Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Rozmawiałam z Anią i mam świeze wiadomoścvi od Polci.

Właściwie te wiadomości są, na szczęście bez zmian, czyli Polcia mimo że jest już starszą pania, to żyje sobie spokojnie. Dużo poleguje, apetyt ma średni ( jak zwykle), chodzi na spacerki i nadal kocha zabawę pluszakami, które najchętniej wszystkie zgromadziłaby w swoim spanku.

A oto ostatnie foty Polci:)

 

20160908_142020.jpg

20160908_142023.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, że pamiętacie o Polci, choć jej życie jest spokojne i bez szczególnych atrakcji, a na Dogo największym wzięciem cieszą się wątki, które mają nagle zwroty akcji, jak w dobrym kryminale.

Kasiu, ja też odnawiam Polci ogłoszenia, choć bez większych złudzeń.

Na szczęście Pola nie choruje i jakoś przyzwyczaiła się traktować hotelik jak własny dom, a Ania i jej mąż traktują Polę też inaczej jak psy hotelowe.  W hotelu jest duża rotacja psów. W ub tygodniu cztery psy poszły do adopcji, a Pola jest tam już tak długo, że wszyscy traktują ją jako rezydentkę. W opłatach Pola też ma specjalne stawki.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Kejciu napisał:

Najważniejsze że jest bezpieczna :-) i szczęśliwa :)

Też tak myślę.

Często wspominam jak się cała historia zaczęła i skóra mi cierpnie na myśl, że mogła zakończyć życie samotnie na wiejskiej drodze. Wiem, że ona nie dałaby  rady przeżyć zimy na dworze. Kocha ciepełko i stabilizację, co zapewniał jej pan do swojej śmierci. Na szczęście wiadomość o Polci dotarła do Kaji8888 i ona nie pozostała głucha na dramat suni. Dzięki temu Pola żyje i ma się zupełnie dobrze.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Stabilizacja, poczucie bezpieczeństwa - to takie ważne. Serdeczności dla Poli :)

Ewuniu, uzupełnij proszę wpłaty - moje (omyłkowo wysłane) 13 i powinna już dawno wpłynąć dopłata 17 od Olgi, to jak pisałyśmy, byłaby stała za IX,X XI. Sprawdź, czy O. przelew dotarł, bo może i ona się pomyliła?

Link to comment
Share on other sites

54 minut temu, Gusiaczek napisał:

Stabilizacja, poczucie bezpieczeństwa - to takie ważne. Serdeczności dla Poli :)

Ewuniu, uzupełnij proszę wpłaty - moje (omyłkowo wysłane) 13 i powinna już dawno wpłynąć dopłata 17 od Olgi, to jak pisałyśmy, byłaby stała za IX,X XI. Sprawdź, czy O. przelew dotarł, bo może i ona się pomyliła?

Gusiaczku, jest wyrównawczy przelew od Olgi. Chyba już Ci gdzieś to pisałam, tylko tu jeszcze nie uzupełniłam wpłat z tego miesiąca. Brak czasu i dużo różnych problemów.......przepraszam. Zrobię to do końca tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, EVA2406 napisał:

Gusiaczku, jest wyrównawczy przelew od Olgi. Chyba już Ci gdzieś to pisałam, tylko tu jeszcze nie uzupełniłam wpłat z tego miesiąca. Brak czasu i dużo różnych problemów.......przepraszam. Zrobię to do końca tygodnia.

Najważniejsze, że pieniądze są u Poluchny, wiesz że ja ma bzika jesli chodzi o solidność w deklaracjach dla Ogonków ;)

Ewuniu, nie przepraszaj Kochana. Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Terro, bardzo Ci dziękuję za pamięć o Polci. Zaraz pobiegnę na bazarek :)

Tymczasem, tak jak obiecałam uzupełniam wpłaty za wrzesień:

- Teresaa118 - 40 zł

- omi - 10 zł

- Olga - 17 zł zapłacone za IX,X,XI

- werenn - 10 zł

- Ajula - 15 zł

- renatka_s - 30 żł

- Kaja8888 - 70 zł

- bianka0 - 150 zł - za IX,X,XI

 

Bardzo pięknie dziękuję :)

 

 

20160909_153404.jpg

20160917_192434.jpg

20160917_192452.jpg

20160917_192538.jpg

20160917_193947.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
5 minut temu, terra napisał:

Ależ Polcia uzbierała tych futrzaków :)

Bo Polcia zabiera wszystkie zabawki i chowa w swoim posłanku.

Nie zaglądałam do Polci przez kilka dni, bo najpierw dogo nie działało a potem mnie jakaś infekcja z wysoką temperaturą dopadła. Jeszcze  z niej nie wyszłam, ale już tak wysokiej temperatury nie mam.

A Dogo też działa jakoś dziwnie. Jak chcę napisać nowy post, to wkleja się cytat z poprzedniego. Jakaś porażka.

Jest nowa wpłata:

- Pucka69 - 20 zł  za IX i X

Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, terra napisał:

Bazarek z kwiatkami zakończony. Polcia dostanie 50 zł. z utargu na tym bazarku.

Ewo, proszę o przypomnienie numeru konta.

Dziękuję Terro :)

Zaraz wyślę pw.

 

Są kolejne wpłaty na październik:

- renatka_s - 30 zł

- werenn - 10 zł

Dziękuję bardzo :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, RudyKas napisał:

To znowu ja i znów z poślizgiem,ale zaraz przeleję deklarację od września do grudnia.

Nie wiem jeszcze jak będzie od stycznia ze mną biorąc pod uwagę fakt, że już teraz prawie w ogóle tu nie zaglądam ... :(

 

RudyKas, miło Cię widzieć :) Jak się czujesz? Kiedy zostaniesz Mamą?

Czy to znaczy, że od stycznia nie będzie Twojej deklaracji, czy tylko uprzedzasz, że będziesz płacić   nie zawsze terminowo?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...