Jump to content
Dogomania

Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Lobaria']Jesteś ANIOŁEM, co już na całym dogo nie jest tajemnicą :)

Kiedy transport?[/QUOTE]
No to załatwcie Ciotki beatyfikację:eviltong::eviltong:
Jutro rano wyruszamy:) O 11-tej Pani Aneta przyjedzie po nas do Balic. Inaczej nie dałam rady. Mój mąż jutro wiezie Mamę -89 lat do lekarza, babcia ma potworne bóle i jadą do umówionego neurologa. Nie miałam sumienia prosić o odwołanie wizyty ale załatwiłam dojazd do Balic:)
Jedziemy luksusowym autem:) :)(oczywiście ja takiego nie mam , moje jest pełnoletnie , no nawet powyżej:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AtaO']Czekamy z niecierpliwością na wieści .....:)[/QUOTE]


Kochane - jestem , dopiero wróciłam... ledwo żywa. Jechałam rano do Świętochłowic po Puszka - Okruszka i Ikara. Stamtąd do Balic, gdzie musiałyśmy czekać na Panią Anetę z hoteliku. Z Anetą pojechałyśmy do Węgrzyc-tam jest nasz Staś . Staś a właściwie Tofik szalał z radości, zawiozłam mu parę piłeczek, gumową kość i dla wszystkich psiaków pudełko psich ciasteczek:) Ikarek był bardzo spokojny, serdecznie witał się ze Stasiem, z innymi pieskami na dystans... Myślę,że Stasinek i Ikar pamiętają się z punktu. Ewidentnie było widać radosne powitanie.
Zapłakana Puszek-Okruszek ze swoją córeczką i ja wyruszyłyśmy autobusem do Krakowa -Płaszowa a stamtąd tramwajem do Krakowa.
Dziewczyny pojechały na dworzec a ja zostałam trochę w Krakowie, który uwielbiam:)
Aneta dzwoniła do mnie z relacją co u Ikarka. Chłopak spokojny i uroczy, trochę płakał ale mizianie pomogło. Nie jest agresywny do reszty psiaków,wręcz przeciwnie okazał nadmierne zainteresowanie chłopakami......:) Chyba trzeba pomyśleć o ciachnięciu klejnotów.
Na razie wet odradzał Puszkowi-Okruszkowi ze względu na dolegliwości Ikarka. Myślę,że za parę dni Ikar przywyknie do zmiany i będzie szalał z psiakami w ogrodzie:)
Aneta zrobi fotki i wyśle mi na maila. Mam nadzieję,że kiedyś Ikarek wróci do swojej ukochanej Rodziny,że wszystko się ułoży.... oby
Trzymam kciuki ....

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Kochane - jestem , dopiero wróciłam... ledwo żywa. Jechałam rano do Świętochłowic po Puszka - Okruszka i Ikara. Stamtąd do Balic, gdzie musiałyśmy czekać na Panią Anetę z hoteliku. Z Anetą pojechałyśmy do Węgrzyc-tam jest nasz Staś . Staś a właściwie Tofik szalał z radości, zawiozłam mu parę piłeczek, gumową kość i dla wszystkich psiaków pudełko psich ciasteczek:) Ikarek był bardzo spokojny, serdecznie witał się ze Stasiem, z innymi pieskami na dystans... Myślę,że Stasinek i Ikar pamiętają się z punktu. Ewidentnie było widać radosne powitanie.
Zapłakana Puszek-Okruszek ze swoją córeczką i ja wyruszyłyśmy autobusem do Krakowa -Płaszowa a stamtąd tramwajem do Krakowa.
Dziewczyny pojechały na dworzec a ja zostałam trochę w Krakowie, który uwielbiam:)
Aneta dzwoniła do mnie z relacją co u Ikarka. Chłopak spokojny i uroczy, trochę płakał ale mizianie pomogło. Nie jest agresywny do reszty psiaków,wręcz przeciwnie okazał nadmierne zainteresowanie chłopakami......:) Chyba trzeba pomyśleć o ciachnięciu klejnotów.
Na razie wet odradzał Puszkowi-Okruszkowi ze względu na dolegliwości Ikarka. Myślę,że za parę dni Ikar przywyknie do zmiany i będzie szalał z psiakami w ogrodzie:)
Aneta zrobi fotki i wyśle mi na maila. Mam nadzieję,że kiedyś Ikarek wróci do swojej ukochanej Rodziny,że wszystko się ułoży.... oby
Trzymam kciuki ....[/QUOTE]

[B]ewu, [/B]dzieki wielkie za pomoc i relację. Tak myślałam, że Stasinek i Ikarek poznają się...
Zdjęcia mozesz wysłać do mnie, obrobię je i wstawię tu oraz na fb :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria'][B]ewu, [/B]dzieki wielkie za pomoc i relację. Tak myślałam, że Stasinek i Ikarek poznają się...
Zdjęcia mozesz wysłać do mnie, obrobię je i wstawię tu oraz na fb :)[/QUOTE]
Jak dostanę od Anety, to wyślę:) Miałyśmy z Puszkiem masę tobołów a ja teraz nie mam małego aparatu. Mam ciężki , profesjonalny męża.
Mały aparat jest ale ja zgubiłam wszystkie karty.. i nie umiem znaleźć od roku.....:(

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Tak, trzeba. Porozsyłać wątek - proszę o pomoc! [B]Dziękujemy ewu za wszystko!!!![/B] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Nie ma za co:)
Jest wyjście - kupmy Puszkowi -Okruszkowi dom albo choć mieszkanie bez sąsiadów..:eviltong: i Ikarek wraca do swojej ukochanej Rodziny:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...