Jump to content
Dogomania

Maleńka Lusia marznie w schroniskowej budzie. A mróz trzaskający... POMOCY


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewu']Znalazłam wątek Miodzia
[url]http://www.dogomania.pl/threads/221307-Pi%C4%99kny-male%C5%84ki-Miodek-p%C5%82acze-schowany-w-schroniskowej-budzie...-Pom%C3%B3%C5%BC-og%C5%82asza%C4%87[/url][/QUOTE]
Dzięki Ewu, już tam lecę.

Link to comment
Share on other sites

fb czyni cuda!
dziś uratowaliśmy dwa sczeniaki z kanaliku 8 metrowego. straszne dzikusy, jeden ma odmrożone łapki, ale powinno być ok.
po Kiarze mówiłam, że nie biore na dt juz żadnego psiaka...
ale tego jednego wzięłam na miesiąc, drugi (sunia) pojechała do hoteliku... zostałam bez pracy i od marca chyba będę coś miała więc szczenior musi znaleźć domek, albo pojedzie do innego, mamy miesiąc z haczykiem by coś znaleźć... musiałam, po prostu musiałam. zwłaszcza, że ma zapewnione wszystko, ja mu daję tylko miłóść, ciepły kącik i troszke nauki na życie wśród ludzi (bo to straszne dzikusy) straż pożarna musiała z jednej strony wyszikać je strumieniem wody, a zdrugiej cała nasza ekipał łapała je w kocyki. teraz już bezpieczne :)

a wątek Lusi na fb, nikt nei zrobił więc posczułam się w obowiązku, ze chociaż tyle mogę pomóc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']A może razem z Lusią zabrałybyście maleńkiego Miodka...??? Taki jest mały, że to niewielka róznica... ;-)[/QUOTE]
Rzeczywiście Miodek jest cudowny, a fotki z drugiej strony, z usmiechem, powalają na kolana :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wia']fb czyni cuda!
dziś uratowaliśmy dwa sczeniaki z kanaliku 8 metrowego. straszne dzikusy, jeden ma odmrożone łapki, ale powinno być ok.
po Kiarze mówiłam, że nie biore na dt juz żadnego psiaka...
ale tego jednego wzięłam na miesiąc, drugi (sunia) pojechała do hoteliku... zostałam bez pracy i od marca chyba będę coś miała więc szczenior musi znaleźć domek, albo pojedzie do innego, mamy miesiąc z haczykiem by coś znaleźć... musiałam, po prostu musiałam. zwłaszcza, że ma zapewnione wszystko, ja mu daję tylko miłóść, ciepły kącik i troszke nauki na życie wśród ludzi (bo to straszne dzikusy) straż pożarna musiała z jednej strony wyszikać je strumieniem wody, a zdrugiej cała nasza ekipał łapała je w kocyki. teraz już bezpieczne :)

a wątek Lusi na fb, nikt nei zrobił więc posczułam się w obowiązku, ze chociaż tyle mogę pomóc :)[/QUOTE]
Dziękuję, fajna z Ciebie dziewczyna:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Nie wiem czy w końcu jest już jakieś dt dla Lusi ?
Na fb ktoś z Wwy zaproponował dt.[/QUOTE]

nikt na fb nie zaproponował tymczasu
założyłam wątek więc śledzę go nieustająco. napisałam, że Lusia jedzie już na tymczas i szukamy teraz ds :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wia']nikt na fb nie zaproponował tymczasu
założyłam wątek więc śledzę go nieustająco. napisałam, że Lusia jedzie już na tymczas i szukamy teraz ds :)[/QUOTE]


ja dałam na swojej tablicy i tam jest mnóstwo wpisów, i dwie propozycje dt oraz jedna wsparcia fin.
dlatego pytam
:).

Czyli dt niepotrzebne.
A gdzie to dt dla LUSI ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...