Jump to content
Dogomania

Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dogadują się...tylko na dworze.W domu nadal trwa izolacja,co jest bardzo kłopotliwe,zwłaszcza przy dzieciach,bo chcą być wszędzie:)Jeżeli mogę coś zaproponować,to może poszukać Ikarkowi taki dom,gdzie jest też ogród? Ikar potrzebuje również wybiegu,a my tutaj nie dysponujemy ogrodzonymi terenami wyłącznie dla piesków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puszek-Okruszek']Dogadują się...tylko na dworze.W domu nadal trwa izolacja,co jest bardzo kłopotliwe,zwłaszcza przy dzieciach,bo chcą być wszędzie:)Jeżeli mogę coś zaproponować,to może poszukać Ikarkowi taki dom,gdzie jest też ogród? Ikar potrzebuje również wybiegu,a my tutaj nie dysponujemy ogrodzonymi terenami wyłącznie dla piesków.[/QUOTE]

Może w Świętochłowicach domek by się znalazł. skoro ludzie są nim zachwyceni?

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę,że Ikar z Puszkiem z czasem się dogadają,ale to wszystko będzie trwało.Na razie mamy etap chodzenia do weterynarza...szczepienia,odrobaczania itp.prawdopodobnie jest też infekcja dróg moczowych...jutro się dowiemy...Puszek już jest na antybiotyku...no i problemy z oczkami Ikara+kręgosłup.Na razie i tak psiak nie nadaje się do zmiany otoczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puszek-Okruszek']Ja myślę,że Ikar z Puszkiem z czasem się dogadają,ale to wszystko będzie trwało.Na razie mamy etap chodzenia do weterynarza...szczepienia,odrobaczania itp.prawdopodobnie jest też infekcja dróg moczowych...jutro się dowiemy...Puszek już jest na antybiotyku...no i problemy z oczkami Ikara+kręgosłup.Na razie i tak psiak nie nadaje się do zmiany otoczenia.[/QUOTE]
Zdrowia pieseczki.

Link to comment
Share on other sites

Już po wizycie:) Infekcji dróg moczowych nie ma:multi:,oczka przemywać świetlikiem,w piątek kontrola i jeżeli wszystko będzie dobrze Ikarek zostanie wreszcie zaszczepiony i będziemy mieć komplet,książeczkę już mamy:) Co do wagi Ikarka...wyszło ok.25 kg,a wiek tak między 5 a 7 lat:) Teraz Ikuś rozłożył się w przedpokoju i odpoczywa:) Prosił przesłać wszystkim całuski i pozdrowienia;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puszek-Okruszek']Już po wizycie:) Infekcji dróg moczowych nie ma:multi:,oczka przemywać świetlikiem,w piątek kontrola i jeżeli wszystko będzie dobrze Ikarek zostanie wreszcie zaszczepiony i będziemy mieć komplet,książeczkę już mamy:) Co do wagi Ikarka...wyszło ok.25 kg,a wiek tak między 5 a 7 lat:) Teraz Ikuś rozłożył się w przedpokoju i odpoczywa:) Prosił przesłać wszystkim całuski i pozdrowienia;)[/QUOTE]

Dzielny chłopak :) Dziękujemy za wieści i prosimy wymiziać oba psiaki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puszek-Okruszek']Już po wizycie:) Infekcji dróg moczowych nie ma:multi:,oczka przemywać świetlikiem,w piątek kontrola i jeżeli wszystko będzie dobrze Ikarek zostanie wreszcie zaszczepiony i będziemy mieć komplet,książeczkę już mamy:) Co do wagi Ikarka...wyszło ok.25 kg,a wiek tak między 5 a 7 lat:) Teraz Ikuś rozłożył się w przedpokoju i odpoczywa:) Prosił przesłać wszystkim całuski i pozdrowienia;)[/QUOTE]
A w paszczy nie trzeba mu remontu przeprowadzić? Klaudus pisała że ma starte zęby i bordowe dziąsła. Może ma kamień ?

Link to comment
Share on other sites

witam...
dawno mnie tutaj nie było,a w domu dzieje się,oj dzieje

Rozmawiałam już z Panią Elą i muszę powiedzieć też Wam [B]z ciężkim sercem[/B],ale Ikarek nie będzie mógł u nas zostać na DS:(

To wspaniały psiak,jednak nie może zostać w domu gdzie są dzieci,a zwłaszcza chłopcy!!! Ostatnio zachowanie Ikarka w stosunku do mojego syna radykalnie się zmieniło i mieliśmy parę nieciekawych sytuacji.Na szczęście były to tylko ostrzeżenia,ale mój syn wystraszył się na maxa(ma dopiero 9 lat)i boi się przebywać w domu,zwłaszcza sam z Ikusiem,obecnie mieszka u babci.

Link to comment
Share on other sites

[B]Prawdopodobnie już znam przyczynę zachowania Ikarka[/B]...Całkiem na początku,kiedy Ikarek przebywał u nas dopiero kilka dni,zauważyłam,że bardzo boi się młodzieży,a zwłaszcza chłopców.Do tej pory Ikar akceptował moje dzieci bez problemu,mogły go głaskać,tulić.Jak wspominałam wcześniej,Ikarek już całkiem nieźle się zaaklimatyzował u nas:smile:To kochany psiak:smile:[B]ALE[/B]...mojego syna nie było z nami przez ostatnie dni,przebywał u Babci i to jest ten powód...prawdopodobnie Ikarek po powrocie Mateuszka do domu nie zapamiętał go jako domownika,ale jako zagrożenie z przeszłości...wygląda na to,że jacyś chłopcy musieli go bardzo skrzywdzić i Ikarek teraz zaczyna to okazywać.Tak mi to dzisiaj wytłumaczono,bo dociekałam,co jest przyczyną takiego zachowania Ikarka wobec mojego syna.Wygląda na to,że [B]Ikarek potrzebuje domu bez dzieci i młodzieży!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Czyli jednak niestety odezwała się przeszłość u Ikarka :(
Potrzeba zarówno domku bez dzieci i młodzieży, jak i domku, który by umiał troszkę z nim popracować, żeby wyeliminować takie zachowanie.[/QUOTE]
Albo ja znajdę do wynajmu dom z ogrodem...Już nawet znalazłam;),jadę w weekend pooglądać.Trochę daleko od pracy,szkoły itd.ale zobaczyć można:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...