Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Clio']Ok, mam telefon i adres ,się zgadamy wieczorkiem telefonicznie:)[/QUOTE]


A Clio, do Zalskiej na Słoneczną 20, nie na Aleje. I jeszcze jedno:

[CENTER][B]ZDJĘCIA MAJĄ BYĆ Z PROJEKCJI BOCZNEJ - pies ma leżeć na chorej stronie - może to oczywiste, ale tak przekazał mi Minda.[/B]
[/CENTER]

Edited by eliza_sk
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Clio']Jak potwierdzisz godzinę wizyty u "dochtór" Edyty Z .to daj znać. Jak co prześlę nr fona na pw .[/QUOTE]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Oplułam monitor ;)

Chyba chodzi o Os. Słoneczne nie ul. Słoneczną (tam jeszcze dochtór chyba nie dotarła....)

Będę zdzwaniać się jak obrobię chałupę po powrocie - jeśli Zuzia będzie w stanie poświęcić 10 minut na kilka zdjęć w studio to do mnie jeszcze zajedziecie wracając od wetów (po wszystkim już jak będzie).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annadudek81']już się umówiłyśmy z clio:)

Zuzia do szfów się dobrała i wygryzła kawałeczek:placz: ale dermatolem zasypaliśmy i plasterkiem zakleiliśmy, co jeszcze możemy zrobić?[/QUOTE]


Jak macie jakiś bandaż to zabezpieczyć, dziewczyna wie co robi, bo zgodnie z wypisem jutro chyba zdjęcie szwów - sprawdź proszę Aniu na karcie i przypomnijcie wetowi. Ale ślimaczy się coś ?


[CENTER][COLOR=green][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223237-***MEGA-KSI%C4%98GARNIA-super-LITERATURA-KOBIECA-na-SOZ-do-23.02.2012"][SIZE=3][B]ZAPRASZAMY DO KSIĘGARNI - 50 pozycji KOBIECEJ LITERATURY, stan idealny ![/B][/SIZE][/URL][/COLOR]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/223237-***MEGA-KSI%C4%98GARNIA-super-LITERATURA-KOBIECA-na-SOZ-do-23.02.2012[/URL]
[/CENTER]

[CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223237-***MEGA-KSI%C4%98GARNIA-super-LITERATURA-KOBIECA-na-SOZ-do-23.02.2012"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6190/2128ih.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Edited by eliza_sk
Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Jak macie jakiś bandaż to zabezpieczyć, dziewczyna wie co robi, bo zgodnie z wypisem jutro chyba zdjęcie szwów - sprawdź proszę Aniu na karcie i przypomnijcie wetowi. Ale ślimaczy się coś ?[/QUOTE]

nic się nie ślimaczy, bo świeże jest ale trochę się rozchodzi:-(, tak na jutro jest zdjęcie szfów wpisane w kartę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']o kurdę, powinno być już zrośnięte za 2 tyg. No nic, jutro lekarz, więc spisz wszystkie wątpliwości i pytajcie, tylko u tego drugiego, nie u Zalskiej. Do jutra musi wytrzymać, która łapa - i to przy gwoździu ?[/QUOTE]

łapka tylna na końcu samym tak z centymetr, nie jest bardzo źle

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=red][B]Ogłaszam że Zuzieńka dostała drugię imię Rajka [/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]a matką chrzestną została [/B][/COLOR]
[COLOR=green][B] FLY [/B][/COLOR]
która dla malutkiej w prezencie chrzcielnym
[COLOR=green][B]50 zł maleńkiej dała [/B][/COLOR]
:loveu::loveu::loveu:

Ślicznie dziękuję :smile:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca'][CENTER][COLOR=red][B]Ogłaszam że Zuzieńka dostała drugię imię Rajka [/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]a matką chrzestną została [/B][/COLOR]
[COLOR=green][B] FLY [/B][/COLOR]
która dla malutkiej w prezencie chrzcielnym
[COLOR=green][B]50 zł maleńkiej dała [/B][/COLOR]
:loveu::loveu::loveu:

Ślicznie dziękuję :smile:[/CENTER][/QUOTE]



dziękujemy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']
Będę zdzwaniać się jak obrobię chałupę po powrocie - jeśli Zuzia będzie w stanie poświęcić 10 minut na kilka zdjęć w studio to do mnie jeszcze zajedziecie wracając od wetów (po wszystkim już jak będzie).[/QUOTE]

a ona nie będzie po głupim jasiu??? jak będzie to kiepsko do zdjęć, a szkoda by bylo kurcze bo taakie foty to cymesik :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a ona nie będzie po głupim jasiu??? jak będzie to kiepsko do zdjęć, a szkoda by bylo kurcze bo taakie foty to cymesik :lol:[/QUOTE]


Zobaczą na mscu czy będzie potrzeba znieczulania, jeśli tak, to szkoda Viris głowę zawracać, zobaczymy.


Pamiętajcie proszę o:
usg u Mindy - może już coś będzie widać :(
o szwach,
o tym, że opatrunek on ma zmienić, a Zalska robić foto w opatrunku,
o tym suplemencie - dawkowanie i zapytać czy powinna coś dodatkowo dostawać w tabletkach, jeśli tak - to weźcie
zapytajcie co lepiej czy karma gotowana czy gotowa

sory, ze się powtarzam pewnie, ale chcę wszystko ogarnąć :(

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry :) Kot mnie obudził to wstać trzeba było o tak nieludzkiej porze.
Zalska na słonku to wiem, trzeba będzie po nią podejść do gabinetu, chyba że zjawi się o umówionej godzinie żeby zdjęcie zrobić.
Panno Zuzanno proszę szwy zostawić i nie zjadać ,coś wetom trza do roboty zostawić!
Btw wiecie że dziś Międzynarodowy Dzień Kota? Śmigam do piwnicy złapać moim dwóm po myszce:)

Link to comment
Share on other sites

U mnie pies nie gustuje w daniach z kotów.Frety może by i skorzystały ale raczej jako fajne futerko do tarmoszenia i zabawy. Człowieki tez wolą inne mięsko ,wiec na obiadek rybka będzie dziś:)
Zuzia wstawaj i opowiadaj jak tam z tym szwem było.

Link to comment
Share on other sites

Nie bój nic to Minda będzie się zajmował Zuzanna . Zalska za fotografa robić będzie :P
A Minda jest wetem z powołania, w nocy o północy ,piątek ,światek i niedziela można do niego uderzać.
Raz mnie zjechał aż nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić, bo o 2 w nocy nie wpadłam z psem do gabinetu jak się zaczęło źle dziać tylko z rana o 6.
Ale wtedy to nie wiedziałam ze mogę w nocy go zrywać ,to była moja pierwsza styczność z takim wetem.
I jakie było moje zdziwienie ze nie zawołał sobie 200-300 zeta ,całe święta wielkanocne siedział ze mną i moim Ramzesem przy kroplówkach a potem przychodził do domu zastrzyki robić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Clio'] Śmigam do piwnicy złapać moim dwóm po myszce:)[/QUOTE]
Daj te kotki do mnie na trochę choć, bo u nas w drewniaczku myszek pod dostatkiem a nasza kocica nie daje im wszystkim rady, choć łowna jest i 4 na noc upoluje, to Twoje jej pomogą i zabawę mieć będą, a pancia odpocznie, wyśpi się i nie będzie musiała za myśliwego z piwnicznej dżungli robić:shiny:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Clio']
Zuzia wstawaj i opowiadaj jak tam z tym szwem było.[/QUOTE]

Zuzia wstała niedawno, bo to śpioch jak i my:cool3: i na śniadanko czeka a cioteczka niedobra jeść nie daje i nawet podrywanie wujcia nie pomogło - też nie dał, pfff wstręciuchy:angryy: Ale nie Martw się Maleńka po wizycie u weta obiadek pyszny dostaniesz i smakołyk w nagrodę się znajdzie:D

A szfy panienkę ciągnęły to i zdjęła, a co się męczyć będzie, nawet opatrunki robione przez nas nie powstrzymały księżniczki, cwana z niej bestyja:razz: Nie ma jednak co panikować, bo to mały kawałek wygryzła i nic się tam złego nie dzieje, zasypujemy dermatolem żeby podeschło i szybciej się zagoiło:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...