Jump to content
Dogomania

3 dwutygodnowe szczeniaczki - leżały na śniegu, walczą o zdrowie i życie- Pomóżcie!!!


Mimisia

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Penny']Jeżeli maluchy nie mają jeszcze ogłoszenia na tablicy.pl to ja proponuję zrobić. Tam dużo ludzi siedzi. Można napisać, że potrzebujecie DT lub DS, że pieski mogą iść w komplecie lub pojedynczo.[/QUOTE]

Mają, ale mimo wyróżnienia, 1150 wyświetleń i 47 odsłon nr tel. nie znalazł się domek nawet dla 1 malucha :(

Link to comment
Share on other sites

Fantastycznie, że jest szansa już dla jednego z nich. Ja też powiem mamie, żeby popytała się wśród znajomych czy może przypadkiem ktoś nie chce małego szczeniaczka. Jeżeli chodzi o zamieszanie na tym forum, to chciałam już wcześniej to skomentować, ale pola53 trafiła w sedno sprawy. Nie ma się co tym facetem przejmować, to jest przede wszystkim wątek dla tych szczeniąt, a nie boisko do rozgrywki słownej. Najważniejsze, że my wiemy dlaczego tutaj jesteśmy, a ktoś kto sączy jad dla swoich własnych potrzeb jak powiedziała doris66 nie ma szans istnieć na Dogomanii.

Jak maluszki się czują??

Link to comment
Share on other sites

Trochę to daleko :(

Nie mogę samodzielnie podejmować takich decyzji, ja tu jestem tylko posłańcem ;) Sprawą maluchów zajmuje się koleżanka która je znalazła (a ma jakieś problemy i nie może się zalogować ani tu ani na miau, wyskakują jej jakieś błędy (?)) i to z nią najlepiej się kontaktować poprzez nr tel albo mail z pierwszego postu.

Na razie jest jedna osoba wstępnie chętna na 1 malucha znaleziona przez naszą Panią weterynarz. Pani wet. wczoraj mówiła też że ma jeszcze jedną opcję na ewentualny dom dla któregoś z maluchów ale to się dopiero okaże.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...