.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']jeśli odbierzesz fanty, zrobisz zdjęcia i opisy, potem wyslesz mi na maila no i po bazarku zajmiesz się wysyłką to byłoby super. Taki bazar mogę poprowadzić jako drugi równoległy, na pewno bedę go podrzucac i rozlicze, ale potem wysylka nalezalaby do Ciebie. Jesli sie zgodzisz to byłoby super.[/QUOTE]

spróbujmy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataf']spróbujmy;)[/QUOTE]


no to jak się keria odezwie w sprawie fantów to się umówcie na odbiór, jak już zrobisz zdjęcia i opisy to czekam na maila a ja juz dalej poprowadze bazar, a potem Ty powysyłasz:)

[quote name='beataf']namiary na punkt też dostaniesz,ale czy Ci się opłaci tak daleko jechać....[/QUOTE]

a jakie to rejony?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Ksiązki i bibeloty, jeśli są niedrogie, sprzedają sie nawet lepiej niz ciuszki.
A może ktoś jeszcze oprócz Malgoski byłby w stanie zrobić bazarek, bo ona juz nie wyrabia.
Albo gdyby ktoś na miejscu obfocił, opisał i potem wysłał fanty to o samą organizację bazarku mozna by poprosić kogoś spoza Krakowa.[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']mam trochę mniej czasu bo jednak rok szkolny sie zaczął, syn ma sporo treningów i po prostu nie ma mnie cały czas w domu...
jesli wam nie przeszkadza, że to dłużej potrwa to wezmę i będą czekać, teraz chce wystawic troche ubrań, torebki, buty i różne kolczykowo-bransoletkowo-naszyjnikowe sprawy, na Jokera i iwoniam. Czekam jeszcze na całkowite rozliczenie dwóch poprzednich bazarów i ruszamy;)[/QUOTE]

[quote name='beataf']codziennie jestem w okolicach ul. Lubicz, mogę odebrać, przechować i obfocić fanty, jeśli ktoś potem zrobi z tego bazarek (miejsca do przechowania mam dużo,tylko czasu ciągle za mało)[/QUOTE]

[quote name='barb']beataf czy poradzilabyś sobie z ewentualną wysyłką ? Zapytałabym sharkę czy zrobiłaby bazarek, gdyby dostała fotki na mail (mieszka w Poznaniu). Choć u niej pewnie tez ciężko z czasem, bo praca i malutki synuś. To bardzo rzetelna osoba, wystawila duzo bazarkow. Chyba, ze znacie jeszcze kogoś kto umialby zrobić bazar w taki sposob ? Może ktoś się zglosi na ochotnika ?[/QUOTE]

[quote name='beataf']To najmniejszy problem, mam po drodze do pracy jedyną chyba w Krakowie pocztę, a właściwie punkt pocztowy, gdzie nie ma kolejek, a pan, który ją obsługuje cieszy się, gdy ktoś przyjdzie. Do standardu aktywnych na dogo pasuję, bo obok pracy mam też małe dziecko. I jeszcze jeden atut: dużo pudełek na strychu po przeprowadzce;-)[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']jeśli odbierzesz fanty, zrobisz zdjęcia i opisy, potem wyslesz mi na maila no i po bazarku zajmiesz się wysyłką to byłoby super. Taki bazar mogę poprowadzić jako drugi równoległy, na pewno bedę go podrzucac i rozlicze, ale potem wysylka nalezalaby do Ciebie. Jesli sie zgodzisz to byłoby super.[/QUOTE]



Ja moge zrobic bazarek, tj obrobic, powstawiac zrobione fotki i opisy i powrzucac to tu na dogo
i potem podrzucac, wysylac zaproszenia....

Nie jestem w stanie fizycznie nic zrobic ale elektronicznie jaknajbardziej!!!

mozna bykoby tez zrobic tak, ze drugi i trzeci post zachowamy do rozliczen osoby ktora je bedzie robic a post jeden i te ze zdj iz opisami zrobilabym ja
wszystko sie da zrobic ;)
ja sie pisze do takiej pomocy co odciazy Malgoske a beataf ty bys sie zajela moze zbieraniem kasy i wysylka, czy pasowalo by tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']Ja moge zrobic bazarek, tj obrobic, powstawiac zrobione fotki i opisy i powrzucac to tu na dogo
i potem podrzucac, wysylac zaproszenia....

Nie jestem w stanie fizycznie nic zrobic ale elektronicznie jaknajbardziej!!!

mozna bykoby tez zrobic tak, ze drugi i trzeci post zachowamy do rozliczen osoby ktora je bedzie robic a post jeden i te ze zdj iz opisami zrobilabym ja
wszystko sie da zrobic ;)
ja sie pisze do takiej pomocy co odciazy Malgoske a beataf ty bys sie zajela moze zbieraniem kasy i wysylka, czy pasowalo by tak?[/QUOTE]


no to już zadecydujcie; jeśli tak, to ja robię jeden a Wy drugi; podrzucamy i reklamujemy oba:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...