Jump to content
Dogomania

Szelki, linki itd. - sklepy on-line


klimasek

Recommended Posts

Hmmm ja już tak przez zwykłą ludzką złośliwość zapytam czysto retorycznie: czy ten gość co wygrał Iditarod, miał w tych guardach sznureczki czy kółeczka? :)

Hmmm wim ze to tak przez zlosliwosc i retorycznie ale pewnie koleczka :)

Ciekawe jak psy sie z tym czuly :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

andrew: dzwonilem wczoraj do Manmata, i okazalo sie, ze panstwo Tuszkiewiczowie nie maja dostepu do internetu (dlatego nie odpisuja na maile).

Dzieki :)

Ja sie nie moglem doczekac odpowiedzi od nich i zamowilem pasy do skandynawki u Polarnych Przyjaciol, 5zl drozej ale odpowiedzieli od razu :)

Mam nadzieje ze u Tuszkiewiczow szybko wroci net :lol:

Link to comment
Share on other sites

tak sobie czytam te Wasze wypowiedzi i sie zastanawiam, do czego sa uprzeze sled a do czego guard? ktora z nich nadaje sie do bikejoringu a ktora do skijoringu, pewnie to pytanie bylo zadawane juzkilka razy ale jesli ktos ma odrobine cierpliwosci to prosze o odpowiedz.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przepraszam, nie czytałam całego topiku i nie mam psa zaprzęgowego, ale chciałabym powiedzieć, że obroże Manmat są super. :D

Od dwóch lat próbowałam znaleźć dla Gajki (tej futrzastej) odpowiednią obrożę. Chciałam półzaciskową, ale jednocześnie taką żeby nie kołtuniła, nie wyrywała, nie wkręcała sierści. Przekrój obróż jakie próbowaliśmy i jakie zakupiliśmy jest dość spory, od skórzanych, przez łańcuszki aż po różniste parciane...

Czytając forum trafiłam na Wasz topik o sklepach on-line i między innymi o sklepie Manmat.

I zakupiliśmy obróżkę :D

Jest super :D . Nie kołtuni. Zacisk nie wkręca sierści, nie wyrywa. Uszko spore więc łatwo znaleźć w masie sierści. Porządnie wykonana.

Super :D Dzięki Wam bardzo :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Czy w ManMacie zawsze długo się czeka na odpowiedź na maila?

Wysłałam w zeszłym tygodniu, wczoraj monitowałam i nic - zero odpowiedzi.

Mają tam szelki guard w najniższej chyba cenie i chciałabym takie kupić dla mojej pitki. A może znacie jakiś sklepik on-line gdzie w podobnej cenie do nich można kupić te szeleczki?

Link to comment
Share on other sites

ehhhh jak to slysze o tym to normalnie sie slinie chociaz jeszcze nawet tego nie widzialam 8) hmmm moze Pancelot bedzie potrzebowal do swoich to razem bysmy kupili hurtem .Kiedys w Lodzi bywalam a teraz juz zadko hmmm ale mam znajoma ktora studiuje ze mna a jest z Lodzi ....trzeba sie nad tym powaznie zastanowic jakby co to sie odezwe :) dzieki wielki :D

Link to comment
Share on other sites

Na zawodach w Sobótce Maciek (ManMat) mówił, że mieli problemy z serwerem chyba i nie czytali nic a on też przez jakiś czas nie mógł czytać wiadomości ale Manu mu powiedziała, że są sygnały, że nie odpowiada na maile więc powinien teraz poczytać

chyba że znów nie ma czasu :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...