Jump to content
Dogomania

Szelest - pies z celi 720 - W KOCHAJĄCYM DOMU


Istar19

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po pierwsze Marzena gratuluję pomysłu na wątek. Jest świetny. Mam nadzieję, że pomoże Szelest w znalezieniu domu. A co do samej suni, to mam wielki sentyment do bokserów. Sama mam w domu bokserkę (Majkę:D), kocham te psy:loveu: Szelset jest ślicznym i mądrym psem. Mocno trzymam za nią kciuki;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Istar19']Szelest zarezerwowana !!! jutro przed południem pojedzie do domu :D

tera tylko trzymać kciuki by psina stanęła na wysokości zadania i nie sprawiała zbyt wielkich kłopotów :D[/QUOTE]

a do którego domu jedzie :cool3:?
no i oczywiście zaciskam kciuki

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam o 15 do pani Ani i do 14 nikt u Szelest nie był ... więc pan chyba jednak rezygnował , a może innego psiaka zabrał? nie wiem, ale Państwo ze sosnowca byli u Szelest, zarezerwowali ją i jutro maja po nią przyjechać ;) chca przyjechać rano bardziej. już zapowiedzieli że w środę zabiorą ją do weta żeby ją osłuchał czy jakies choróbsko schroniskowe się nie załapało :D a w środe to dlatego że nie chcą jej zaraz tak w pierwszy dzień stresować:) ..mam nadzieje że wszystko bedzie ok i faktycznie sunia moja juz nie będzie marznąć! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Istar19']dzwoniłam o 15 do pani Ani i do 14 nikt u Szelest nie był ... więc pan chyba jednak rezygnował , a może innego psiaka zabrał? nie wiem, ale Państwo ze sosnowca byli u Szelest, zarezerwowali ją i jutro maja po nią przyjechać ;) chca przyjechać rano bardziej. już zapowiedzieli że w środę zabiorą ją do weta żeby ją osłuchał czy jakies choróbsko schroniskowe się nie załapało :D a w środe to dlatego że nie chcą jej zaraz tak w pierwszy dzień stresować:) ..mam nadzieje że wszystko bedzie ok i faktycznie sunia moja juz nie będzie marznąć! :)[/QUOTE]

super :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']Miałam następny telefon w sprawie panienki Szelest, bardzo jest rozchwytywana, tylko zastanawia mnie dlaczego do mnie dzwonią??? Może ktoś jej zrobił ogłoszenia z moim numerem???[/QUOTE]
chyba masz rację:) Bo jeżeli Marzena coś robiła to pewnie numer na siebie by dała;)

no to przyznać się, kto Szelest obdarował ogłoszeniami:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']to bez znaczenia, tylko już mam nadzieje, że może Cezar albo inna bieda, która nie podobna do żadnej rasy, a niestety...[/QUOTE]

niestety los kundelków... ale co możemy zrobić? może operację plastyczną psa?... myślenie ludzi musi się zmienić że kundelek też fajny pies!

Szelest w domu już grzejesz dupke?:) ciekawa jestem;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT="Courier New"][B]Raport z dnia 17 stycznia 2012 roku.[/B][/FONT]

[FONT="Courier New"]Przed południem, dnia 17 stycznia 2012 roku, nastąpiło oficjalne zwolnienie warunkowe suni 1368/11 zwanej Szelest.
Szelest jest pod opieką kuratora i przebywa w nowej rodzinie na zasadach ograniczonej wolności. Przez najbliższe tygodnie wychodzić może jedynie pod opieką opiekunów na smyczy i w wygodnej obroży. jeśli nie będzie przeciwwskazań po tym czasie zazna więcej wolności (zawsze w obecności opiekunów).
Sunia została poinformowana, że jeśli nie będzie grzeczna i będzie łamać zasady warunkowego zwolnienia wróci za kraty w trybie natychmiastowym. Nie stanie się tak jedynie na wyraźną prośbę nowej rodziny.
za złamanie zasad warunkowego zwolnienia rozumie się wykazanie agresji, co w jej wypadku jest wielce nie prawdopodobne. Nie przystosowanie się do nowych warunków i zasad, na co sunia ma kilka tygodni a nawet miesięcy.

Szelest zostanie również zabrana do weterynarza w celu wyleczenia kaszlu.
Rodzina zadeklarowała karmić ją gotowanym jedzeniem typu ryż/makaron z mięsem.

[B]Niniejszym zamykam sprawę nr 1/2012 [/FONT][/B]

a tak mniej oficjalnie, państwo bardzo chwalą Szelest (kurcze zapomniałam zapytać czy imię zostaje...) mówią że jest grzeczna, ładnie zjadła mięcho - trochę narzekają na bąki które puszcza :evil_lol:, obiecali zdjęcia które wyślą do fundacji SOS Bokserom z terminem koniec stycznia, kiedy to już Szelest będzie lepiej wyglądać i będzie pewniej się czuć :)

W tym miejscu jeszcze bardzo ale to BARDZO chciałam podziękować całej fundacji SOS Bokserą, za szybki odzew i wstawienie suni na stronę w trybie natychmiastowym, a także za znalezienie rodziny w tak krótkim czasie. Szczególnie dziękuje Ali i Oli :Rose: i mam wielką nadzieje że inne bokserki równie szybko znajdą dom!


Powodzenia Szelest ! pamiętaj ... rodzina jest wyrozumiała, ale są granice których nie można przekraczać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Istar19'][FONT=Courier New][B]Raport z dnia 17 stycznia 2012 roku.[/B][/FONT]

[FONT=Courier New]Przed południem, dnia 17 stycznia 2012 roku, nastąpiło oficjalne zwolnienie warunkowe suni 1368/11 zwanej Szelest.
Szelest jest pod opieką kuratora i przebywa w nowej rodzinie na zasadach ograniczonej wolności. Przez najbliższe tygodnie wychodzić może jedynie pod opieką opiekunów na smyczy i w wygodnej obroży. jeśli nie będzie przeciwwskazań po tym czasie zazna więcej wolności (zawsze w obecności opiekunów).
Sunia została poinformowana, że jeśli nie będzie grzeczna i będzie łamać zasady warunkowego zwolnienia wróci za kraty w trybie natychmiastowym. Nie stanie się tak jedynie na wyraźną prośbę nowej rodziny.
za złamanie zasad warunkowego zwolnienia rozumie się wykazanie agresji, co w jej wypadku jest wielce nie prawdopodobne. Nie przystosowanie się do nowych warunków i zasad, na co sunia ma kilka tygodni a nawet miesięcy.

Szelest zostanie również zabrana do weterynarza w celu wyleczenia kaszlu.
Rodzina zadeklarowała karmić ją gotowanym jedzeniem typu ryż/makaron z mięsem.

[B]Niniejszym zamykam sprawę nr 1/2012 [/B][/FONT]

a tak mniej oficjalnie, państwo bardzo chwalą Szelest (kurcze zapomniałam zapytać czy imię zostaje...) mówią że jest grzeczna, ładnie zjadła mięcho - trochę narzekają na bąki które puszcza :evil_lol:, obiecali zdjęcia które wyślą do fundacji SOS Bokserom z terminem koniec stycznia, kiedy to już Szelest będzie lepiej wyglądać i będzie pewniej się czuć :)

W tym miejscu jeszcze bardzo ale to BARDZO chciałam podziękować całej fundacji SOS Bokserą, za szybki odzew i wstawienie suni na stronę w trybie natychmiastowym, a także za znalezienie rodziny w tak krótkim czasie. Szczególnie dziękuje Ali i Oli :Rose: i mam wielką nadzieje że inne bokserki równie szybko znajdą dom!


Powodzenia Szelest ! pamiętaj ... rodzina jest wyrozumiała, ale są granice których nie można przekraczać :evil_lol:[/QUOTE]


:multi::multi::multi::multi::multi:Powodzonka Maleńka :)

czekamy w takim razie na relację i zdjęcia od Szelestowej Rodzinki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...