Jump to content
Dogomania

Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewu'][B]Trzeba i o deklaracje walczymy. brakuje 100 zł
[/B][/QUOTE]
zrobię ogłoszenia takie jak umiem, natomiast z deklaracją nie wspomogę, w domu mam w obecnej chwili psi szpital na kółkach, weci mimo, że próbują nie kasować, to przecież to ich praca i z czegoś muszą żyć;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']zrobię ogłoszenia takie jak umiem, natomiast z deklaracją nie wspomogę, w domu mam w obecnej chwili psi szpital na kółkach, weci mimo, że próbują nie kasować, to przecież to ich praca i z czegoś muszą żyć;[/QUOTE]
Oj niefortunnie napisałam...Przepraszam, nie miałam niczego na myśli, taki strumień wiadomości o potrzebach:oops::oops::oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Oj niefortunnie napisałam...Przepraszam, nie miałam niczego na myśli, taki strumień wiadomości o potrzebach:oops::oops::oops::oops::oops:[/QUOTE]
Ewu, ja tak tego nie odebrałam, tylko przykro mi, że w tej sytuacji nie mogę więcej pomóc, zawsze mi się udawało choć mały grosik, ale w życiu tak bywa:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']Ewu, ja tak tego nie odebrałam, tylko przykro mi, że w tej sytuacji nie mogę więcej pomóc, zawsze mi się udawało choć mały grosik, ale w życiu tak bywa:([/QUOTE]
Pomagasz jak mało kto:) No chyba ,że Masaj złapał jakąś fuchę i zarabia na siebie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ludzie to się umieją ustawić- biorą psa na dt a on zakłada firmę i jeszcze ich utrzymuje:eviltong::eviltong::eviltong::megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE]

Masajek może nie jest firmą, ale jest instytucją całą do kochania, ale czy da się z tego wyżyć zobaczymy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Jejku dwa dni bez normalnego netu... Królik przegryzł mi ładowarkę do mojego laptopa...
Jak dobrze,że Ikarek zadowolony:)[/QUOTE]

ewu, skąd ja to znam! Mój kiedyś zrobił sajgon, pogryzł wszystkie możliwe kable, bo go zapomniałam zamknąć jak wyszłam z domu! Wracam, a królik ma... wąsy powykręcane w harmonijkę!!! Codziennie trzeba łobuzy gonić od kabli :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Dawajta zdjęcia, może będzie z czego ;)[/QUOTE]
no właśnie są nowe zdjątka Ikarka na Fb, i wrzuciłabym je, ale od wczoraj nie działa mi strona, gdzie załączam zdjęcia, a tylko stamtąd umiem korzystać, bo dodawanie zdjęć na dogo to trudna sztuka, przynajmniej jak dla mnie.
Może ktoś mi poleci jakąś prostą stronę i instrukcję do niej gdzie będę w prosty sposób mogła je dodawać na dogo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']no właśnie są nowe zdjątka Ikarka na Fb, i wrzuciłabym je, ale od wczoraj nie działa mi strona, gdzie załączam zdjęcia, a tylko stamtąd umiem korzystać, bo dodawanie zdjęć na dogo to trudna sztuka, przynajmniej jak dla mnie.
Może ktoś mi poleci jakąś prostą stronę i instrukcję do niej gdzie będę w prosty sposób mogła je dodawać na dogo?[/QUOTE]

Z fb możesz bezpośrednio tu wstawiać - kopiujesz adres obrazka, klikasz tu na ikonkę z drzewkiem, kopiujesz i jest :)

Link to comment
Share on other sites

Na razie tylko 3 zdjęcia Ikarka - jest więcej, ale nie wiem, w co łapcie wsadzić

[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/531685_324881290933714_1192757459_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/483954_324881957600314_247613439_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/318716_324882357600274_985290860_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...