Jump to content
Dogomania

Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???


dreag

Recommended Posts

[quote name='jaanna019']Nie martw się Aga, co tam kawałek podłogi, gdzieś na Konia czeka cała stajnia ;)[/QUOTE]
No ja myślę:).
A Ty przypadkiem nie miałaś gdzieś zajechać swoim niezastapionym rowerkiem:razz:?? Czekam i czekam, ciasto co tydzień robię, a tu cisza...;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Czekam na ocieplenie i żeby mi trochę gile w nosie wyschły ;) rozpoczęłam czwarty tydzień choroby :([/QUOTE] Zaraziłaś mnie na odległość, ledwo zipię:p.

[B]Majreg [/B]baaardzo dziękuję za pieniązki, które zasiliły konto Konisia (50zł):loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majreg']Ciesze sie ,ze moglam pomoc:grins:. Postaram sie jeszcze w przyszlosci na cos nadac:lol:.[/QUOTE] Z chęcią Cię wykorzystam:). Ale to zabrzmiało:evil_lol:.

[quote name='asika5']strach tu wchodzić bo jeszcze ja zacznę gilać:evil_lol:

być może w tym tygodniu będe u Konia:) jakieś życzenia?[/QUOTE]

Mówię Ci , ta [B]jaanna019[/B] to zaraza:evil_lol:, zaraz mi się zaczęło kręcić w nosie, jak tylko tu weszła i przeczytałam, że ona jeszcze zarazki roznosi:roll: .

Oczywiście, że są życzenia:razz::
1. Buziaki w nochal.
2. Pozdrawienia od ciotek.
2. Wyspacerowanie Konia.
3. Zdjęcia zadowolonoweo pychola.
4. Inwencja twórcza gościa, znaczy Twoja;).

Podołasz:eviltong:?

Edited by dreag
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']............

Oczywiście, że są życzenia:razz::
1. Buziaki w nochal.
2. Pozdrawienia od ciotek.
2. Wyspacerowanie Konia.
3. Zdjęcia zadowolonoweo pychola.
4. Inwencja twórcza gościa, znaczy Twoja;).

Podołasz:eviltong:?[/QUOTE]

PKT. 1
buziak był w nochal...ten nochal
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1629/9651d9308c607d57med.jpg[/IMG][/URL]

PKT. 2
Pozdrowienia przekazane...niestety wyspacerowania zabrakło:(

PKT. 3
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1785/757dd7954c20e304med.jpg[/IMG][/URL]

i to byłoby na tyle

Link to comment
Share on other sites

Zaliczam zadanie:). Dzięki bardzo:loveu:.
Ciekawe jest to drugie zdjęcie:cool3:. Mój TZ go nie poznał, ja prawdę mówiąc gdybym nie wiedziała, że mój ci on, to też bym nie dała wiary. Taki mały mix ze sterczącymi uszkami, coś w typie mojej Mini:evil_lol:.
Te wytarte miejsca po obu stronach pyska, to domyślam się od wsadzania łepetyny w ogrodzenie:p, czy może znowu z kimś zadzierał:roll:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']Zaliczam zadanie:). Dzięki bardzo:loveu:.
Ciekawe jest to drugie zdjęcie:cool3:. Mój TZ go nie poznał, ja prawdę mówiąc gdybym nie wiedziała, że mój ci on, to też bym nie dała wiary. Taki mały mix ze sterczącymi uszkami, coś w typie mojej Mini:evil_lol:.
Te wytarte miejsca po obu stronach pyska, to domyślam się od wsadzania łepetyny w ogrodzenie:p, czy może znowu z kimś zadzierał:roll:?[/QUOTE]

Nie nie zadzierał, wytarł matoł o pręty jak japę wydzierał. Teraz odkąd z Cezarem wygryźli sobie deskę między kojcami jest spokój i wszystko się goi, niemniej Wojtek zainstaluje siatkę i między nimi, bo Konik kradnie Cezarowi jedzenie:evil_lol: i na prętach, coby juz nigdy paszczy w nie nie wkładał :)

Link to comment
Share on other sites

Hermi pozdrawia braciszka Konia i kuzyna Mikusia;-)
Eh ja się właśnie tak podświadomie obawiam tego, że Hermesisko może u mnie dłużej posiedzieć... No i z drugiej strony boję się też tego że jakby znalazł się już domek dla Heniutka musiałby być bardzo wytrwały i cierpliwy i mieć betonowe drzwi, bo psisko bardzo emocjonalne z niego i zanim by się pogodził ze zmianą panci... :-) trafił mi się mamisynek...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...