Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

Kaju, bardzo Ci współczuję. Wiem co to jest, bo też nie mam już Mamy ani Taty i nie ważne w jakim wieku tracimy rodziców, to jest to równie traumatyczne przeżycie.

Dziewczyny, alarm odwołany. Polcia nie kaszle i wszystko jest ok. Widać, że była to jakaś chwilowa niedyspozycja. Gdyby się powtórzyła Ania będzie reagowała. W tej chwili Pola jest w dobrej formie, ma apetyt i bawi się ukochanymi pluszkami.

Link to comment
Share on other sites

Też tak z Anią myślałyśmy, ale więcej się nie powtórzyło, więc mamy nadzieję, że to tylko jakiś jednorazowy epizod.

Kacperek zachorował na nerki ( równocześnie z Filemonkiem), tylko u Kacperka, jak wiesz był cały czas problem z tymi cholernymi zatokami, na które nic nie pomagało i w połączeniu, niestety, zakończyło się dramatycznie.

Filemonek, jako że ma problem tylko z nerkami, dalej walczy. Płukanie dwa razy w tygodniu, przeszczep komórek macierzystych, EPO podawane co tydzień, potas Kaminox, witaminy.

Bardzo nam smutno bez Kacperka. Wczoraj minęło dwa miesiące :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ewo... mam taką propozycję, że dopóki walczysz o zdrowie i potrzebujesz ogromną ilość pieniędzy na swoje leczenie, to ja przejmę Twoją deklarację na Polę....

20 zł może Ci dużo nie pomoże, ale wiesz, ziarnko do ziarnka :) przez kilka miesięcy się uzbiera :)

Jeśli się zgadzasz, to od marca do mojego 10 zł dołożę 20 zł od Ciebie, ok? Będę przelewać razem 30 zł.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Ajula napisał:

Ewo... mam taką propozycję, że dopóki walczysz o zdrowie i potrzebujesz ogromną ilość pieniędzy na swoje leczenie, to ja przejmę Twoją deklarację na Polę....

20 zł może Ci dużo nie pomoże, ale wiesz, ziarnko do ziarnka :) przez kilka miesięcy się uzbiera :)

Jeśli się zgadzasz, to od marca do mojego 10 zł dołożę 20 zł od Ciebie, ok? Będę przelewać razem 30 zł.

Dzięki Kochana za propozycję. Myślę, że  jak chcesz mi pomóc w ten sposób, to mogę tylko podziękować. Chociaż żeby już nie burzyć wątku Poli, to może wpłacaj po te 20 zł, jako darowiznę dla mnie, a ja będę płaciła na Polę. Wyjdzie na to samo, a nie będzie przeróbek na wątku. Może tak być?

Link to comment
Share on other sites

Disiaj zrobiłam przelew za hotelik za luty 2017 r. - faktura nr 00008/2017 - 280 zł

Polci konto wzbogaciło się o następujące wpłaty:

-omi - 10 zł - III 2017

werenn - 10 zł - III 2017

- Kaja8888 - 70 zł - III 2017

- renatka_s - 30 zł - III 2017

- Gusiaczek - 10 zł - III 2017

- bianka0 - 150 zł III - V 2017

Bardzo dziękuję :)

 

przywitanie.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...