Jump to content
Dogomania

Łódź-spanielkowata sunieczka...MA DOM ;)))))!!!!!!!!!!!!!


Moriaaa

Recommended Posts

  • Replies 695
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jezdem, wróciłam.:lol:
Co do dzieci to faktycznie mój siostrzeniec (2 lata) do Funi lgnął ale Funia do Kuby wręcz odwrotnie i się dziecko strachu najadło...no ale można to tłumaczyć tym że Kuba wkroczyl na tyretorium Fuńki, bylo dużo ludzi obcych (rodzice i drugie starsze dziecko- w sumie 4 osoby obce) no i Fuńka czuła się zagrożona...i warczała na wszystkich, a siostrzeniec za blisko chciał do niej podejść...:oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

No dobrze dłużej chyba, nie ma sensu nikogo zwodzić i czarować (przede wszystkim samą siebie).:oops:
Fuńka ma już domek- [COLOR=red][B]ZOSTAJE U NAS I JUŻ JEJ NIE ODDAMY.[/B][/COLOR]
Trzy miesiace to dość długo my się przyzwyczailismy i Fuńka to nasze M2 traktuje juz jako swój domek.Nawet z potencjalnymi gośćmi wychodzi na spacery bo wie że wróci i na Bambusa się w pokoju uwali.A jak na spacerze dosyć ma ganiania za piłką to zabawkę zabiera i pod klatką grzecznie czeka aż pani się doczłapie...więc sami rozumiecie...
Wlepia te mądre oczęta, ja jej mówię że jej losy się ważą a ona kitą macha i łapą mnie zaczepia.Tak jakby mówiła "przecież wiem że mnie nie oddacie".
No to już niech tak zostanie,do młodych panienek Fuńka nie nalezy, więc stresy nie wskazane...mam tylko nadzieję że żeglować będzie lubić...
No, rozpisałam się ale chyba rozumiecie cioteczki dlaczego...
Pozdrawiamy.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Jolka, zaskoczyłaś mnie - nie ma co ?! :crazyeye: :razz:
Bo jeszcze wczoraj gadałyśmy, że Funia do adopcji jednak jest....

Ale super :Cool!::bigcool:
Oficjalnie informuję, że wspomagać Was będę w opiekowaniu się Funią - bo wiem, że to dla Was spore obciążenie :p

:calus:

:buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saskia']Zaglądamy, zaglądamy:cool3:

Mam domek dla suni, która lubi dzieci- nie wiem czy Funia się kwalifikuje czy dopiero trzeba jej wytłumaczyć, ze lubi?:evil_lol:
A tak na poważnie, dziecko ma 2 lata i chyba naprawdę musi to być łagodny psiak...
Czy Funia ma może teraz Allegro?[/quote]

nasz Liszka wspaniale się nadaje do dzieci,przetestowano ja podczas sobotniej akcji na "zdrowiu"
podaję link do psa,jest bardzo potrzebujący od 2002 r w schronisku!!!!
[url]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=748[/url]

Link to comment
Share on other sites

No wszystko fajnie tylko, nalezałoby chyba [SIZE=4][COLOR=blue][B][COLOR=red]zmienić tytuł wątku[/COLOR] bo ja nadal widzę "Łódź spanielowata sunieczka...PILNIE SZUKA NOWEGO DOMKU!!!" a Funiasta [COLOR=red]nie szuka juz domku...[/COLOR]:loveu: :loveu: [/B][/COLOR][/SIZE]

P.S.
No co Myszon, czasami lubimy zaskakiwać, poza tym jak wczoraj od Szymusia usłyszłam że "no co ty a po co do tej telewizji przecież Funia ma już dom...",:cool3: :cool3:
Już są plany na Boże Ciało, na Mazury Funiastą zabrać i w razie czego pływać nauczyć:bigcool: :bigcool: :bigcool: samochodem jazdę polubiła to łajbę też polubi...ważne żeby cała nasza trójka była to już będzie Funiasta szczęśliwa :hand: :hand:

Link to comment
Share on other sites

Już napisałam do Morii. Jak się odczyta to pewnie zmieni tytuł.

Jolka Funia chyba jak każdy spaniel lubi pływać. Trochę spaniela w niej jest, więc chyba będzie dobrze. :cunao:

Czyli mam ściągać ogłoszenia? Zresztą i tak nikt nie dzwonił i dobrze, bo Funia ma najlepszy domek. To TEN wymarzony.

Link to comment
Share on other sites

[/quote]
P.S.
No co Myszon, czasami lubimy zaskakiwać, poza tym jak wczoraj od Szymusia usłyszłam że "no co ty a po co do tej telewizji przecież Funia ma już dom...",:cool3: :cool3:
[/quote]

:loveu:

zawsze możecie Funię u nas na kilka dni zostawić :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[ Proszę wyczochrac i wycałowac Funieczkę ode mnie. :loveu:[/quote]


Funiasta wyczochrana,choć upał chyba jej doskwiera bo nie była za szczęśliwa ;)

Dzięki za wszystkie miłe słowa :loveu:

:hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand:

Link to comment
Share on other sites

Ja to tak póżno wchodzę...ale Jolka...nie pomyśałabym, że jednak Funiasta zostanie :) To najlepsze w jej życiu co mogło się przydarzyć...no..chyba, że teraz te żagle to przebiją;) Kup jej kamizelke..co by się Funiasta nie podtopiła :P A tak serio...DZIĘKUJĘ:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moriaaa']Ja to tak póżno wchodzę...ale Jolka...nie pomyśałabym, że jednak Funiasta zostanie :) To najlepsze w jej życiu co mogło się przydarzyć...no..chyba, że teraz te żagle to przebiją;) Kup jej kamizelke..co by się Funiasta nie podtopiła :P A tak serio...DZIĘKUJĘ:loveu::loveu::loveu:[/quote]

Moriaa... Ty może tytuł zmień i przenieś wątek :mad: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Funiasta umie pływać!!!, do stawu za kaczką wskoczyła...:oops:
A polana z dmuchawcami to jej żywioł, próbowała je ...zjeść wszystkie na raz...:evil_lol:

Obiecujemy, wpadać będziemy i z żagli relację zdamy- choć obserwując umiejętnosci pływackie Funi to chyba prędzej ja się podtopię...ale kamizelka nie głupi pomysł:hmmmm: :hmmmm:

[CENTER]:hand: :hand: :hand: :hand: :hand: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...