Jump to content
Dogomania

Łódź-spanielkowata sunieczka...MA DOM ;)))))!!!!!!!!!!!!!


Moriaaa

Recommended Posts

Panią spotkałam w schronisku..pani musi na miesiąc oddać swoją sunieczkę, jest to bardzo chora osoba (przyniosła i pokazała mi wszystkie papiery dotyczące jej choroby) która w styczniu idzie do szpitala.
Pani bardzo płakała, nie może rozstać się ze swoją sunią, ale okoliczności nie pozwalają jej zostawić niuni. Pilnie (bo od 29 stycznia) potrzebujemy nowego domku dla laleczki
Sunieczka jest taka spanielowata ale drobniejszej budowy. Bardzo spokojna, ale nie dogaduje się z kotkami. śliczna sunia.
[IMG]http://img47.imageshack.us/img47/1387/papcio035ot6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img47.imageshack.us/img47/7858/papcio032iw6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 695
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety, choroba pani (nie będę tu opisywać na co choruje bo nie zostałam upoważniona) uniemożliwia jej dalszą opiekę nad niunią...sytuacja w domu też jest nieciekawa.
Co do choroby pani przyniosła wszystkie papiery dotyczące jej stanu zdrowia więc nie mamy wątpliwości że z Panią nie jest dobrze...:( :( :(

Link to comment
Share on other sites

29 jest w poniedziałek juz.Dziewczyny podejmijmy jakąs decyzję.tak naprawdę to przyjęcie tej suczki na tymczas jest gestem w stronę tej chorej kobiety,ona będzie mogła spokojnie leżec w szpitalu ,bez łez i lęku o swoją suczkę ,z którą jest tak bardzo zżyta.pomózmy chorej pani.ostatecznym wyjsciem jest umieszczenie Funi w hoteliku,ale niestety zainteresowanie nią jest równe zeru,a co z tym się wiąże nie mamy ani adoptującego wirtualnie Funię,ani żadnego wpływu na konto z przeznaczeniem na suczkę.ta suczka nie ma NAJMNIEJSZYCH szans w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...