Jump to content
Dogomania

Szczeniaki spaniela już w DOMACH STAŁYCH!


Recommended Posts

[video=youtube;7Q6ndzsM4HU]http://www.youtube.com/watch?v=7Q6ndzsM4HU&list=UUYByIFN2upW11ncWzoxKT1A&index=4&feature=plpp_video[/video]

[video=youtube;vHxUJwE8Abc]http://www.youtube.com/watch?v=vHxUJwE8Abc&list=UUYByIFN2upW11ncWzoxKT1A&index=3&feature=plpp_video[/video]

[video=youtube;wUdtswvyPhw]http://www.youtube.com/watch?v=wUdtswvyPhw&list=UUYByIFN2upW11ncWzoxKT1A&index=2&feature=plpp_video[/video]

[video=youtube;3UmTkmvwHGA]http://www.youtube.com/watch?v=3UmTkmvwHGA&list=UUYByIFN2upW11ncWzoxKT1A&index=1&feature=plpp_video[/video]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KateBono']Szukamy kogoś do zrobienia wizyty p/adopcyjnej - państwo mieszkają w Zawierciu.[/QUOTE]
Poszperam wieczorem po dogo i poszukam.
A tymczasem można zmienić tytuł wątku, że poszukiwany ktoś do wizyty PA z Zawiercia.

[quote name='emilia2280']hahaaaaaaaaaaaaa! drogocenne zdjécia i video! a kolega jaki ma swietny puch na glowie :p

Zawiercie jest daleko od Poznania? Mogé zwrócic koszt jakby ktos mial mozliwosc podjechac.[/QUOTE]
Emilko daleko, to pomiędzy Częstochową a Krakowem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KateBono']Cioteczki jest też druga ankieta - dla mnie ok. - państwo są z Poznania , mieszkają ode mnie 4 km. Ankietę wysłałam Elik do konsultacji z Emilią - czekam na decyzję.[/QUOTE]

Dziéki Kate.

O kurczé, myslalm ze to z poznanskich ogloszen to Zawiercie. Aaa. to ktos z Krakowa mobilny, jest poszukiwany. Zapytam Foksia i Dzekus.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']Sid ma obróżkę? Bo wydaje się trochę spokojniejszy :) kochane pychole i tyle w nich energii :) trzymaj się mały kudłaczku bo dwóch na jednego... ;)[/QUOTE]

Tak, Sid ma obróżkę, żebym ich nie myliła, ale i tak się mylę. To "wydaje się" przy "spokojniejszy" jest akuratne, bo to są trzy równe "zadziory". Bijatyki sobie urządzają i nawet Sol głupieje i nie wie, którego przywoływać do porządku. Małe diablątka :evil_lol:
Zamówiłam dla nich suszone gryzaki, bo jak mają iść spać do swoich kenelków, to podnoszą dziki wrzask, a tak może sobie pociumkają i grzecznie zasną...

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy po wizycie. Pojechałyśmy z Diego, żeby sprawdzić zachowanie dzieci w stosunku do psa. Dzieci są grzeczne, słuchają mamy, która im mówi, jak z pieskiem postępować. Obchodzą się z psiakiem delikatnie. Nie wrzeszczą, nie biegają za psem, nie ma obaw, że psiaka zamęczą. Mówiłyśmy, że Diego może im podbierać pluszaki, bo się u nas nimi bawi. Chłopiec przyniósł cały wór maskotek dla pieska. Rzucał też Diegowi piłeczkę i Diego za nią biegał.
Państwo rozsądnie podchodzą do tematu. Dość długo rozmawialiśmy... Nie wiem, co już wiecie z ankiety, a czego nie, byłoby mi łatwiej, gdybyście cioteczki dopytały, o to co was interesuje...

Skrót:
Mama, tata, syn i córka w wieku przedszkolnym (dzieci chodzą do przedszkola).
Mieszkanie w bloku z windą, państwo mają w planach przeprowadzkę do własnego domu.
Blisko tereny spacerowe (Malta, wybieg dla psów) oraz weterynarz (ten sam, u którego byli Diego i Sid i do którego jeździmy ze wszystkimi animaliowskimi zwierzakami).
Państwo prowadzą dg w domu, pies nie będzie długo zostawał sam.
Aktywnie spędzają wolny czas. Biegają. Chcieliby, by psiak towarzyszył im w joggingu, gdy podrośnie.
Są gotowi na pracę z psem, pogłębiają wiedzę (pani zagłębia się w temat rasy), w razie problemów są gotowi zasięgnąć porady behawiorysty/szkoleniowca.
Państwo mieli wcześniej kota ze schroniska w Poznaniu. Był chory, miał raka odbytu. Długo go leczyli. Niestety odszedł.
W rodzinie był jamnik szorstkowłosy. Rodzice pani mają aktualnie kota, siostra psa.
W czasie wakacji/wyjazdu psem zajęliby się rodzice.
Planują w najbliższym czasie zakupy akcesoriów dla psiaka (smyczka, obróżka, miski dla spaniela, legowisko, pasy do przewożenia psa w aucie itd). Jeszcze nie nabyli, bo nie byli pewni, czy psa dostaną. Psiaka chcą żywić suchą karmą z wyższej półki (pani pytała jaką Diego je, zastanawiała się, co lepsze, Eukanuba czy Royal Canin).

Edited by BeaBono
Link to comment
Share on other sites

zaprzyjażniony ze mna domek w Poznaniu zastanawia się nad adopcja psa.
Podobaja sie mu spanielki/byłby to pierwszy pies w samodzielnym,życiu młodej pary 25lat/Warunki dobre,mieszkanie z tarasem i ogrodem/minus to ,to ,że pracują i przez kilka godzin psiak byłby sam
wcześniej zawsze były psy w domu rodzinnym
jak mozna sie skontaktować w sprawie psiaka?
domek wybiera sie do poznanskiego schroniska w tym tygodniu,ja postanowilam ,pomóc i rozejrzeć sie na Dogo

Edited by holmina
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...