Jump to content
Dogomania

Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???


dreag

Recommended Posts

A mam, mam... i to nie tylko buzi, buzi... dzisiaj tak sobie o Koniu rozmawialiśmy i doszliśmy do wniosku, że trzeba go ogłaszać, nie jako psa do miziania, bo to po pierwsze nieprawda, a po drugie przy sławie dobermanów dośc trudne, ale jako psa do stróżowania. Wyobraźcie sobie taką chatę jak ma np. Garet i Konia przed nią... byłby przeszczęśliwy. Mógłby ganiac wzdłuż ogrodzenia i wszystkich oszczekiwać, a do domu wchodzić, żeby się przespać i coś zjeść. Może jakoś tak te ogłoszenia ukierunkować? W każdym razie, do bloku Koń zdecydowanie się nie nadaje.

Link to comment
Share on other sites

Ja też mu zyczę, bo mam go dość :p
Koń wielce szkolony jest,,, gania po podwórzu luzem i zawsze na gwizd przybiega do człowieka... ale, żeby tak cudownie nie było - na smycz daje się zapiąć, jak już się wybiega... wczoraj chyba z godzinę trwało zanim łaskawie wrócił i wszedł do domu - na dodatek, jak się okazało, wytarzany w jakimś g...nie:angryy:
Koniu, w tym nadchodzącym roku, życzę Ci olbrzymiej hawiry z pięknym ogrodzeniem, której będziesz mógł pilnować, ciepłego kominka, przy którym wygrzejesz stare kości i cierpliwego człowieka - bo takiego ci trzeba:eviltong:

To powiedziałam ja - matka twoja - Greta

Edited by Kuna
Link to comment
Share on other sites

zapraszam na watek ofiary sylwestra
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237996-Znaleziony-piesek-rasy-shih-tzu-w-Choroszczy-szukamy-właściciel-lub-DT?p=20209549#post20209549"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237996-Znaleziony-piesek-rasy-shih-tzu-w-Choroszczy-szukamy-właściciel-lub-DT?p=20209549#post20209549[/URL]

JUZ ODNALEZIONY PRZEZ WŁAŚCICIELA

Edited by asika5
Link to comment
Share on other sites

Uwaga, uwaga, Koniś na Nowy Rok dostał darmowy dt u Kuny:loveu:. Chyba jednak czuje do niego wyjątkową słabość:evil_lol:. Wielkie dzięki:multi:!!!!
Wszystkim cioteczkom podziękowania za pomoc w jego dotychczasowym utrzymaniu:loveu:. Mam nadzieję, że nadal będziecie o nim pamiętać i promawać jego uroczy pychol:).
Pieniążki, które zostały będą na obsługę weta czy inne potrzeby, np. obrożę p/kleszczową, którą już właśnie trzeba mu kupić;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']Uwaga, uwaga, Koniś na Nowy Rok dostał darmowy dt u Kuny:loveu:. Chyba jednak czuje do niego wyjątkową słabość:evil_lol:. Wielkie dzięki:multi:!!!!
Wszystkim cioteczkom podziękowania za pomoc w jego dotychczasowym utrzymaniu:loveu:. Mam nadzieję, że nadal będziecie o nim pamiętać i promawać jego uroczy pychol:).
Pieniążki, które zostały będą na obsługę weta czy inne potrzeby, np. obrożę p/kleszczową, którą już właśnie trzeba mu kupić;).[/QUOTE]


No i troche kasy trzeba przeznaczyc na kawę;) Nie wspominałam jeszcze ale w niedziele z Konikiem piłam kawę... dosłownie:) Konik siadł przy stole i wypił Kunie kawe z porcelanowego kubeczka:evil_lol:
to sie nazywa wychowanie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

To co się dopiero przyznajesz, że miałaś taką przyjemność???[quote name='asika5']No i troche kasy trzeba przeznaczyc na kawę;) Nie wspominałam jeszcze ale w niedziele z Konikiem piłam kawę... dosłownie:) Konik siadł przy stole i wypił Kunie kawe z porcelanowego kubeczka:evil_lol:
to sie nazywa wychowanie:eviltong:[/QUOTE] Chłopak z salonów:evil_lol:. No to faktycznie, trza zaopatrzyć Kunę w kawę, żeby mogła sobie pić kawę z kompanem:lol:. Co tam filiżanka, kubas potrzebny z półlitrowy na takiego Konia. Jak łyknie to do rana będzie chałupą trząsł:diabloti:.

Jak tam jego facjata:cool3:?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...