Jump to content
Dogomania

Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.


Akrum

Recommended Posts

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Juldan']Emma jesteś "wielka" kobieto. A Twojego TZ- ta to trzeba sklonowć:)

P.S. Cieszę się, że w końcu było dane się nam poznać:)[/QUOTE]

Ja też uważam że trzeba by go z klonować , tym bardziej że coraz starszy :evil_lol:. Ja też cieszę się że wreszcie Was poznałam w realu! Na dogo znamy się od adopcji Gufiego to już chyba rok minął.

Link to comment
Share on other sites

Tak, DT nadal pilnie potrzebne, bo chcemy wyciągnąć chłopaka jak najprędzej się da, będę dzisiaj rozmawiać z Romanem, może się zgodzi by reszta kwarantanny odbywała się już w DT - dlatego tak się cieszę, że się udało z tym DT u Emmy :)

Ale nadal szukamy jakiegoś rozwiązania, bo tu go zaczniemy na miejscy leczyć, a co dalej? Przecież nie może później wrócić do schroniskowego kojca..
Ja póki co jestem ponad program zapsiona i nie wiem jak długo potrwa taka sytuacja :(

Kto się zaopiekuj sznaucerkiem staruszkiem? kto da mu odrobinę miejsca w swoim domku?

Link to comment
Share on other sites

nie chcę nic obiecywać i robić nadziei, ale... w połowie stycznia po raz pierwszy, przez ok. tydzień będę miała na tymczasie psa, sprawdzę jak moja Dora się do niego odnosi, jak sobie radzi z drugim psem w domu (Dora jest dość specyficznym psem - [url]http://www.dogomania.pl/threads/139969-Dora-w-nowym-wspanialym-domu[/url]!!!! ), i może by się udało wziąć małego. ale nawet jeśli, to niestety nie dam rady na bezpłatny, kiepsko u nas z kasą, kryzys nas dosięgnął... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...