Jump to content
Dogomania

Biegunka, robaki... kości na wierzchu... klembowskie SZKIELETY proszą o wsparcie!


Soema

Recommended Posts

To Wasze stadko naprawdę fajowo się prezentuje!
To kiedy możemy Was w końcu odwiedzić?! (oczywiście się nie wpraszamy!:diabloti:)
Tara też coraz dłużej hasa po polu. Dzisiaj np.biegała jak szalona i nieśmiało zapraszała Bariczka do zabawy:evil_lol: Czyli generalnie wychodzimy powoli na prostą:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Evelka']To Wasze stadko naprawdę fajowo się prezentuje!
To kiedy możemy Was w końcu odwiedzić?! (oczywiście się nie wpraszamy!:diabloti:)
Tara też coraz dłużej hasa po polu. Dzisiaj np.biegała jak szalona i nieśmiało zapraszała Bariczka do zabawy:evil_lol: Czyli generalnie wychodzimy powoli na prostą:)[/QUOTE]
Hmmm chiba dopiero przyszły tydzień, ale mam nadzieję, że wtedy już stado ulegnie zmniejszeniu ;)
super, że Tara się przełamuje... na dniach zrobię foty co wyprawia Fado na dworze... coś niesamowitego.
A jak z domem dla Tary?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Sia-la-la-la!!! Uprzejmie donoszę, że Obraczus przyznała dla Soemowego stadka aż 450 zł z Kundelkowej Skarbonki :-)!!!

Jak dojdą poproszę o potwierdzenie :-).[/QUOTE]
O matko! Dziękujemy!! :Rose:
Evelkowa TARA też się ucieszy :) wow.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Dzięki Kochana! Zamówiłam i już zapłaciłam 70zł za 90 podkładów.
Wczoraj za 5 płaciłam 10zł :splat: przyda się nam i pewnie jeszcze komuś jeszcze. Bardzo dziękuję!

Zapodkładujemy sobię podłogę:loveu:
dziś ścierałam siuśki, położyłam ręcznik papierowy, przyleciała biała zołza i nasikała :):) na niego oczywiście.[/QUOTE]

Ja też muszę zamówić dla Mychy - bo ta jak siknie, to naleje na 3 podkłady jednocześnie ;) A dzisiaj byłam zmuszona kupić kolejną paczkę... tym razem za 5 szt. zapłaciłam 9zł... jakaś paranoja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Sia-la-la-la!!! Uprzejmie donoszę, że Obraczus przyznała dla Soemowego stadka aż 450 zł z Kundelkowej Skarbonki :-)!!!

Jak dojdą poproszę o potwierdzenie :-).[/QUOTE]

Wow!:crazyeye: Ale REWELACJA!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Naprawdę nie wiem jak mogę wyrazić naszą wdzięczność i ogromną radość!:lol:

[quote name='Soema']Hmmm chiba dopiero przyszły tydzień, ale mam nadzieję, że wtedy już stado ulegnie zmniejszeniu ;-)
super, że Tara się przełamuje... na dniach zrobię foty co wyprawia Fado na dworze... coś niesamowitego.
A jak z domem dla Tary?[/QUOTE]

Zmniejszeniu?!:razz: Czyżby kroiło się coś o czym jeszcze nie wiem?!:mad::eviltong:
Zdjęcia zrób koniecznie!
A co do domu Tary to na razie cisza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Oooo to Aga odpada? :(
nie no te cuda długo nie będą czekały. Jutro ruszymy z ogłoszeniami.

Fado jeszcze kilka kg i przymusowo kastracja, bo chłopakowi odbija.[/QUOTE]

No Aga z Mirkiem na razie się jakoś specjalnie nie określili... To chyba jeszcze nie jest pora na Nich. A naciskać w takiej sprawie absolutnie nie będziemy.
Zresztą Ona jest genialna, więc jeszcze tylko trochę czasu i się będą o Nią bili:wink:

A co Faduś wyprawia?!

Link to comment
Share on other sites

Chce molestowac dziewczyny, a jak nie da rady to bierze poduszkę......
poza tym jest jakaś cieczka w okolicy, bo niektóre spacery to jest tragedia.

Za to rany się ładnie goją, pazury nie pękają...

Mała biała przed chwilą zrobiła rzadszą kupę, i tarła pupą.... a najgorsze, że z nich nie wyszły robaki. Nie wiem czy ta pasta nie była za słaba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Mam ok. 20 takich podkładów:
[url]http://www.amberhouse.pl/savic-puppy-trainer-starter-largestandard-podklady-30szt-p-7380.html[/url]
Czy komuś by się przydały?[/QUOTE]
Ja na razie mam te małe, które zamówiłam z linku Obraczus. Ma nadzieję, że wystarczą.
Wróciliśmy stadnie w nocy psiaki padły. Maluchy dostały biegunki, bo kolega im dał trochę chipsów.... a one na BARFie u mnie są. Ale humor dopisuje, socjalizacja była pełną parą, miziania jak nigdy :)

Fado zwiedzał góry, latał jak szalony rozwalał kulę śnieżne, atakował gałęzie.
Zdecydowanie woli facetów ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...