Jump to content
Dogomania

Psy z Godzięcina!


xmartix

Recommended Posts

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Basiu kochana,ja a Larą chodziłam na obroży i jeszcze pętli dodatkowo! Od wczoraj dziewczyna chodzi na samej obroży,ale ja nigdy nie wychodzę ze wszystkimi jednocześnie. No chyba że z Michałem idę to idą wszystkie.
No i wydaje mi się że Lara czuje się bezpiecznie przy Eliku. A Gyzi nie w głowie ucieczki,no chyba że na ręce.
Cholera ja mam takie do doopy zmiany teraz że nawet nie mam jak pojechać szukać małej :/

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj Justika też miała się przejść na dłuższy spacer, dzisiaj sprawdzone było całe osiedle plus część Brochowa, porozwieszane zostało więcej ogłoszeń, podejrzewamy że ktoś trzyma Gyzię na chacie i niebawem pojawi się na spacerze z nią, mamy oczy szeroko otwarte

Link to comment
Share on other sites

Sunia uciekła na ulicy Popielskiego (równoległa do Opolskiej za pętlą na Księżu Wielkim)

zdjęcie Gyzi z odebrania: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HfFiQm3U5wI/Ty8DZX3a8TI/AAAAAAAADuk/QTZ5LMoLXCs/s500/1m%25C5%2582oda.JPG[/IMG]

plakat wstawię jak mi się go uda zamienić na jpg

Edited by xmartix
Link to comment
Share on other sites

Podjedziemy tam na spacer dziś, byle nie padało. Pokręcę się z dziećmi w okolicy działek i porozglądam. Ona by podeszła w razie czego czy płochliwa jest bardzo i trzeba byc cicho?
Aha, podajcie mi proszę nr tel. na pw do kogo dzwonić gdybym ją zauwazyła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']GYZIA się znalazła!!!!!!!! Była na ogrodzie jednego z domków jednorodzinnych za naszymi blokami! Uff
Paweł mówi, że jutro ją zaczipuje, kupuje adresatkę i szelki i[B] Gyzia będzie chodzić na smyczy [/B]
(...)[/QUOTE]
ufff... całe szczęście! super wiadomość!!!

ale czy to znaczy, że ona [U]chodziła bez smyczy[/U]??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']GYZIA się znalazła!!!!!!!! Była na ogrodzie jednego z domków jednorodzinnych za naszymi blokami! Uff
Paweł mówi, że jutro ją zaczipuje, kupuje adresatkę i szelki i Gyzia będzie chodzić na smyczy

na pieski z pseudo (bez labki) wpłynęło ok 1000 zł łącznie[/QUOTE]

A ja wczoraj przeszłam chyba z 8km w poszukiwaniu psicy, a ona była ponoć tuż pod moim balkonem:). Świetnie, że się odnalazła:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']tak Brzośka, ona bez smyczy, trzymała się psów, te dwie suki Pawła są strasznie silne i ciągną i dlatego łatwiej było ją bez smyczy mieć. No ale teraz będzie musiała.[/QUOTE]

I tak własnie Siusia nauczyła mnie wychodzić ze sobą na smyczy ;)
My nie posłuchaliśmy rad Karolci, więc przeżyliśmy najgorsze 24 godziny w życiu, zakończone nauczką do końca życia :)

Link to comment
Share on other sites

ja nie chcę nikogo pouczać ani krytykować (zwłaszcza Pawła :p), ale właśnie dlatego nie mam trzeciego psa, bo nie mam trzeciej ręki :roll:
nie wyobrażam sobie puszczenia luzem psiaka, szczególnie takiego, który jest u mnie zaledwie kilka dni po nie wiadomo jakch przejściach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syriusz']mnie już tych dzidziusiowych ciuszków też troszkę się sprzedało ta,k że 70 zł mogę przelać tylko gdzie xmartix, bezpośrednio na TOZ czy macie jakieś inne konto?[/QUOTE]

oki, przecież jest na pierwszej stronie, no cóż blondynka jestem :grins:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...