Jump to content
Dogomania

Szelki, linki itd. - sklepy on-line


klimasek

Recommended Posts

Pewnie nie raz widziales bluze z polaru czy kurtke on jest dosc dobrze zbity .Jest tez polar ktory masz wrazenie ze jak pociagnies zdo sie rozerwie .Niestety nie znam nikogo z Lodzi kto moglby mi pomoc . Sa tez takie podwojno warstwowe .P.S. poprostu Ci zaufam wiem ze znasz sie an tym bo pewnie tez masz jakies ciuchy dla siebie z polaru lub buty dla psow albo podszycie szelek :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chyba mamy problem z panem sprzedającym sprzęt ManMata (strona www.manmat.prv.pl) :( :(

Korespondencję z tym panem rozpoczęliśmy 22 listopada. Na odpowiedź czekaliśmy kilka dni, ale pan usprawiedliwiał się zbliżającym się terminem zawodów w Lublińcu.

28.11 wysłaliśmy maila ze szczegółowym zamówieniem i dokonaliśmy wpłaty na konto, zaznaczając przy tym, że zalezy nam na szybkiej realizacji zamówienia, ponieważ chcemy rozpocząć treningi z psem. 29.11 dostaliśmy odpowiedź, że wpłata doszła na konto, ale ze względu na ciągły brak czasu (?) paczka zostanie wysłana 6 grudnia.

Niestety, pomimo ponagleń (mailowych i telefonicznych) nadal nie otrzymaliśmy przesyłki. Zaczynam się poważnie zastanawiać, czy kiedykolwiek ją dostaniemy albo czy odzyskamy wpłacone pieniądze :(

czy komuś zdarzył się podobny problem?

Link to comment
Share on other sites

Maciek to rzeczywiście zaganiany facet ale jestem pewna, ze paczke dostaniecie może tylko trzeba się częściej przypominać. Ja też nie miałam problemów z zamówieniem i nawet umawialiśmy się gdzies u znajomych żeby nie płacić za przesyłke :P

Link to comment
Share on other sites

Może po prostu miałem szczęście (ale tak nieustannie?) albo lepiej zamawiać telefonicznie?

Dzwoniliśmy, nie jeden raz :( (pomijam już trudności z dodzwonieniem się).

Tak sobie myślę, że w Karusku cena jest wyższa, ale wliczając koszty rozmów telefonicznych i stracony czas - to chyba jednak bardziej by się opłacało tam kupić :-? Przynajmniej mam pewność, że towar otrzymam tego samego dnia :evilbat:

Najbardziej szkoda mi psa, bo Napi bardzo chce biegać (a przede wszystkim ciągnąć). Niestety, szelki które miała do tej pory wczoraj już zupełnie się rozpadły :(

Po waszych zapewnieniach mam jednak nadzieję, że wszystko będzie OK (tylko kiedy?????)

Link to comment
Share on other sites

Myślec to nie.. (nie uzywajmy tak drastycznych pojęć), ale sądze.. :)

A propos myślenia, żeby nie wyszedł off topic :wink:

Dzwoniliśmy do Pana T. i okazało się, że Pan myślał.... nie do końca wiemy o czym myślał, ale na pewno nie o wysłaniu nam paczki. Dostaliśmy, kolejną już obietnię, że "jutro na pewno wyślę".

I tym sposobem nasze pieniądze (nie takie małe, bo nie tylko szelki zamówiliśmy) przeleżały prawie 3 tygodnie na cudzym koncie. :evilbat:

A wyjaśnienia, że Pan jest zaganiany jakoś nie bardzo do mnie przemawiają, bo w końcu albo chce sprzedawać akcesoria Manmata, albo zajmuje się czymś innym. Może gdyby zaznaczył na stronie, że realizacja zamówienia trwa miesiąc, to miałby mniej klientów 8) i mógłby ich wszystkich obsłużyć w terminie. A ci którym by się spieszyło zrobiliby zakupy gdzieś indziej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...