Jump to content
Dogomania

? Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków.


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zootechniczka']A moje gryzonie same sobie psa ustawiły. Jak go szczur dziabnął w nos to teraz na widok szczura lub innych myszowatych sam zwiewa ;)[/QUOTE]
Z tą różnicą, że mój pies to myśliwy, z linii pracującej.


Karilka, ode mnie można się nauczyć samych mądrych rzeczy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Pola, jak będziesz jechać pociągiem i mi sie uda jechać to możemy sie umówić razem, bo ja tez z psem :)[/QUOTE]
spoko, szykowałam się na pociąg z Katowic, ale w sumie Kraków też wchodzi w grę. :D

[quote name='Avaloth']Ja się przez Was wszystkich też coraz bardziej nakręcam. Miło by było gdyby mi się udało ;)
Wtedy Ola i Pola bym z Wami pociągiem pewnie jechała :)[/QUOTE]
zaraz się okaże, że z tych okolic jedzie więcej ludzi i będziemy musiały wynając cały pociąg. :evil_lol:

[quote name='gops']wiesz co właśnie chyba głównie zlot sprzed 3 lat ją zepsuł (plus niektóre wydarzenia po powrocie, na zlocie się głównie bała była niepewna i jak wróciła to sobie zaczęła odbijać) i chciałabym to na prawić , wtedy była szczylem ledwie trochę ponad rocznym a teraz jest dorosłą 4letnią suką , która nie przepada za innymi sukami i każdego psa próbuję zdominować , nie bawi się z nikim , jest strasznie anty psia ale panuję nad nią więc nie będzie problemu , jak się oswoi z psami to nie będzie zaczepiać do jatki , więc powinno być ok , przyda nam się kontakt z kilkoma przyjaznymi psami z którymi mogłaby poprzebywać , taki zlot powinien być fajna okazją by się bardziej obyła z psami.
nie chcę tu offować ;)[/QUOTE]
Pamiętam Twoją sunię właśnie jako taką strasznie lękliwą, ciekawa jestem jak teraz sie zachowuje, przy okazji zastanawiam się czy mojego kundla nie postanowi rozszarpać gdy ten postanowi na nią dosłownie naskoczyć i odskoczyć. :evil_lol:


[quote name='Karilka']klaudusia - jeżeli uważasz, że nad nim zapanujesz jakimś sposobem (bieganie, posłuszeństwo czy po prostu kaganiec i smycz) to jedź. Jeżeli wiesz, że nie dasz rady (a z góry zakładasz, ze "niewiele da sie zrobić") to.. szkoda innych psów na zlocie. W zeszłym roku atakował tego tollera, bogu ducha winnego.
Wiedz, że da sie z nim dużo zrobić, tylko musisz bardzo chcieć i włożyć w niego dużo pracy.. jeżeli masz zamiar dalej "mieć ludzi" od wychodzenia z nim na proste spacery to.. troche mało ciekawie sie to prezentuje.
Podejrzewam, że mój pies nie da rady obronić innych przed nim, w tym roku bo zwyczajnie Sharki dorósł i będzie miał ochote powalczyć tak "na równi". W zeszłym jeszcze jakoś sie opanował pod reprymendą wujka ale NIE TWOJĄ.

[/QUOTE]
którego tollera? chodzi Ci o Jokera? jeśli tak to nie wiem czy on jest taki bogu ducha winny :diabloti:

[quote name='Karilka']
Ja tam Dolara zabrałam na Zlot mimo tego, że był bardzo dominujacy. Pilnowałam go jak oczko w głowie a potem już biegał luzem w stadzie i tak jest do tej pory. To duża odpowiedzialność i dużo pracy ale - sie opłaca.. Z resztą ja tam uważam, ze to jest MÓJ pies i to mój obowiązek z niego zrobić fajnego zwierzaka. Nikt inny tego nie zrobi i - jak zostanie w domu to omijanie problemu i zrzucanie problemu MOJEGO na innych domowników. [B]Decyduj sama, Culineo.[/B][/QUOTE]
skojarzyło mi sie to ze sceną w Matrixie, gdy ten gość miał wybrać tą tabletkę jakąś. :evil_lol:


[quote name='Ola164'][B]Ulv[/B]- jest już znany termin zlotu, mniej wiecej od którego chociaż? Bo wiemy tylko, że koniec sierpnia, a pytam, bo mam jeszcze drugi wyjazd z psem i chcę się zorientować.
Jak dojazd nie zawali i nei będę sama z Krakowa to będziemy :loveu:[/QUOTE]
też bym chciała dokładniejsze info, bo w sumie jakbym tak tfu tfu nie zdała sobie maturki, to przecież w sierpniu poprawki. :evil_lol:

[quote name='Karilka']Kurcze, a już myślałam, ze się czegoś mądrego od Ciebie naucze :D[/QUOTE]
od Ewki nie można się nauczyć niczego mądrego. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']:loveu: :diabloti:

Przypomniałaś mi :evil_lol:



Dziewczyny, nawet nie straszcie tymi maturami... :roll:[/QUOTE]
Moja koleżanka z klasy codziennie dodaje na facebooka nowe zdjęcia odliczając przy tym ile dni pozostało do matury więc ciężko mi o tym zapomnieć i dzięki niej teraz faktycznie zaczynam się bać. :evil_lol: a Tobie jak idą przygotowania? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_'] a Tobie jak idą przygotowania? :razz:[/QUOTE]
Spoko, miałam przez ferie coś ruszyć z prezentacją maturalną... :diabloti: Oczywiście nie muszę mówić, że pierwszy tydzień ferii minął, a ja nie tknęłam zupełnie nic, prawda? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Spoko, miałam przez ferie coś ruszyć z prezentacją maturalną... :diabloti: Oczywiście nie muszę mówić, że pierwszy tydzień ferii minął, a ja nie tknęłam zupełnie nic, prawda? :diabloti:[/QUOTE]

ja już prezentacje mam napisaną i...tylko napisaną. :diabloti: ja tak od września sobie mówiłam, że np od października się ucze, od grudnia się ucze, dobra po nowym roku się uczę, od nowego semestru już na bank się zacznę uczyć, a teraz stoje w miejscu i wmawiam sobie, że przez ferie się będe uczyć i do tego przeczytam wszystkie lektury, bo póki co to może ze dwie od pierwszej klasy przeczytałam. :diabloti:
A jaki temat prezentacji wybrałaś? ja mam "Omów wzorce i antywzorce nauczycieli w oparcciu o wybrane utwory literackie". Poza tym zaczynam bać się geografii, którą na początku tej klasy umyśliłam sobie zdawać na rozszerzeniu bo myślałam, że jest łatwa, ale kiedy zaczęłam sobie przeglądać arkusze z poprzednich lat to zwątpiłam. :diabloti:


[B]gops[/B], u mnie są o jakieś 75% mniejsze przez matmę, próbnej nie zdałam. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']j


[B]gops[/B], u mnie są o jakieś 75% mniejsze przez matmę, próbnej nie zdałam. :roll:[/QUOTE]
jeśli Cię to pocieszy to ja też nie zdałam, teraz łażę na korki i tak nic nie rozumiem :lol:
więc pożyjemy zobaczymy może akurat jakoś nam szczęście dopiszę ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja zdawałam milion lat temu, jak jeszcze nie było prezentacji. Na próbną nie poszłam (był niezły skandal w szkole). Głównego przedmiotu (biologii) zaczęłam się uczyć tydzień przed, doszłam do pantofelka i stwierdziłam, że mi się nie chce. Reszty się wogóle nie uczyłam......

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że masz już napisaną. Sama pisałaś? Ja zupełnie nie wiem, jak się za to zabrać.
Mam temat o adaptacjach filmowych - mam je porównać z literackim pierwowzorem :D

Spoko, ja wzięłam niemiecki na rozszerzeniu, a podstawy piszę na 60% :diabloti:


Ulv, nie spodziewałabym się po tobie czegoś innego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Ja zdawałam milion lat temu, jak jeszcze nie było prezentacji. Na próbną nie poszłam (był niezły skandal w szkole). Głównego przedmiotu (biologii) zaczęłam się uczyć tydzień przed, doszłam do pantofelka i stwierdziłam, że mi się nie chce. Reszty się wogóle nie uczyłam......[/QUOTE]
i jak poszło ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...