Jump to content
Dogomania

Dwie owczarki - ofiary pseudo? chore, wyciagnięte z mordowni już w DS:))))))))


anett

Recommended Posts

[quote name='anett']Wolf jasne, można spróbować:lol: tylko nie wiem czy różnica wieku do przejścia... Miś jest młodziutki a Kama ok. 6letnia? ale dzięki za pamięć o dziewczynach:lol::lol: Transport zawsze można zorganizować tylko najpierw wizytę pa.
A ONki u pana mieszkają w domu czy na zewnątrz?[/QUOTE]

[B]Anett,[/B] ja też o tym Panu myślałam, ale dla Axelka ???
Tylko trzeba by koniecznie przeprowadzić PA
Dałam wolfowi namiary na osoby, które mogą ją przeprowadzić

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I tak będę musiał z panem w najbliższym czasie rozmawiać.Jeżeli Miś pojedzie do domku,który niejako już ma zaklepany to zaproponuję mu innego pieska i porozmawiam,wypytam o wszystkie szczegóły(czy musi być młodzik) a i będzie to dobry moment na wizytę PA.Pierwsze muszę mieć pewność co do Miśka a później wezmę na warsztat inne oferty domków.Mam już ponadplanowe dwie razem z panem i proponuję tym domkom zamiast Misia,że mogę rozejrzeć się za podobnymi zwierzakami.Może uda się przy okazji wydać do adopcji jakąś "naszą" psinę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']I tak będę musiał z panem w najbliższym czasie rozmawiać.Jeżeli Miś pojedzie do domku,który niejako już ma zaklepany to zaproponuję mu innego pieska i porozmawiam,wypytam o wszystkie szczegóły(czy musi być młodzik) a i będzie to dobry moment na wizytę PA.[B]Pierwsze muszę mieć pewność co do Miśka a później wezmę na warsztat inne oferty domków.Mam już ponadplanowe dwie razem z panem i proponuję tym domkom zamiast Misia,że mogę rozejrzeć się za podobnymi zwierzakami.Może uda się przy okazji wydać do adopcji jakąś "naszą" psinę.[/B][/QUOTE]

I o to właśnie chodzi [B]wolf [/B];)
Rasowy już z Ciebie dogomaniak :):):)
A [B] te już sprawdzone[/B] potencjalne domki "idą na dogo jak świeże bułeczki" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Rasowe dogomaniaczki to Wy dziewczyny jesteście,ja to przy Was jestem pikuś,pan pikuś:lol::lol::lol:;).Na moim koncie jest tylko pomoc przy transporcie Czarusia +++ od Maggiejan,adopcja Bruna psa,którego chciano uśpić,bo niebezpieczny.Teraz żyje z nami no i teraz Miś,oby się udało.Także palce jednej ręki wystarczą;)No i wiele,wiele nic nie znaczących postów.Ale się poprawię;):lol::lol: a i może w najbliższej przyszłości finansowo będę mógł wspomagać nasze bidy.Pozdrawiam i byle do 28 ,to dzień Misia prawdopodobnie:multi:

Przepraszam za offtop na wątku suniek

Link to comment
Share on other sites

[B]Wolf[/B], nie taki mały znowu ten Twój "dorobek" na dogo ;)
Przecież od czegoś trzeba zacząć, a TY, patrząc po ilości postów nie jesteś tutaj jeszcze specjalnie długo :)
Powodzenia :):):)
Idziesz w dobrym w kierunku :):):)

Ciekawe co tam u dziewczyn słychać ???
Dziś znowu rozmawiałam z anett i znowu nie zapytałam :oops:
Może missieek znajdzie chwilę i tu wpadnie z nowinami ...
Co ze sterylkami ???

Link to comment
Share on other sites

Fakt DONnko rejestrowałem się sto lat temu ale aktywniej zacząłem uczestniczyć niedawno.Na fotki suniek czekam zawsze chętnie,na NK też podglądam owczarki.Brrrr sterylki ale tylko sama korzyść jakby na to nie patrzeć.Może gdybym ja lata temu wysterylizował moją pierwszą sunię owczarka to żyłaby dłużej,bez komplikacji,które omijają raczej suki po sterylce.Ale wtedy nie było jeszcze tej wiedzy..Głaski dla dziewczynek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Coraz ciszej u dziewczynek :shake:
Na owczarku też pustawo ...
Gdzie te tabuny cioteczek ???
[/QUOTE]
ja przychodzę :) niemal codziennie ale nie zawsze mam coś do napisania bo szare komórki w okolicy północy są wyładowane:evil_lol: jestem wtedy taka trochę pani pikuś:razz:, a Ty Wolf nie bądź taki skromny;), zapisuj prosze namiary na domki, koniecznie, a nóż i trafi się super domek dla suniek:modla:
mizianki dla dziewczyn:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Podrzucę sunieczki.Miałem parę telefonów ale nie miałem weny,by rozmawiać twórczo.Jeśli będą jeszcze jakieś telefony to postaram się zmobilizować.Poza tym nie rozmawiałem jeszcze z panem,który był chętny na Misia.Jeśli będę z nim rozmawiał to zapytam o sunie,czy miałby może ochotę poznać którąś z księżniczek.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Wolf, wiem jak Ci trudno:-(

[quote name='DONnka']...
Czy ta sterylka Kamy już umówiona na konkretny termin ???[/QUOTE]

Nie, jeszcze nie... w poniedziałek mijają 2 tygodnie od zakończenia kuracji więc teoretycznie można by umawiać w tym tygodniu tylko nie ma za co; najpierw musimy opłacić cały miesiąc hotelu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']
Nie, jeszcze nie... w poniedziałek mijają 2 tygodnie od zakończenia kuracji więc teoretycznie można by umawiać w tym tygodniu tylko nie ma za co; [B]najpierw musimy opłacić cały miesiąc hotelu[/B][/QUOTE]

Rozumiem
A w skarbonce Kamy i Kiary pewnie echo, co ? :shake:
Właśnie zakończyłam mój bazarek ONkowy dla Taszy i Igora
Postaram się niedługo zrobić kolejny dla Kiary i Kamy

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']przyszlo:
13.02 unixena - 40zl[/QUOTE]

Unixena ogromnie dziękujemy za pomoc!!:loveu::loveu:

DONnka dzięki:loveu:
[B]Missieek[/B] możesz napisać trochę o dziewczynach - najważniejsze info do ogłoszeń i jakie domy byłyby dla nich optymalne? zapomnialam czy dziewczyny miały jakieś kontakty z kotami? i jak z zachowywaniem czystości w boksach?

Link to comment
Share on other sites

Kama
spokojna, stonowana, lubi poszczekac jak inne szczekaja
na spacerach ladnie idzie na smyczy
do czlowieka fajna, kontaktowa, potrafi skakac wokol czlowieka i cieszyc sie jak mlodzik, chetnie chodzi za czlowiekiem i patrzy co on porabia, wtykajac swoj nos jak najblizej :)
inne psy toleruje, nie ma z tym problemow
jak moja suka jej nagadala jak podeszla do jej patyka to nic nie odpowiedziala tylko sie odsunela, zaczepna nie jest
jak mialam ja chwile w domu to na widok kotow sie nie fascynowala, ale ogolnie byla troche skrepowana tym ze jest w domu
czystosci raczej nie byla uczona, potrafi sie zalatwi w pomieszczeniu

jaki dom dla niej
z ludzmi spokojnymi, nie wiem czy by sie nadala dla aktywnej osoby
fajnie jakby miala duzo kontaktu z czlowiekiem, jakby mogla zamieszkac w domu z ogrodem z mozliwoscia przebywania w domu
mysle ze moglaby zamieszkac z innym psem
do budy tez sie nada, one obie najpewniej mieszkaly w budach bo chetnie w nich przebywaja
ale aby miala czlowieka, bo bardzo szuka kontaktu
mysle ze do dzieci sie nada

Kiara
energiczna, czasami za bardzo rozkrzyczana, z innymi psami nie bardzo sie zgadza, na koty ktore widzi za siatka bardzo szczeka i doskakuje
do czlowieka ulegla, na poczatku ostrozna, tak jakby zastanawiala sie czy ma podejsc
ale wystarczy zawolac to od razu podchodzi i prosi o glaski, ktore bardzo lubi
na spacerach uparta
na poczatku chetnie szla, ciagnela wrecz
a teraz nie wiem, czy to cieczka tak zadzialala, czy to ze chce wracac do siebie pilnowac swojego kojca, nie mam pomyslu
niechetnie wychodzi na spacer, troche idzie i sie zapiera i jak na poczatku ciagnela do przodu tak teraz zostaje z tylu i staje, nie chce isc

jaki dom dla niej
najlepiej ktos aktywny, kto spozytkuje jej enegrie ktora w niej drzemie
raczej bez innych psow i kotow
lubi czlowieka ale mniej szuka kontaktu niz kama
nie wiem czy nada sie do dzieci, chyba tak

przepraszam ale chwilowo jestem bez samochodu, nie przeszedl mi przegladu okresowego, do czasu podreperowania nie bede mogla sie wybrac z psiakami na sterylki, bede starala sie jak najszybciej zmienic ten stan
no chyba ze udaloby sie znalezc kogos z transportem chetnym do pomocy

Link to comment
Share on other sites

niestety psów tylko przybywa, może w końcu z wiosennymi podmuchami ruszą jakieś adopcje

Zobaczcie, na awaryjnym tymczasie mamy taką wilkowatą sunię
Wika ma kilka dni
[url]http://tablica.pl/oferta/wika-mloda-delikatna-kocha-dzieci-IDNBqd.html[/url]

[IMG]http://srvimg09.tablica.pl/images_tablicapl/11821925_3_644x461/wika-mloda-delikatna-kocha-dzieci-psy-bez-rodowodu.jpg[/IMG]




Dzięki missieek:lol:
transport na sterylkę do Krakowa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Wielkie dzięki :):):)
Te informacje pomogą w ogłaszaniu dziewczynek :)
Na pierwszy rzut pójdzie Kama :):):)
Już mam dla Niej zamówiony pakiecik :)[/QUOTE]

Kama ogłoszona :):):)
Linki do ogłoszeń wstawię na wątek jak się ukażą :)
I niech rozdzwonią się telefony :modla: :modla: :modla:
[B]Anett,[/B] kontakt oczywiście na Ciebie ;)

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...