Jump to content
Dogomania

Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)


Roszpunka

Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Incia'] Dziś to mi się już tylko micha cieszy [B]idiotycznie..[/B].[/QUOTE]
[B]Incia:cool3: to już trzeci raz.[/B]

Wpadłam jeszcze dopisać,że:
Pani bardzo się zmartwiła stłuczką tz wegielkówny.:roll:
Ja jej dziękowałam,że podarowała dom Aiszy a ONA przepraszała za kłopot:loveu:
I jeszcze dodam,że jak spotkaliśmy się na parkingu z Wielkim M. to powiedział,że stłuczka na szczęście niezbyt groźna, ale biedna psina najbardziej w tym wszystkim ucierpiała( w sensie,że tak wydłużyła się podróż) -punkty za wrazliwość...:lol:. Zaproponował,żebym się przespacerowała z Aiszą przed dalszą drogą, coby si se zrobiła. No to się karnie dostosowałam do zalecenia.
Wracałyśmy do chłopaków biegiem, bo jakaś podejrzana panienka w ich stronę podążała.:diabloti: Chyba się trochę rozczarowała jak usłyszała tupot białych mew:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna'][B]Incia:cool3: to już trzeci raz.[/B]

Wpadłam jeszcze dopisać,że:
Pani bardzo się zmartwiła stłuczką tz wegielkówny.:roll:
Ja jej dziękowałam,że podarowała dom Aiszy a ONA przepraszała za kłopot:loveu:
I jeszcze dodam,że jak spotkaliśmy się na parkingu z Wielkim M. to powiedział,że stłuczka na szczęście niezbyt groźna, ale biedna psina najbardziej w tym wszystkim ucierpiała( w sensie,że tak wydłużyła się podróż) -punkty za wrazliwość...:lol:. Zaproponował,żebym się przespacerowała z Aiszą przed dalszą drogą, coby si se zrobiła. No to się karnie dostosowałam do zalecenia.
Wracałyśmy do chłopaków biegiem, bo jakaś podejrzana panienka w ich stronę podążała.:diabloti: Chyba się trochę rozczarowała jak usłyszała tupot białych mew:evil_lol:[/QUOTE]

No co??? Czego mi tu ostrzeżenia daje???

Savahniu, PW odczytałam, bardzo, ale to bardzo Ci dziekuję:loveu: Kochana kobitka z Ciebie:lol: Odpiszę jutro, jak mi się oczy nie będą tak bardzo zamykały..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna'][B]Incia:cool3: to już trzeci raz.[/B]

Wpadłam jeszcze dopisać,że:
Pani bardzo się zmartwiła stłuczką tz wegielkówny.:roll:
Ja jej dziękowałam,że podarowała dom Aiszy a ONA przepraszała za kłopot:loveu:
I jeszcze dodam,że jak spotkaliśmy się na parkingu z Wielkim M. to powiedział,że stłuczka na szczęście niezbyt groźna, ale biedna psina najbardziej w tym wszystkim ucierpiała( w sensie,że tak wydłużyła się podróż) -punkty za wrazliwość...:lol:. Zaproponował,żebym się przespacerowała z Aiszą przed dalszą drogą, coby si se zrobiła. No to się karnie dostosowałam do zalecenia.
[B]Wracałyśmy do chłopaków biegiem, bo jakaś podejrzana panienka w ich stronę podążała.:diabloti: Chyba się trochę rozczarowała jak usłyszała tupot białych mew:evil_lol:[/QUOTE] Savahno, nawet w pilnowaniu TZów jesteś niezawodna:)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę z domku Aiszy, powodzenia sunieczko:).

Za hotelik Aiszy w dn.4.05-14.05 wpłacam teraz 132 zł. Debet do tej pory wynosił 143 zł, czyli razem dług Aiszy , to [B]- 275 zł.

[/B]Jeżeli ktos może pomóc bazarkiem, to bedziemy wdzięczne:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Bardzo się cieszę z domku Aiszy, powodzenia sunieczko:).

Za hotelik Aiszy w dn.4.05-14.05 wpłacam teraz 132 zł. Debet do tej pory wynosił 143 zł, czyli razem dług Aiszy , to [B]- 275 zł.

[/B]Jeżeli ktos może pomóc bazarkiem, to bedziemy wdzięczne:).[/QUOTE]


Roszpunko, proszę uzupełnij to rozliczenie w pierwszych postach:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']Ma siłę rażenia sunieczka ;) Ale, żeby nie było - ostrzegałam.[/QUOTE]
Jak by to było dłużej to nie ręczę za siebie.:roll:
Myślałam jednak,że ona jest większa taka wielkości wyżła.Kurcze jak te zdjęcia przekłamuja to szok. :crazyeye:
Już nie raz tak miałam,że byłam zdziwiona wielkością psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']Jak by to było dłużej to nie ręczę za siebie.:roll:
Myślałam jednak,że ona jest większa taka wielkości wyżła.Kurcze jak te zdjęcia przekłamuja to szok. :crazyeye:
Już nie raz tak miałam,że byłam zdziwiona wielkością psa.[/QUOTE]

Szkoda, że nie trafiła do Twojego punktu przetrzymań ;) Miałaby fajny domek i blisko :diabloti:

[quote name='sylwija']bardzo sie cieszę z domku :) powodzenia dla Aiszy :)[/QUOTE]

:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Aiszka trafiła do domku, i to jakiego ;) Tak się składa, że znajduje się tuż obok mnie, i jest to dom mojej dobrej koleżanki ;) Uwierzcie, że obie są w sobie zakochane :loveu: Aisza nie odstępuje pani na krok ! Wczoraj dostała ode mnie kilka zabawek, którymi mój psiak się już nie bawi, oszalała na punkcie gumowej kości ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaisaran2']Aiszka trafiła do domku, i to jakiego ;) Tak się składa, że znajduje się tuż obok mnie, i jest to dom mojej dobrej koleżanki ;) Uwierzcie, że obie są w sobie zakochane :loveu: Aisza nie odstępuje pani na krok ! Wczoraj dostała ode mnie kilka zabawek, którymi mój psiak się już nie bawi, oszalała na punkcie gumowej kości ;)[/QUOTE]
Wycałuj Aiszunię od nas wszystkich!!! To Anioł w psim ciele:loveu: Jak to dobrze, że trafiły na siebie...

Link to comment
Share on other sites

Wycałuj Aiszę i pozdrów Panią.Tak się składa,że miałam niekłamana przyjemnośc przekazywać jej psiaka. Widziałam,że oddaję nietuzinkowej osobie. Cudnie. Wszyscy się cieszymy...baaardzo.:multi:
Aisza jest wyjątkowa to byle komu byśmy jej nie oddali.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaisaran2']Aiszka trafiła do domku, i to jakiego ;) Tak się składa, że znajduje się tuż obok mnie, i jest to dom mojej dobrej koleżanki ;) Uwierzcie, że obie są w sobie zakochane :loveu: Aisza nie odstępuje pani na krok ! Wczoraj dostała ode mnie kilka zabawek, którymi mój psiak się już nie bawi, oszalała na punkcie gumowej kości ;)[/QUOTE]

Hurraaaa :multi::multi::multi: Będą fotki (mam nadzieję) :)
Świat jest malutki, tyci, tyci dosłownie, a dogomaniacy to są chyba wszędzie ;)

Witamy na wątku :)

Edited by Roszpunka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaisaran2']Myślę, że Pańcia zaloguje się, jak będzie miała troszkę czasu, a jeśli nie, to i ja czasem przekażę jakieś wieści za pozwoleniem ;)[/QUOTE]

Wieści z domków to chyba najbardziej wyczekiwane informacje na dogo ;) Tak więc czekamy na relacje z wielką niecierpliwością :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...