Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

[quote name='zebra12']Bardzo dobrze, że go wzięłaś. To psi ideał. Ktoś, kto adoptuje będzie na pewno zadowolony. Ja to się nawet zastanawiałam, że może on komuś zginął, bo żeby takiego psa się pozbyć... Na 100% mieszkał z kotem, bo traktuje go jak... powietrze. Nie goni, nie wącha, nie ekscytuje się i pozwala mu jeść razem ze sobą z miski. Za to świnka morska go bardzo kręci :)
Kiwi - Figaro nie jest psem dominującym, podporządkowuje się człowiekowi, o ile ten nie da sobie wejść na głowę. Tak więc można mu zabrac jedzenie - nie warczy nie szczeka, daje z sobą robić wszystko, np czesać ogon, brzuch itd. Boi się większych psów na spacerze i potrafi na nie szczekać. Chodzi za właścicielem jak cień, kładzie się pod nogami i wciąż liże.[/QUOTE]

Ja go nie brałam. Nawet nie wiem ,jak w Olkuszu wygląda ten niby hotel . Iwoniam wraz z innymi ,(nie wiem dokładnie)chyba Wojtus i Romi. Te z plakatu były wczesniej wzięte. Potem jeszcze 7 psinek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Ja go nie brałam. Nawet nie wiem ,jak w Olkuszu wygląda ten niby hotel . Iwoniam wraz z innymi ,(nie wiem dokładnie)chyba Wojtus i Romi. Te z plakatu były wczesniej wzięte. Potem jeszcze 7 psinek.[/QUOTE]

Pierwszą turę przywoziła Iwonia z Wojtusiem (15+5 z plakatu zbiorczego) a Iwonia ze mną wyciągała drugą turę, czyli 7 psiaków (Figaro-Kiwi był nadprogramowy) :)

Edited by Romi
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą przyjechali Państwo zobaczyć Borę i się w niej zakochali. Państwo z Krakowa (mają jakieś 2 karczmy), dwójka dzieci. Mieszkają na małym rynku. Zanim jednak do nich trafi musi być wysterylizowana (ten brzuch jakiś się taki duży zaczyna wydawać) i potrzebna wizyta przed adopcyjna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ma-ja']Prosze o kontakt, dzwoniłam pod podany numer ale nie odpowiada - chodzi mi o suczkę nr 17 z maluszkiem. Szukam suni która mogłaby przyjąć miot osesków, suczka przy okazji miałaby DT w domu gdzie są teraz te szczeniaki.[/QUOTE]

[B]ma-ja[/B] spróbuj jeszcze raz. Możliwe że [B]Iwoniam[/B] albo prowadziła auto, albo była u kogoś na wizycie adopcyjnej lub przedadopcyjnej :)

Edited by Romi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']myślę, że co do sterylki to jakieś fundusze na to są, trzeba z Iwonią rozmawiać:)
Głupio, że pytam ale która to Bora? bo na 1 stronie chyba nie jest opisana/wstawiona...[/QUOTE]
Jest wstawiona - post 5.
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-643V6NTHzBE/Tz_lUoyAuII/AAAAAAAACFg/uWhqrgyAnQc/s720/DSC01198.JPG[/url]
opisywana jako ON-kowata sunia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']aaa nie wiedziałam, że Onkowata nazywa się Bora, szczęścia jej życzę!![/QUOTE]
Można się pogubić, tyle tych psiaków.

[quote name='barb']A można wiedzieć, który fant i na ktorym bazarku ?[/QUOTE]
Młynek buddyjski na najnowszym bazarku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Romi, musisz albo rozszerzyć plakat albo zrobić drugi dla "siódemki" ;)
Amiś do Warszawy dojechał szczęśliwie, bezpiecznie i grzecznie. Dalej pojechał kolejką pod Warszawę ze swymi nowymi Paniami...[/QUOTE]
Nowy plakat by się przydał :)

Amisiu, szczęścia na nowej drodze życia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Romi, musisz albo rozszerzyć plakat albo zrobić drugi dla "siódemki" ;)
Amiś do Warszawy dojechał szczęśliwie, bezpiecznie i grzecznie. Dalej pojechał kolejką pod Warszawę ze swymi nowymi Paniami...[/QUOTE]

[quote name='mmd']Nowy plakat by się przydał :)

Amisiu, szczęścia na nowej drodze życia ;)[/QUOTE]

No to którą wersję wolicie ?
Oddzielny, czy dodanie do obecnej 20-tki
Jak "dopisany" do 20-tki, to czy mam uwzględniać psy już wyadoptowane, czy też zrobić wersję tylko z tymi pieskami które jeszcze nie maja domu ?!
Aaaa, no i by się przydały zdjęcia o duuużej rozdzielczości :) O ile z tych co są od Iwonii można coś zrobić, to z resztą będzie kicha :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maada']Ja tez poprosze o nowy plakat, zeby uwzglednial Tofika (nr 28) , bo obiecalam DT ze bedziemy szukac mu domu intensywnie
z góry dzieki![/QUOTE]

[quote name='Romi']No to którą wersję wolicie ?
Oddzielny, czy dodanie do obecnej 20-tki
Jak "dopisany" do 20-tki, to czy mam uwzględniać psy już wyadoptowane, czy też zrobić wersję tylko z tymi pieskami które jeszcze nie maja domu ?!
Aaaa, no i by się przydały zdjęcia o duuużej rozdzielczości :) O ile z tych co są od Iwonii można coś zrobić, to z resztą będzie kicha :([/QUOTE]
Jeszcze jedno "zamówienie" :)
Dżizas, teraz poległam - który to Tofik? Bez plakatu przepadnę ;)

No nie wiem, czy z wyadoptowanymi, numeracja musi być zachowana na pewno i z tymi w DS bardzo optymistycznie wygląda :)

[quote name='iwoniam']odpiszę na wszystkie wiadomości, ale jadę jeszcze do Kłaja teraz z osobą chętną na adopcję

Nie wyrabiam...[/QUOTE]
Biedaku :glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

Ja proponuję usunąć wyadoptowane, tym sposobem bedzie ich mniej i bedzie mozna zrobic wieksze zdjecia.
Tofik jest na pierwszej stronie tego wątku, ma DT u Pani Grażyny (mamy mojej przyjaciółki) w Radwanowicach.
Iwonia stara sie na pierwszej stronie uaktualniac info o wszystkich psach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maada']Ja proponuję usunąć wyadoptowane, tym sposobem bedzie ich mniej i bedzie mozna zrobic wieksze zdjecia.
Tofik jest na pierwszej stronie tego wątku, ma DT u Pani Grażyny (mamy mojej przyjaciółki) w Radwanowicach.
Iwonia stara sie na pierwszej stronie uaktualniac info o wszystkich psach[/QUOTE]

Mnie tez sie wydaje ,ze lepiej zrobić same te ,co jeszcze nie mają domu. Ja wrzucam tez na Nk. Jest czytelniej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...