Jump to content
Dogomania

Alarm! 8 sierotek- pomóżcie spłacić dług, który ciągle rośnie!


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Owieczka'];( No szkoda strasznie ale zastanów sie może jednak... ? Qrcze... im trzeba pomóc zanim będzie za późno... :([/QUOTE]
Nawet jakby, to musiałabym oszukać dziadków, że je znalazłam, dlatego to tylko krytyczne sytuacje... ;)

edit: Zresztą teraz doczytałam, że dt ma się opiekować 3-4 tyg, to i tak odpadam bo ferie trwają 2...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Pilny wpis na wydarzeniu maluchów na FB, skontaktujcie się z tą dziewczyną, Jola ma bokserkę karmiącą:

[B][URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100001583235844"]Jolanta Janikowska[/URL]
[/B]

[B] Jeśli ktoś mi je dowiezie do Jeleniej Góry, to mogę przygarnąć chwilowo max 2 pieski, bo moja suka akurat ma małe 4,5 tyg. szczeniaczki, to dwa dodatkowo chyba wykarmi, ale mam problem, żeby znaleźć dom dla swoich czterech małych i muszę mieć 100% pewności, że dla tej dwójki maluchów z Kruszewa znajdzicie nowe domy, bo ja nie mam warunków na dłużej.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Nawet jakby, to musiałabym oszukać dziadków, że je znalazłam, dlatego to tylko krytyczne sytuacje... ;)

edit: Zresztą teraz doczytałam, że dt ma się opiekować 3-4 tyg, to i tak odpadam bo ferie trwają 2...:shake:[/QUOTE]

u nas ferie od końca stycznia, mogę je potem przejąć, ale ktoś musiałby dowieźć do mnie... no i nie wezmę więcej niż dwa...

Link to comment
Share on other sites

w razie czego mogłabym zająć się maluchami na te 3-4 tygodnie. tylko problemem jest fakt, że nie będziemy w stanie z mężem ich wyżywić (mamy swoje 3 koty i sunię), czy pokarm dla młodziaków będzie zapewniony? no i transport pod Olecko? Mamy tu masę czasu, więc możemy z powodzeniem odchować psiaki!

Link to comment
Share on other sites

[B]Patyczak jeszcze raz dzięki!
Dam znać, jak sytuacja będzie się rozwijała.
Halbina bardzo dziękuję! Być może Twoja pomoc będzie nam potrzebna od początku lutego. Zobaczymy jak sytuacja się ułoży.

Najnowsze wieści:
[/B] [B]Przed chwilą wróciliśmy ze schroniska. Na razie trzymajcie kciuki, bo... mamy sukę karmiącą! Wczoraj do schroniska trafiła labradorka po maluchach. Szczeniąt nie znaleziono, a suka kilka dni błąkała się po Ostrołęce. Niezbyt chętnie opiekuje się maluchami, ale pozwala im na ssanie mleka. 4 słabsze maluchy razem z suką pojechały na razie do kliniki całodobowej w W-wie. Tylko 4, bo suczka nie jest w stanie wykarmić wszystkich- ma za mało mleka. Wierzymy, że uda się te szczeniaki odchować na jej pokarmie, jeśli nie, to będą dokarmiane i trafią do domów tymczasowych, które dzięki fb się zgłosiły. 4 pozostałe szczeniaki mają o 18 wizytę w innej lecznicy i potem pojadą do dwóch domów tymczasowych na Zaciszu.
Na razie nie odwołujemy alarmu, bo nie wiadomo czy suka w lecznicy podoła zadaniu. Szukamy pilnie hotelu, który przyjmie labkę i maluchy lub chociaż samą labkę. Miejsce w lecznicy mamy tylko na kilka dni- do przyszłego tygodnia.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajk21.']Dziewczyny mam sukę po sterylce, która ma wielką laktację, tylko maluchy musiały by przyjechać do Radzymina i zostać u Veta, ale musiała bym uzgodnić cenę ich pobytu, ewentualnie mogę wam wypożyczyć suczkę, jak wykarmi, to do mnie wróci.[/QUOTE]

Dodam tylko, że to ta suka o której pisałam wcześniej tu na wątku i w sprawie której dzwoniłam do Ciebie esperanza przedwczoraj.

Link to comment
Share on other sites

bric-a-brac jeszcze raz dzięki za info o suczce.
Na razie mam wiadomość z kliniki, że trzy maluchy ciągną labradorkę, tylko jeden jest w inkubatorze, bo walczy z zapaleniem okołopępkowym.
Pozostałe maluchy są na tyle silne i w formie, że już zaczynają jeść rozmoczonego startera z talerzyków.
W obydwu dt są psy i dzięki temu maluchy mają kontakt ze swoim gatunkiem. Będą się od nich uczyły psich zachowań.
Co będzie z tymi w klinice- zobaczymy.
Pilnie szukam miejsca dla labki i maluchów, bo w klinice mogą być tylko kilka dni.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/395941_233529020057473_100002011311698_527048_1436777092_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/396514_233527306724311_100002011311698_527037_1485359166_n.jpg[/IMG]


Trzeba by wkleić te psiulki do pierwszego postu !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...