Jump to content
Dogomania

3 SZCZENIAKI - porzucone w parku - WRESZCIE w nowych domach !


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 971
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PESTKA.']Na pocieszenie mogę powiedzieć, że ma się świetnie:) DT jest cudowny i opiekuje się nią genialnie:) A ona sama jest bardzooooo mądrym psiakiem![/QUOTE]

Ależ ja to wszystko wiem... Tylko tęsknię za tym malutkim stworkiem - z całej trójeczki to ona najbardziej zapadła mi w serce :)

Link to comment
Share on other sites

Witam rachunek na dzis dzien zamknięty wyszło u Gubały 108 zł a na
Centralnej 110,-
zapłaciłam wszystko ale od DoPi miałam 200 zł także nie wiem jak Wy się rozliczacie
do p. Gubały wybierzemy sie mam nadzieję dopiero za 2 tyg na szczepienie

A co do [COLOR=darkred][B][COLOR=darkgreen]Joko[/COLOR] [/B][/COLOR]to ma śię świetnie choc jeszcze układ pokarmowy słabiutki bo jak tylko troszke więcej zje to zwraca troche a jesc by mogła non stop i tylko patrzy zeby nas do miski przyprowadzic
ale jest przecudna, rozbrykana i stawia nas na równe nogi od rana
dopomina sie wspólnej zabawy i chodzi za nami noga w nogę a jak sie dłużej przy kompie zasiedzę to i szczeknie zwracając na siebie uwagę , no po prostu jest z niej niezły numerek,
za buty równiez sie jyz zabiera ale nader delikatnie mimo wszystko bo jeszcze w efekcie nic zgryzione nie jest
no i uwielbia spać na kolanach także pisząc do Was mam ograniczone ruchy ;)
jest cudowna !!!
a Pestka po prostu mistrzyni fotografii
śliczne są te fotki i dziękujemy!!!! jeszcze raz że Nas wreszcie odwiedziła :* buziaki dla cioteczki Beatki...i do zobaczenia bo Joko jest spragniona takich miłych odwiedzin
a ciekawa jestem kiedy [B]Jaga[/B] ma isc na kolejne szczepienie , bo Joko za 2 tygodnie no i na razie tylko kleik z kurczakiem zmielone, z co raz większą zawartością kurczaka a juro możemy już cos smaczniejszego dodać
dlatego proszimy napisać co wcina rodzeństwo no i co w ogóle polecacie
bo boje sie trochę kombinować z tym jedzeniem dla niej
ale [B]Jaga[/B] juz jakieś smakołyki dostawała !
proszę sie więc podzielić info co to było:)
Joko pozdrawia wszystkich machającym ogonkiem i buziakiem prosto w nos ;)... całuśna jest baaardzo

Link to comment
Share on other sites

A masz fakturę od Gubały ? I na to też miałaś od Dopi kasę - bo jej muszę odlać jeśli to ona płaciła.

[B]Mall - sprawdź proszę tekst, bo ogłaszanie czas wznowić. Coś trzeba dopisać - zmienić ?[/B]
[B]Joko[/B] jest bardzo spokojna i grzeczna, nie narzuca się. Podąża za swoim rodzeństwem i nieśmiało zapoznaje się z otoczeniem. Sama słodycz - nieśmiała przylepka. Spokojna i zrównoważona, nie jest lękliwa. Uwielbia kontakt z człowiekiem, podąża za nim jak cień. Bystra, bardzo szybko się uczy, wpatruje się w opiekuna, próbując odgadnąć jego oczekiwania. Wspaniała, niezwykle urokliwa po bliższym poznaniu, spędza dużo czasu z brzuszkiem wystawionym do głaskania. Fantastyczna sunia dla osoby, która chciałby rozpocząć swoją przygodę z psami, jak również dla kogoś, komu marzy się sympatyczny, kochający psiak. Jest najmniejsza z rodzeństwa, ma również krótsze łapki.

Link to comment
Share on other sites

cudne wieści, załuję, że nie mogłam odwiedzić osobiscie Joko . Przekochane stworzenie:loveu:. Roszpunko wcale się nie dziwię, ze Joko Cię zauroczyła. Jeszcze wprosze sie do Evelki na głaskanie Jagusi(ciekawe co Evelka na to, bo jeszcze nie wie:evil_lol:). Zobacze, czy tez taka cudna dziewczyna;). Oczywiście pojade jak mi samochód rozmarznie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Ooooo nie kochana - i Ty mi tu znowu próbujesz wmówić, że ja bez serca inwalidkę chcę wykorzystać, bez szczerej troski o stan Twej rąsi. Nie, nie bo Ty tu ze mnie potwora chcesz zrobić, co :mad:[/QUOTE]

Oj, tam i tak wszyscy Cię znają, więc się nie kamufluj tak bardzo. Zapłacisz i będziemy kwita!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='divia_gg']Jakie 3 m, jakie 3 sie pytam? Dla takiego [I]kundla [/I]to [I]meter [/I]starczy i niech [I]paczy [/I]na podworko:D Co bedzie tyle luzu mial...[/QUOTE]

Ale ja się nie upieram przy tych metrach... Napisałam, że dam znać. Wiem, że on mały, to mu nawet metr starczy, ale może pan właściciel postępowy taki bardziej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...