Jump to content
Dogomania

Rupi jest w hoteliku PILNE potrzeba deklaracji zeby nie wrócił do schroniska !!!!


kkasiiiar

Recommended Posts

dla odprężenia zapraszam na bazarek dla Asika - w szpitalu tez mówią, że kawal łobuz niego, gryzący choleryk.. mam nadzieję, że nie będzie tak rozrabiał jak Rupi.. na DT u mnie..

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/221471-Totalny-misz-masz-edycja-III-dla-Ivora-i-Asika.-Do-04.02.-do-godz.-22-giej.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 726
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odpoczywaj chłopaku bo cięzkie dni nauki i rygoru na Ciebie czekają :P hahahahahaha

A przy okazji zaprosze po Żywe rybki i ślimaczki do akwarium !!! BAZAREK [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221731-Bazarek-akwarystyczny-!-Tego-jeszcze-na-Dogo-nie-bylo!!-dla-szczeniakow-do-1.02"]http://www.dogomania.pl/threads/2217...niakow-do-1.02[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Rano było karmienie widelcem oczywiście.
Niestety z brudzeniem pupą dalej jest to samo, nigdy się z czymś takim nie spotkałam, po spacerze porannym usiadł w kuchni dupką i pobrudził podłogę w kilku miejscach bo on nawet usiedzieć nie umie spokojnie diabeł.
Przez chwile łaził po werandzie też po spacerze i oczywiście musiał nalać na drzwi.
Bardzo mi szkoda tego ogonka, nie rozumiem czemu nie ma jakiegoś opatrunku, po nocy nowe posłanko całe we krwi. Rano poszedł do klateczki i znowu szczekał jak wściekły. Ja niestety jeszcze jutro muszę być w pracy i on musi być w klatce bo skoro Jordan go atakuje to nie zostawię ich razem z córką bo sobie nie poradzi.

Proszę, rozglądajcie się za miejscem dla niego.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że ten tekst jest ok?:
[I]Rupert - pies dla odważnych.
[B]Waleczna, nieokiełznana, dzika i dumna bestia[/B] – zamknięta w maleńkim, słodkim ciałku.
Pies dla zrównoważonej, pewnej siebie osoby. Dla kogoś, kto będzie potrafił przekonać go, że można ufać człowiekowi, że nie wszyscy pozbywają się przyjaciół po 10 latach bycia razem, bo zdrowie już nie dopisuje i nie pasują do mebli w nowym domu. Dla kogoś kto nauczy, że dotyk nie przynosi zagrożenia.
Jest to pies dla osoby, która da mu czas na poznanie życia na nowo i da szansę bycia ważnym tylko dlatego, że jest.
Rupert to pies zgorzkniały, po niemiłych przejściach - co wywołało u niego szereg niepożądanych zachowań, nad którymi trzeba teraz popracować. Wymaga cierpliwego i kochającego domu, najlepiej bez dzieci. Tylko w takich warunkach będzie w stanie otworzyć się i pokazać jako wspaniały towarzysz.
Rupi ma 10 lat, jest zdrowy. Został wykastrowany, obcięto mu też ogonek gdyż był całkowicie martwy. To mini piesek ważący obecnie 4 kg. W tej chwili przebywa w DT i odpoczywa po zabiegach - czeka na swój dom, taki prawdziwy. [/I]

Potrzebuję jeszcze dane do kontaktu, meil i nr telefonu.
Zdjęcie wybiorę z wątku chyba, że macie jakieś ulubione to jestem otwarta na propozycje:)

Link to comment
Share on other sites

Ktoś proponował coś w zamian za to wytłuszczone zdanie - chyba na poprzedniej stronie. Trzeba to zdanie zmienić. Odstrasza jak dla mnie.
Nie wiem do kogo podać kontakt, nie chciałabym odpowiadać za jego adopcję - a tak na marginesie to kto jest jego prawnym opiekunem obecnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']No tak... Tylko kto go teraz na tymczas weźmie ;/ Oj... cieżka sprawa :([/QUOTE]

Nie wiem jak to będzie z tym kurduplem.
Jak nocował w klatce to sobie nie nabrudził, a jak jest w domu na noc to masakra. To samo jak spał ze mną w łóżku kiedyś, to nie nabrudził w domu. Nie wiem też czemu tak brudzi pupą wszystko za każdym razem po wypróżnieniu. To jest okropne - pół biedy jak są to kafle, ale jak tak wskoczy zaraz na kanapę to już kiepska sprawa.
Nie wiem też co mówić potencjalnym zainteresowanym gdyby dzwonili.
W naszym domu ten pies zrobił koszmarną rewolucję i naprawdę trzeba się rozejrzeć za innym miejscem - bez dzieci.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie by moze zmienić tytuł wątku i zmobilizowac siły na szukanie mu DT. Bedzie cięzko na pewno dlatego proponuje już teraz. Być moze własnie klatka będzie dla niego dobrym rozwiązaniem, psiaki przeważnie czują się tam bezpieczne. Niewykluczone że w takiego kenela przyszły własciciel będzie musiał się wyposażyć.

[B]Bardzo proszę o rozpoczęcie szukania nowego DT dla Rupcia.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...