Jump to content
Dogomania

Dora już szczęśliwa w Swoim Domu


Juldan

Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nira13']Mamy zgodę na adopcję. Domek poinformowany:)
Teraz tylko sterylka i DO DOMKU!!!![/QUOTE]

Super:multi::multi::multi:
Dorcia pakuj manatki:lol: Tylko, żeby kolega dalmatyńczyk zakochał się w niej równie szybko jak ja....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyrdka']To co innych nie sprawdzamy? Cieszę się bardzo ze zgody na adopcję naszej ślicznej laseczki.[/QUOTE]

Jeśli możecie to sprawdźcie! A jak dalmatino nie pokocha Niuni? A może inny psiak znajdzie dom...

Link to comment
Share on other sites

tak, zawsze ankieta to już jakaś wstępna weryfikacja i wtedy już wiadomo czy komuś na psu zależy czy nie, czy gra warta świeczki w ogóle.

Pogoda dzisiaj znów do d..y
Ani z psiakami wyjść na spacer, ani się pobawić na ogrodzie po bada deszcz :shake:
Pewnie Dorcia też siedzi schowana w swoim pokoiku :)

Link to comment
Share on other sites

To pierwszy psiak, który znalazł dom od kiedy się nimi zajmuję:p
Fakt, że owczarek Bambu też miał już jechać i wynikły problemy i ostatecznie dom z niego zrezygnował, ale Dorze to nie grozi bo po nią domy w kolejce stoją. Jak nie ten to następny:-) Jednak miejmy nadzieję, że ten wypali bo przynajmniej wtedy haszczyca będzie miała i towarzystwo i dużo ruchu:eviltong:

[IMG]http://img851.imageshack.us/img851/6449/dscf1046w.jpg[/IMG]

[IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2638/dscf1045s.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam wczoraj z wetem.
Wet powiedział, że może przeprowadzić sterylizację Dory na dniach, nawet jutro skoro już mleko zaschło zupełnie- ale niestety jutro nie mamy jej jak zawieźć na zabieg, a w czwartek na gwałt musi być sterylizowana Samba, bo na dniach cieczka jej się zacznie.

Tak jak pisałam wcześniej - o fakturze nie ma mowy (póki co wet takowych jeszcze nie wystawia), jedynie potwierdzenie tzw. dowód sprzedaży i wtedy zwrot pieniążków od przyszłego właściciela.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']To pierwszy psiak, który znalazł dom od kiedy się nimi zajmuję:p
Fakt, że owczarek Bambu też miał już jechać i wynikły problemy i ostatecznie dom z niego zrezygnował, ale Dorze to nie grozi bo po nią domy w kolejce stoją. Jak nie ten to następny:-) Jednak miejmy nadzieję, że ten wypali bo przynajmniej wtedy haszczyca będzie miała i towarzystwo i dużo ruchu:eviltong:[/QUOTE]

Oby było ich więcej:) Postaramy się z Ciotkami o to:)
Dziś porozmawiam z Anitą i ustalimy szczegóły, bo jeśli sterylka byłaby jutro to myślę, że Państwo spokojnie mogliby po naszą, upssss swoją Śliczną Pannę przyjechać w najbliższy weekend:)

Mam nadzieję, że będą fotki z DS przy których płakać będę sobie mogła...

Ona i Jej oczy mnie powalają, za każdym razem:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Podałam wszystkie informacje na maila Gosi +UMOWA - o tym nie zapominamy:)
Pani jużkilka razy słyszała, że MUSI zdawać relacje z pobytu Dorci w nowym domu - jakl nie to jej nalot zrobimy - poadopcyjna masowa- a do poadopcyjnej zgodnie z umową mamy prawo.
WIEC PAMIĘTAĆ MI O UMOWIE DZIEWCZYNY :)

MOżliwe że w weekend Dorcia będzie w domu!

Co do pana ze Słocina - ankietęodesłałam do Gosi + opracowane punkty przez naszego psychologa - wytyczne do wizyty.
O tąwizytę też proszę w najbliższym czasie bo pan już mnie wypytuje jakiego psiaka mam dla niego i czy Dora na 100% ma już dom..

Link to comment
Share on other sites

Jutro o 14 proszę trzymać kciuki - panna będzie sterylizowana.

Ogólnie wet zakłada naszym podopiecznym szwy rozpuszczalne, ale z uwagi na to iż Dora jest w hoteliku + jest to husky + skoczna,radosna, pełna energii - będzie miała założone szwy normalne, które później nowy domek będzie musiał podjechać do weta i wyjąć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...