Jump to content
Dogomania

Szelki, linki itd. - sklepy on-line


klimasek

Recommended Posts

Przyczyna może być taka, że teraz z tygodnia na tydzień są zawody i może przygotowania zabierają im dużo czasu (bo jeźdź na nie :) ) i Maciek w dodatku startuje

Zostaje ci więc czekać (po Lublińcu jest zdaje się w zawodach mała przerwa do stycznia) albo przyjechać na zawody :P

Bo wcześniej jak ja zamawiałam to nie było czekania 8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może to jest inaczej, jak sie tych ludzi zna osobiście... :roll: Z Rowerlandem znamy się nawet całkiem osobiście, co Runa...? 8) :lol:

A tak na serio, to tak:

Maciek nie tyle z serwerem, co z kompiutrem ma problem, który jest tak kompletnie zawirusowany, ze nawet format dysku nie pomaga (cos w Biosie) i nie może sobie z tym poradzić. W zwiazku z czym rzadko jest na necie...

A Rowerland ? Nic mi nie wiadomo akurat o tym, aby byli jakoś specjalnie zajęci.... Są na niemal każdych zawodach, może byś mogła kupić osobiście u nich ?

A najlepiej to zadzwonić pzrecież do każdej z firmy. :D Wieczorem to aż tak drogo nie wyjdzie...

Link to comment
Share on other sites

Fakt...przecież w Świerklańcu są zawody :) a ja mieszkam bardzo blisko Świerklańca :) Tylko czy oni tam będą?...ech..poza tym nie wiem czy Szaman wytrwa w aktualnej obrozy bo juz na ostatniej dziurce ma zapiętą..chyba Karusek mi pozostaje ;)..dobrze że mam chłopaka w Krakowie ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co jeszcze jedno rozwiązanie przychodzi mi do głowy ale tu troszke za Tajrage musiałabym napisać. Zatem jeśli ona to przeczyta i powie, że się nie zgadza absolutnie to sorrki...

Bo ona będzie w Lublińcu (a skoro ty mieszkasz w w okolicach Katowic i ona mieszka w Katowicach) i jeśli byście się dogadały to chyba obroża nie będzie jej tak bardzo ciążyć w plecaku co Tajraga :-? )

Link to comment
Share on other sites

Witam,

A ja polecam robienie szelek we własnym zakresie. Jest z tym trochę roboty (średnio 1,5 godziny na jedne), ale za to:

1) Taśma szerokości takiej jakiej się chce, za śmieszne pieniądze

2) Szyć należy nie nićmi zwykłymi, tylko żeglarskim "kordonkiem" - tp takie coś, na czym się można powiesić i nie pęknie ;-)

Przy jednym psie szkoda fatygi, ale powyżej to naprawdę polecam. Chociaż wiadomo, że pierwsze i tak zawsze trzeba kupić na wzór (wiadomo, technologia ;-)

Pzdr

Jacek

www.huskyteam.pl

Link to comment
Share on other sites

hmm co do mnie to ja ostatnio bardzo eksperymentuje ale jak narazie z sukcesem . Obecnie szyje wlasne obroze (polzaciskowe) a Pancelot zrbil amorek z taka sama powloczka jak w manmacie i przyznaje ze naprawde wszystko trzma si kupy . Ja jeszcze teraz bede szyla kubrak , ale wam nie musze o tym wspominac bo waszym psiakom to raczej nie potrzebne :lol: ale szelki tez mam robione fakt ze nie prze mnie , ale nastpene pewnie beda moje . Heh i kaganiec prowizorke tez zrobilam :wink: .Przyznam ze sprawia mi to radosc i jak mam czas to chetnie sie za to biote pieniadze tez nie duze napewno taniej :D

Link to comment
Share on other sites

ManMata wydaja sie byc jakies nie do konca dopasowane.. przynajmniej te ktore widzialam na psach dziwnie sterczaly na karku

bo są ze sztywniejszej taśmy..

mnie tam sie bardziej podobaja manmatowe, ze wzgledu na fajne wzorki, ale rowerlandy tez sa OK. Jakosciowo pewnie sobie dorownuja.. Aqua biega od 2 lat w manmatowych i jak narazie wszystko w porzadku:)

Link to comment
Share on other sites

Wykorzystac mozna ... ale po pierwsze to problem polega na tym ze jeszcze sama nie robilam ,ale i tak musze zrobic bo obecne na moja suke sa juz troche za waskie . Wiec jezelibylbys chetny do wspolpracy to czemu nie ,ale nie wiem na kiedy moglabym to zrobic bo ten tydzien totalnie odpada. Szkoda tez ze nie moglabym na "zywo" zmierzyc psa .

Wiec jak ?? 8) odrazu pisze ze ryzyk fizyk :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No, to ja mam pytanie.

Poszukuje sklepu badz czlowieka <plec i rasa obojetne> z Lodzi ew. okolic, ktory szyje takowe urzadzenia, a mianowicie szelki. Na zamawianie przez internet nie mam czasu, bo tymczasowo znajduje sie w kilku miejscach jednoczesnie, wiec na pewno bylby problem z odbiorem. Sytuacja ulegnie zmianie dopiero latem, co mnie nie satysfakcjonuje bo sprzet chcialabym miec wczesniej, zeby zima moc cos robic.

Jezeli ktos posiada namiary, bede wdzieczna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...