Jump to content
Dogomania

KOSZALIN. Trzy 3-miesięczne wyżełki w kropeczki na tropie własnych domów !!!


kinga

Recommended Posts

  • Replies 706
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ati']dla Czuszki szukamy transportu Koszalin-Warszawa- moze ktos bedzie jechal na swieta do domku
[/QUOTE]
no proszę, elegantka zamieszka w stolicy :)
szkoda, że wcześniej nikt nie pisał - dziś i jutro jest wystawa w Legionowie...


[quote name='Ati']do adopcji zostala Chilusia
[/QUOTE]

ona też doczeka się na swojego ludzia :)

[B]do Kingi [/B]- dzisiaj zgłosiłam na mikropsy taką kruszynkę-sunieczkę [URL]http://www.adoptuj-psa.cba.pl/ada212.html[/URL] czy ona nadal jest w schronisku? mój pierwszy w życiu pies był do niej bardzo podobny, dlatego tak złapała mnie za serce - chętnie bym ją poogłaszała...

Link to comment
Share on other sites

[B]Alojzyna[/B] - miałam być w ten weekend w naszym schronie, ale nie dam rady; chciałam także zrobić aktualizację strony, bo mailowo czy telefonicznie nie do końca się udaje.
Wiesz, jak to jest - ustalasz z samym kierownikiem info nt danego psa, plus imię tego psa- żeby wiadomości na stronie i w kartach ewidencyjnych były spójne.
Po czym dzwonią ludzie do schroniska i pytają o konkretnego psa, wypatrzonego na stronie - i uzyskują od pracowników odpowiedź, że w schronisku używa się zupełnie innych imion, niż w internecie, i że nie mają pojęcia, o którego psa chodzi.
Tak właśnie było ostatnio w przypadku Ady - jakimś cudem udało się ją w końcu zlokalizować, bo po drodze zaliczyła sto przeprowadzek z boksu do boksu.
Więc czy jest teraz, nie mam bladego pojęcia, a jesli zadzwonie do schroniska z pytaniem, czy jest - uzyskam odpowiedź, że... - patrz powyżej.
Muszę więc sama, osobiście - w tygodniu postaram się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Ale gdzie przetrzymać pieska,to jest główny problem.Wstawie ja na yorki w potrzebie.[/QUOTE]


brązowa - na yorki bardzo prosze wrzuc Chanel: [url]http://www.adoptuj-psa.cba.pl/chanel212.html[/url]
pytałam kierownika - Chanel nadal jest, strasznie biedna

Co do Ady - znowu mamy Wielką Niewiadomą. jest, nie ma, Bóg jeden raczy wiedzieć, muszę osobiście i naocznie sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga'][B]Alojzyna[/B] - miałam być w ten weekend w naszym schronie, ale nie dam rady; chciałam także zrobić aktualizację strony, bo mailowo czy telefonicznie nie do końca się udaje.
Wiesz, jak to jest - ustalasz z samym kierownikiem info nt danego psa, plus imię tego psa- żeby wiadomości na stronie i w kartach ewidencyjnych były spójne.
Po czym dzwonią ludzie do schroniska i pytają o konkretnego psa, wypatrzonego na stronie - i uzyskują od pracowników odpowiedź, że w schronisku używa się zupełnie innych imion, niż w internecie, i że nie mają pojęcia, o którego psa chodzi.
Tak właśnie było ostatnio w przypadku Ady - jakimś cudem udało się ją w końcu zlokalizować, bo po drodze zaliczyła sto przeprowadzek z boksu do boksu.
Więc czy jest teraz, nie mam bladego pojęcia, a jesli zadzwonie do schroniska z pytaniem, czy jest - uzyskam odpowiedź, że... - patrz powyżej.
Muszę więc sama, osobiście - w tygodniu postaram się.[/QUOTE]

to proszę dowiedz się wszystkiego o Adzie i Chanel (o tą ostatnią mam zapytanie), czy są sterylizowane, czy Chanel jest chora (chodzi o stan sierści), jaki mają charakter, czy dogadują się z innymi psami... itp
Czy naprawdę nikt tam na miejscu nie mógłby je wziąć na DT?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Ati']trudno, nie ma to nie ma
Kinga dawaj te nowe foty Chili:)[/QUOTE]

Fot jest milion :-? - kiedy ja to obrobię? :nerwy:

...jasne, jasne, obrobię przed weekendem ;) - tyle, ze ja w weekend z domowego kompa nie wkleję.
Komu, komu podesłać do wklejenia - Alojzyna, Tobie?

A niezależnie od fot, powiem w cichutkiej tajemnicy, ze prowadzę rozmowy z potencjalnymi DWOMA domami.
Jak szaleć to szaleć :lol!:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margaret']

ciekawe jak tam miewa sie Czuszka w nowych okolicznościach ?:)[/QUOTE]

Mówisz, kochana i masz:

Czuszka akurat wczoraj dzwoniła.
Radzi sobie w stolicy swietnie.
Umie już podawać łapę, i nawet zdarza jej się kawalątek przejść przy nodze ;-) - to głównie zasługa 12-letniej Pani, która - wg jej mamy - bardzo się poczuwa do obowiązków, wynikających z posiadania psa.
W domu sika już coraz mniej (ale jak przytomnie zauważyła Pani Mama -" w końcu to szczyl, więc co ma nie sikać".
Z jednym z kotów zakumplowała się od razu i stanowią nierozłączny tandem.
WCALE nie ma ADHD, jest bardzo mądrą i ułożoną suczką.
Zaczyna już wieźć życie towarzyskie na licznych przewidzianych ku temu skwerach i parkach.
Została drugi raz zaszczepiona.
I tak w ogóle - to jest świetnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']Fot jest milion :-? - kiedy ja to obrobię? :nerwy:

...jasne, jasne, obrobię przed weekendem ;) - tyle, ze ja w weekend z domowego kompa nie wkleję.
Komu, komu podesłać do wklejenia - Alojzyna, Tobie? .[/QUOTE]

ślij :) jutro mam wolne, to będę miała zajęcie, choć po cichutku liczę, że te fotki będą tylko po to by nacieszyć oko cioteczek ;)

allegro szaleje - ostatnio ciągle mnie wywala. Wczoraj udało mi się zrobić allegro łączone z tablicą, tak jak przewiduje regulamin - i co? dzisaj ogłoszenie z allegro zniknęło :(

ale nie ze mną te numery - dzisiaj wystawiłam od nowa zwykłe allegro ;) ciekawa jestem komu się wcześniej znudzi -mnie czy tej osobie, która zgłasza zastrzeżenia, bo allegro tylko wtedy usuwa gdy ktoś zgłosi, że dane ogłoszenie zostaje zgłoszone jako niezgodne z regulaminem ;)


trzymam kciuki za Chili - już po szczepieniu?


jak pojawi się wątek Yeti to proszę o link, bo założyłam jej wątek na Bernardynach w Potrzebie


Ada i Chanel już w Warszawie :) Chanel jak na warszawiankę przystało została przemianowana na Manię ;) jej wątek na fb [URL]http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/media/set/?set=a.355933034443743.72298.167056143331434&type=1[/URL]

Edited by Alojzyna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']ślij (...) choć po cichutku liczę, że te fotki będą tylko po to by nacieszyć oko cioteczek ;)

[URL="http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#%21/media/set/?set=a.355933034443743.72298.167056143331434&type=1"]1[/URL][/QUOTE]

NIC nie powiem o Chilli :ices_bla:
Nic nic nic nic nic :siara::siara::siara:

...aż do niedzielnego popołudnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Chanelka wygląda tak,że....jedno na plus dla koszalińskiego schronu,że ja wydali,a nie "posprzątali".[/QUOTE]

A najbardziej podobało mi się określenie, które gdzieś w opisie dwóch malizn się przewinęło; że zostały zabrane "ze schroniska gdzieś na końcu świata".

W sumie nigdy tak o sobie nie myślałam :turn-l:, że mieszkam na jakichś antypodach :shock:.
Ale jak tak się wczuję w skórę dziewczyn z Warszawy - to w sumie Bogu dziękowac, ze mówiły do mnie po polsku :roflt:.

(koleżanka brązowa może trochę zrozumieć klimat, bo mimo, iż z większej metropolii, to w sumie tyż na nadmorskim zadoopiu :shake:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...