Jump to content
Dogomania

Barry-Wybierz się ze mną na spacer- nie udało się odeszłem za TM :(


Igiełka

Recommended Posts

  • Replies 884
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cavani']
Kilka dni temu znowu byłam w schronisku. Barry stoi w takim miejscu, gdzie jest gromadka moich schroniskowych ulubieńców. Szłam więc jak zwykle od budy do budy. Przy każdym z piesków trzeba było się zatrzymać, podopieszczać, poprzytulać, potarmosić. Barry już mnie poznaje z daleka, więc stał i czekał cierpliwie na swoją kolej. Za każdym razem jak patrzyłam w jego stronę, widziałam wpatrzone we mnie oczy. Byłam coraz bliżej, więc znowu spojrzałam, chciałam powiedzieć, że za chwilę podejdę do niego. I co zobaczyłam? Barrego, ciągle w tej samej pozycji, stojącego z mordą zwróconą w moją stronę i z kiwającą się w półśnie głową. Biedny tak długo czekał, aż zasnął na stojąco :crazyeye:[/QUOTE]

Na pewno wszyscy znacie, ale gdy to czytałam to przypomniał mi się ten wiersz ---

[CENTER] [FONT=Tahoma][SIZE=4][B][COLOR=black]Schronisko niechcianych uczuć[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma]

[/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=black]Jeśli kiedyś duma nadmierna[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma]
[/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=black]z człowieczeństwa w tobie zagości,[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma]
[/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=black]pójdź do schroniska niechcianych uczuć,[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma]
[/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=black]przechowalni niepotrzebnych miłości.[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma]

[/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=black]W każdej klatce mieszka ciężka dola,[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma]
[/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=black]między pręty smutek wciska nos,[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma]
[/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=black]a w spojrzeniu pytanie bolesne:[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma]
[/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=black]„Czemu spotkał mnie taki los?”…[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma]

[/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=black]Może, kiedy tam się wybierzesz,[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma]
[/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=black]smutne oczy zawładną twym sercem[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma]
[/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=black]i już będzie jedna miłość potrzebna,[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma]
[/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=black]jednej stanie się kres poniewierce.[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma]

[/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=black]Potem będziesz miał już samą radość:[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma]
[/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=black]psa z milionem merdających ogonów.[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma]
[/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=black]I z pewnością szybko się przekonasz,[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma]
[/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=black] że to lepsze od nieszczerych ukłonów.
[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma]

[/FONT] [CENTER][CENTER][FONT=Tahoma][COLOR=black] B. Borzymowska[/COLOR][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][FONT=Tahoma][COLOR=black] [COLOR=white].............................[/COLOR](z książki „A pies siedzi i patrzy”)[/COLOR][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolkamadry']No i piekny ten wiersz, aż sie poplakalam[/QUOTE]
Jak mi podasz maila, to chętnie prześlę Ci więcej wierszy tej Autorki ;-).
[COLOR=dimgray](A jak masz ochotę na Jej książkę - to możesz kupić tutaj:
[url]http://www.eulalia.pl/index.php?strona=a-pies-siedzi[/url]
cała wpłata idzie na zwierzęta fundacyjne :-).)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Witaj Barrysiu i Witajcie Cioteczki :)

wiersz znam i zawsze dla mnie będzie wyjątkowy[/QUOTE]


i ja tu stałym bywalcem jestem, choć ostatnio kilkudniową przerwę miałam....

[quote name='jola_li']Jak mi podasz maila, to chętnie prześlę Ci więcej wierszy tej Autorki ;-).
[COLOR=dimgray](A jak masz ochotę na Jej książkę - to możesz kupić tutaj:[/COLOR]
[COLOR=dimgray][URL]http://www.eulalia.pl/index.php?strona=a-pies-siedzi[/URL][/COLOR]
[COLOR=dimgray]cała wpłata idzie na zwierzęta fundacyjne :-).)[/COLOR][/QUOTE]

znam parę wierszy, wprawdzie książka na mój ostatnio dokuczający depresyjny nastrój pewnie nie wskazana, ale kupię, myślę, że nie tylko ja....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='storozak']Ja mam podobnie jak Karolka- bialskie psiaki mnie w w sobie rozkochały... :) Niestety nie mam warunków, żeby przygarnąć zwierzaka, więc pomagam jak mogę....[/QUOTE]
bardzo dziękuję za to dla nich robisz;):), ja jak pisałam wcześniej dzisiaj wyjeżdżam, więc bardzo proszę czuwaj na naszych wątkach :) dziękuję i ściskam mocno:iloveyou::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...