Jump to content
Dogomania

GACUŚ potraktowany jak śmieć. Przykuty łańcuchem do beczki, bez wody i jedzenia. GACUŚ ZA TM


Recommended Posts

Są już na diecie, więc mam nadzieję, że za jakiś czas będę trochę zgrabniej wyglądać. Zwłaszcza Gacka ma tu na myśli ;) Niby takie krótkie łapki i ledwo się toczy, a jak coś spadnie na podłogę to w mgnieniu oka się pojawia :)

Sielanka
[IMG]http://images70.fotosik.pl/50/36f67ba6abff2400gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Są już na diecie, więc mam nadzieję, że za jakiś czas będę trochę zgrabniej wyglądać. Zwłaszcza Gacka ma tu na myśli ;) Niby takie krótkie łapki i ledwo się toczy, a jak coś spadnie na podłogę to w mgnieniu oka się pojawia :) (...) [/QUOTE] Nie, nie rób im temu, teraz są takie słodkie parówczaki, że bez keczupu można zjeść. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Rozliczenie:

[B]Stan konta na 17 lipca wynosił +607,80 zł[/B]
[B]Wpłaty:[/B]
+30 zł p.Anna
+30 zł p.Anna
+60 zł p.Czesława
[B]Razem: +727,80 zł[/B]

[B]Koszty:
-300 zł hotelowanie[/B]

+727,80 zł - 300 zł = +427,80 zł
[COLOR=#ff0000][B]Stan konta na 16 sierpień wynosi +427,80 zł.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Gacorrrr :)
[IMG]http://images69.fotosik.pl/111/2af2897416effb39gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images68.fotosik.pl/112/447ee7e95388b14bgen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images66.fotosik.pl/111/1e28ea147c9a0307gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images67.fotosik.pl/112/0522e3bf0aeb4ea6gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images66.fotosik.pl/111/c4f60d7a021b1635gen.jpg[/IMG]

Pazury mu obcięłam i już mu tak nie sterczą na boki. Nawet dzielnie to zniósł, ale kaganiec nylonowy mu na wszelki założyłam.

Edited by Murka
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Rozliczenie:

 

Stan konta na 16 sierpień wynosił +427,80 zł

Wpłaty:

+30 zł p.Anna

+60 zł p.Czesława

Razem: +517,80 zł

 

Koszty:

-300 zł hotelowanie

-7,50 zł odrobaczenie

Razem: -307,50 zł

 

+517,80 zł - 307,50 zł = +210,30 zł

Stan konta na 15 wrzesień wynosi +210,30 zł.

Link to comment
Share on other sites

Jesień przyszła i od razu chłopakom miny zrzedły... zwłaszcza Miśkowi, bo stawy dają się mu mocno we znaki.

c5684676adbbcdddgen.jpg

 

A na Gacka to się muszę poskarżyć, bo się taki wygodniś zrobił, że po wyjściu z domu, schodzi ze schodów, doczłapuje do pierwszej kępki trawy zaraz za nimi i siiiiika. Odejdzie z metr, dwa i załatwia drugą sprawę. Po czym szybciutko wraca na schodki, żeby przypadkiem wpuszczanie do domu go nie ominęło... Na ogród się zapuszcza bardzo rzadko i słoneczko koniecznie musi być ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"A na Gacka to się muszę poskarżyć, bo się taki wygodniś zrobił, że po wyjściu z domu, schodzi ze schodów, doczłapuje do pierwszej kępki trawy zaraz za nimi i siiiiika. Odejdzie z metr, dwa i załatwia drugą sprawę. Po czym szybciutko wraca na schodki, żeby przypadkiem wpuszczanie do domu go nie ominęło... Na ogród się zapuszcza bardzo rzadko i słoneczko koniecznie musi być  ;)"

ot starszy Pan:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rozliczenie:

 

Stan konta na 15 września wynosił +210,30 zł

Wpłaty:

+26 zł p.Anna

+60 zł p.Czesława

+275,20 zł pozostałość po hotelowaniu Gabi

Razem: +571,50 zł

 

Koszty:

-300 zł hotelowanie

-6 zł Fiprex

Razem: -306 zł

 

+571,50 zł - 306 zł = +265,50 zł

Stan konta na 15 październik wynosi +265,50 zł

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dziękuję za zainteresowanie :), na pewno dam link na wątku Gacusia. Chyba będzie on wystawiany w tym roku na fb, na dogo mój profil po przekształceniach całkowicie został skopany, mam tylko dwie opcje: pisania w poście i wstawiania miniaturek, a to za mało żeby bazarek był czytelny.

Link to comment
Share on other sites

Bianka, daj link, bo mnie zawsze Twoje bazarki omijają albo trafiam na nie, jak już połowa wysprzedana.

a może Cię omijają bo masz dość wymowny wpis w profilu?? nie chcieć dostawać zaproszeń na bazarki oraz ew. próśb o głosowanie, to tak jak nie chcieć pomagać, bo w dużej mierze to na tym forum na tym polega, a dodatkowo ostrzeżenie o raportowaniu jako spam - może to odstrasza, aby zapraszać Cię na bazarki :niewiem: , hmmm a nawet  :hmmmm:  na pewno!!

 

Gacuniu cudowny słodziaki buziaki dla Ciebie parówczaku:)

Link to comment
Share on other sites

 

A jak klikasz na "Więcej opcji odpisywania", to nie pojawia Ci się możliwość dodawania zdjęć? Ja ją mam dopiero wtedy - mam kilka opcji edycji więcej i między nimi jest zdjęcie.

 


Nie, nie pojawia sie nic wiecej, oprócz opcji wstawienia miniaturek, tam gdzie powinien być górny pasek umożliwiający opcje pisania postu jest u mnie pustka. Ale jak chwilę przeglądałam forum, to bardzo duża ilość osób ma ten problem po przekształceniu dogo.
Bazarek wystawiam najczęściej w nocy, żeby móc rano ruszyć ze sprzedażą. Linki na wątek Gacusia i Melvina wstawiam zaraz po ukończeniu bazarku, bo to oni są co roku głównymi beneficjantami. Jak idzie dobrze sprzedaż to zawsze dorzucam w trakcie dodoatkowe cele i na tych wątkach czasami spóźniam się z informacją. Ale dla chłopaków potrzebuję tylko na roczne utrzymanie, co zostaje z zebranej sumy, mogę roździelić na inne potrzeby. W zeszłym roku miałam cztery psy pod swoją opieką, w tym tylko 2, więc jest szansa że trochę jeszcze dla innych zostanie :)
Link to comment
Share on other sites

Ja też mam taki problem, ale od czasu do czasu. Nigdy nie wiem co zastanę po wejściu na dogo. Przez długi czas nie miałam tego problemu (full opcje) ale od tego weekendu co chwilę mi się to wyłącza i tak jak bianka0 nie mam zupełnie nic i wysłać posta mogę dopiero po wejściu w "więcej opcji pisania".
Tylko, że ja znam trochę kod HTML i jakoś sobie radzę bez opcji, choć jest to bardziej kłopotiwe, zwłaszcza przy edytowaniu postów (bazarek) to zakrawa na koszmar.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...