Jump to content
Dogomania

Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)


mc_mother

Recommended Posts

  • Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alexa77']Dzisiaj po godzinie 14 musza byc na koncie fundacji BONO 500 zlotych dla Juli.Zostaly wyslane expresem.Prosze sprawdzic i potwierdzic.[/QUOTE]

[quote name='kaszka10']Dziś już "coś" wrzucone do Julowej skarbonki - pomyślności ;)[/QUOTE]


Bardzo dziekujemy :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alexa77']Dzisiaj po godzinie 14 musza byc na koncie fundacji BONO 500 zlotych dla Juli.Zostaly wyslane expresem.Prosze sprawdzic i potwierdzic.[/QUOTE]

Sprawdzałam przed chwilą- jeszcze nie wpłynęły... Co się odwlecze to nie uciecze;)
Ale nie trzeba było ekspresem, bo to pewnie droższe opłaty, co?

Zapraszamy do Julki:)

Link to comment
Share on other sites

To jest nie mozliwe ta przesylka kosztuje 42 Franki Szwajcarskie i pieniadze powinny byc u was w ciagu pieciu godzin.Wszyscy inni otrzymali w ciagu pieciu godzin pieniadze i potwierdzili.Poszukiwanie tych pieniedzy bedzie kosztowac 60 Euro a wiec prosze dokladnie sprawdzic czy naprawde nie doszly.Moze podalyscie mi zly cod do przelewow zagranicznych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alexa77']To jest nie mozliwe ta przesylka kosztuje 42 Franki Szwajcarskie i pieniadze powinny byc u was w ciagu pieciu godzin.Wszyscy inni otrzymali w ciagu pieciu godzin pieniadze i potwierdzili.Poszukiwanie tych pieniedzy bedzie kosztowac 60 Euro a wiec prosze dokladnie sprawdzic czy naprawde nie doszly.Moze podalyscie mi zly cod do przelewow zagranicznych.[/QUOTE]


Spokojnie;) Każdy bank inaczej księguje, czasem pieniądze idą dłużej .
Na pewno będzie wszystko tak jak ma być;)

Nas zasypało, a to jeszcze nie koniec!!!

Link to comment
Share on other sites

Są:) :) :)

Nadawca Golfstyle? Wpłynęło 540,03 ! :)
Bardzo, bardzo dziękujemy w imieniu Julki :) Co ciekawe jako data zaksięgowania widnieje 13.o2.2012 ale wczoraj na 1000% nie była widoczna ta wpłata na internetowym koncie:roll: Ani żadna inna, a dziś pojawiło się jeszcze kilka:)
Wessi- 10 zł :)
Kaszka10- 40zł :)
Aga i Bella- 50zł :)
Serdecznie wszystkim dziękuję:)
Jesteście wspaniali!
Zaraz uzupełnię pierwszy post.

U nas jest śnieżna zamieć i za chwilę nie dojadę pewnie do domu:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alexa77']Dobrze ze doszly te 540 zlotych to od nas.Nie moglabym nawet teraz reklamowac bo siedze w gorach i jestem zasypana ponad 2m sniegu.Wszystkiego dobrego Julciu mam nadziele ze ta operacja przebiegnie dobrze.[/QUOTE]

Super, ze moglas tyle wplacic na Julcie:):):multi::multi::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...